What's new

Jaki telefon?

Status
Not open for further replies.

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Witam, chodzi o dobry, baa. Bardzo dobry telefon z jak najlepszym aparatem. Chodzi r?wnie? o jako?? nagrywanego wideo. Bo jak nagrywam VGA to mnie szlag trafia.

Prosz? wymienienie modeli, oraz linki do allegro.

Preferowane marki:
Nokia
Sony Ericsson
Inne r?wnie? sprawdz? je?li b?dzie mnie zadowala? oferta.

Je?li si? nie znasz lub nie mia?e? styczno?ci z telefonem, o kt?rym mi m?wisz to w og?le si? nie odzywaj.

Prosz? o pomoc. Cena nie gra roli!
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Jaki telefon?

Polecam Sony Ericsson k800i. Posiadam go ju? rok i nie mia?em z nim jeszcze ?adnych problem?w. Zdj?cia robi ?adne poniewa? ma aparat 3 mega pixeli i ksenonow? lamp? b?yskow? (taka jak w cyfr?wkach). Moim zdaniem jedyn? wad? jest bateria, kt?ra trzyma do?? kr?tko je?eli bawisz si?, robisz zdj?cia.

I na koniec zdj?cie tego telefonu:

sek800i.jpg
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Jaki telefon?

No w?a?nie za s?abo. Te? go aktualnie posiadam i potrzebuje jaki?, kt?ry ma przynajmniej 5 Mega Pixela.
 

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Jaki telefon?

Hmm... Mo?e Samsung Omnia? Nie posiadam go, lecz m?j nauczyciel go ma, i wida? ?e dobrze si? mu sprawuje ; )
 

Fron

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
203
Reaction score
8
Odp: Jaki telefon?

@Up
Omnia to szit.

@topic
Ja mam Samsung Soul. 5 mega pix. aparat. Malutki dotykowe menu. Elgenckie zdj?cia z lamp? b?yskow?. W og?le dobry telefonik kt?ry posiadam :p
 

Ieo#

User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Jaki telefon?

Ja ci polecam Nokia n95 8GB Black.Ma aparat 5 megapikseli,8gp w?asnej pami?ci,WiFi itp.
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: Jaki telefon?

Jak masz tyle kasy, to Ci polecam Diamond Crypto Smartphone. Serio, kosztuje 1 300 000 dolar?w ale cena nie gra przecie? roli :p

063229.jpg
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Jaki telefon?

HTC Touch HD
To jest cacko. Dopiero co przyjecha?o do Polski ;)


 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Jaki telefon?

@UP no sprz?cik dobry jest :D

@topic Ja osobi?cie polecam Ci Sony Ericsson C902. Bateria d?ugo trzyma i zdj?cia s? ?adne. Jest niedrogi.
 

kamil993

User
Joined
May 14, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Jaki telefon?

M?j pierwszy post :p
ja polecam Ci Sony Ericsson K850i, ma aparat 5mpx i robi super fotki wed?ug mnie, wiem bo go mia?em przez p?? roku. Video rzadko nagrywa?em ale mog? Ci powiedzie? ?e s? niez?e. Cena na allegro oko?o 800z?.
 

Devixo

User
Joined
Dec 5, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Jaki telefon?

No jezeli cena nie gra roli no to polecam ci Sony Ericsson C905. Ma aparat o rozdzielczosci 8,1 MP, wiec powinien Ci wystarczyc. Mialem okazje obejrzec ten telefon i powiem, ze wypas telefon. Cena okolo 1800 zl.
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Jaki telefon?

Ja mam Samsung Soul. 5 mega pix. aparat. Malutki dotykowe menu. Elgenckie zdj?cia z lamp? b?yskow?. W og?le dobry telefonik kt?ry posiadam

R?wnie? go posiadam i je?eli mam Ci co? poleca? to w?asnie ten telefon.Jest jednym s?owem zajebisty.

Pozdrawiam,
Xinx
 

Simivar

Senior User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
1,200
Reaction score
131
Odp: Jaki telefon?

Zia, jedno pytanie - po jak? choler? Ci telefon "do robienia zdj??", to? nie lepiej zainwestowa? w takie cacko co zwie si? Aparat Fotograficzny, a nie marnowa? kas? na telefon...

Telefon - urz?dzenie s?u??ce do rozmowy pomi?dzy dwoma (lub wi?cej) osobami...
Aparat - urz?dzenie s?u??ce do wykonywania zdj?? fotograficznych...

Jak widz?, niekt?rym myl? si? "poj?cia" i do czego maj? s?u?y? dane sprz?ty...
 
Status
Not open for further replies.
Top