What's new

Jaki to mo?e by? program?

Status
Not open for further replies.

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Jaki to mo?e by? program w kt?rym zosta?y przygotowane np. takie filmiki:



I drugie pytanie: W czym wy polecacie klei? (montowa?) filmiki.
Chodzi mi bardziej o program taki kt?ry ma du?o efekt?w r??nych, rozbudowanie dodawanie napis?w.
Co? mo?e jak Photoshop tylko ?e na video.
 

Yoogi

Active User
Joined
Mar 17, 2011
Messages
103
Reaction score
13
Odp: Jaki to mo?e by? program?

1. Do nagrywania oczywi?cie najlepszy Camtasia Studio :D (Mo?esz w nim tak?e edytowa? troch? to co nagra?e?.).

2. Powiem Ci tak, je?eli chcesz odpowiednik Photoshopa lecz jako edytor video to Sony Vegas :D


Pomog?em?

Pozdrawiam, Yoogi
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Jaki to mo?e by? program?

1. Dzi?ki bo o to mi w?a?nie chodzi?o a zapomnia?em nazwy
2. Sony Vegas? Ostatnio co? ?ci?ga?em ale chyba jak?? lipn? wersje bo ?adnych tam efekt?w nie by?o i pe?no debug?w. M?g?by? mi poda? jakiego? sprawdzonego linka na PW do najnowszej i/lub najnowszej wersji (nie demo).
Oczywi?cie posiadam licencj? na ten program, a link kt?ry ewentualnie mi zapodasz b?dzie legaln? kopi? bezpiecze?stwa na w?asny u?ytek. ;p
 

Yoogi

Active User
Joined
Mar 17, 2011
Messages
103
Reaction score
13
Odp: Jaki to mo?e by? program?

Masz programosy.pl/program,sony-vegas.html :D Powinien by? dobry, spolszczenie, crack :)D) i do boju. Pozdrawiam, Yoogi
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Jaki to mo?e by? program?

Teraz odezwa do wszystkich kt?rzy cisn? na Camtasi'!
U mnie troch? (a raczej wi?cej) ?cina podczas nagrywania. Pr?bowa?em z r??nymi kodekami czasem lepiej, czasem gorzej ale i tak lekka dupa jest a nie fajny p?ynny filmik.
Jakiego kodeka u?ywa?? Doinstalowa?em Xvida ale to niewiele lepiej jest.
A jak u was? Macie p?ynne filmiki. I prosi?bym o wasze parametry kompa por?wnam ze swoim.

@EDIT

A co mo?ecie poleci? innego zamiast Camtasia? Bo mi troch? do gustu nie przypad?a.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top