What's new

Jaki swiat najtanszy? USA

Status
Not open for further replies.

silverado96

Active User
Joined
Nov 5, 2009
Messages
132
Reaction score
6
Witam. Po paru latach gry wlasnie wracam! Szukam jakiegos dobrego servera. Musi byc USA. Jak najmniej BR. Najlepiej polacy i ludzie ktorzy pisza po angielsku. Prosze o info o takich wlasnie swiatach. Tani + Angielsko/Polsko piszacy gracze.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Jaki swiat najtanszy? USA

Celesta jest do?? tanim serwerem ( nie mam poj?cia czy USA )
a Polak?w masa, br ?adnego jeszcze nie widzia?em odk?d gram. Tylko paru eng -.^

Jak zamierzasz wbija? na Celest? to pisz ;) M?j nick Rewxk / Rewx <---- te dwa; )
 

Peagor

User
Joined
Aug 11, 2014
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Jaki swiat najtanszy? USA

Zapraszam Cie na Aurore jest to server Europe,Open Pvp. Gram tam z kolegami znamy profesjonalnie angielski i polski. Mieszkam w Kanadzie ale 20.08 przeprowadzam sie do polski i od tego czasu zaczynam grac. Jesli interesuje Cie dobra zabawa i mila atmosfera mozesz znami pograc ;) Chetnie pomoge na start,osobiscie posiadam 110 ms i 140 rp. Radzil bym Ci kupic pacca na 30+ lvlu.

Pozdrawiam
Fluos.
 

Lotharium

User
Joined
Aug 10, 2014
Messages
31
Reaction score
5
Odp: Jaki swiat najtanszy? USA

Niestety, Celesta Europa.
W sumie jak chcesz USA, to musisz si? pogodzi? z tym, ?e tam b?dzie Brazylia. Nie lepiej jest w Europie, gdzie brazoli zast?puj? hiszpanie/portugalczycy.
Wi?cej ci nie powiem, jestem nowy w tym wszystkim. Patrz?c na statystyki ?wiat?w nie wiele zdzia?am.

Pozdrawiam
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Jaki swiat najtanszy? USA

Nie wiem na jakiej zasadzie Ty chcesz serwer Ameryka?ski bez brazoli, gdy? Brazylia to Ameryka...


Nie ma takich ?wiat?w, gdzie polacy graj? na NA, jak ju? to gra ich niewielu.., bo po co skoro dominando jest po stronie brazylii i nie ma z kim gra?? Mieszkasz w Europie to, to s? serwery dla Ciebie.
 
Status
Not open for further replies.
Top