What's new

"Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Status
Not open for further replies.

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
W tym oto temacie (i nigdzie wi?cej) macie prawo zadawa? pytania odno?nie ?wiat?w.
Jeste? nowy i nie wiesz, na jakim serwerze rozpocz?? swoj? przygod? z Tibi?? Chcesz wiedzie?, gdzie jest najwi?ksza zabawa z zabijaniem innych graczy, gdzie spotkasz si? z rodakami, gdzie atmosfera jest przyjemna, a gdzie najcz??ciej pojawiaj? si? bossy? Napisz posta w tym temacie pytaj?c o informacje, kt?re ci? interesuj?.

Ka?dy, kto pisze posta, w kt?rym szuka serwera odpowiadaj?cego w?a?nie jemu, na samym pocz?tku jest zobowi?zany do wklejenia tego kodu(bez kropek):
[.b][.center]Szukam ?wiata![/center][/b]
Ma to u?atwi? odnajdywanie post?w poszukiwaczy i odr??ni? je od odpowiedzi.
Mam nadziej?, ?e nikt wi?cej nie za?o?y tematu pt. "gdzie mog? gra??!?/" A je?li si? kto? odwa?y, ma zemsta go dosi?gnie.

Ka?dy kto odpisuje na pytanie innego u?ytkownika, musi go zacytowa?.

Notka moderatorska:
Od teraz mo?ecie pyta? o to tutaj: http://tibia.net.pl/threads/335613-G...kie-odpowiedzi
 

MrTableta

New User
Joined
May 24, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Mam pytanie. Gdzie najlepiej grac ? Chcia?em zacz?? gr? w Tibie. Lecz nie wiem nawet kt?ry serwer jest najnowszy i gdzie mam szanse co? zdzia?a? :) prosz? o podpowiedz :)
 

Misiaczyna

User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
37
Reaction score
4
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Mam pytanie. Gdzie najlepiej grac ? Chcia?em zacz?? gr? w Tibie. Lecz nie wiem nawet kt?ry serwer jest najnowszy i gdzie mam szanse co? zdzia?a? :) prosz? o podpowiedz :)
To, kt?ry serwer jest najnowszy nie ma ?adnego znaczenia po wprowadzeniu transferu postaci.

Bior?c po uwag?, ?e zaczynasz od kompletnego zera:

Z optional-pvp mog? poleci? Ci olymp?, spotka?em tu wielu mi?ych graczy (o dziwo), nie musisz obawia? si? pk. Po zakupie pacc'a praktycznie zerowa ilo?? noob?w.
Z open-pvp mog? odradzi? (jest ci??ko dla low-lvl bez "wsparcia"):
- iridi? (random pk)
- furor? (praktycznie ka?dy pk ma tutaj wysokolevelowe plecy, nie ma szans expienia na d?u?ej na popularnym spawnie)
 

MrTableta

New User
Joined
May 24, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

ok czyli zaczne na serwerze olympa.

a mam pytanie kosztuje cos transfer charow ?:)

Edit:

i co powiesz o serwerze celesta
 
Last edited:

Exacly

New User
Joined
May 28, 2010
Messages
6
Reaction score
6
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​
Ema!
Chcia?bym zacz?? ponownie moj? przygod? z tibi? - w?a?nie zakupi?em pacca i jestem gotowy do gry, teraz pozostaje jedno pytanie - "Jaki ?wiat wybra??". Generalnie chodzi mi o ?wiaty pvp, na kt?rych m?g?bym sobie poexpi?, ale ?eby kto? z forum te? tam gra?, chodzi mi o jakie? wsp?lne akcje, hunty etc. Licz?, ?e mi odpowiecie, nie szukam osoby, kt?ra zacz??a by ze mn? gra? na tym ?wiecie ale kogo? kto ju? tam gra, mocno "przyno?lajfie" i w tydzie?, mo?e kr?cej powinien wbi? 50. Dorad?cie mi :)

#edit

Dodam, ?e generalnie chodzi mi o ?wiaty PVP.

Taki bonus :
29fs9z8.jpg
 
Last edited:

Through

User
Joined
May 20, 2010
Messages
48
Reaction score
3
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

#Exacly
My?l?, ?e Valoria to dobry ?wiat zauwa?y?em, ?e zacz??a tam spora rodzinka gra? i mo?e Ci? przygarn? zobacz w dziale zdj?cia maj? temat nawet.
 

DanCore

New User
Joined
Apr 9, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​

Witam, szukam ?wiata do gry. By? mo?e nie jestem nowy w tej zabawie, ale je?li chodzi o real to mam ma?e do?wiadczenie. Na pewno nie chcia?bym, aby to by? ?wiat pvp. Ponad to chodzi mi o to, ?eby liczba polak?w i obco-krajowc?w by?a zr?wnowa?ona.
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
28
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

@UP
Oczywiscie graj na harmoni ;)
Server non pvp pe?no polak?w, z ludzi da si? dogadac.
Du?o os?b z tnp gra na harmoni wi?c za?atwi? co? na start.
 

SZaKaLkiller

Active User
Joined
May 10, 2008
Messages
136
Reaction score
18
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!

Chcia?bym ponownie pogra? na real tibii, ale z kim? z forum ?eby by?o ra?niej itd. powiedzcie na jakim ?wiecie gracie, gdszie jest najwi?cej os?b z tego forum.
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!
Chcia?bym ponownie pogra? na real tibii, ale z kim? z forum ?eby by?o ra?niej itd. powiedzcie na jakim ?wiecie gracie, gdszie jest najwi?cej os?b z tego forum.


Polecam ci ?wiat harmonia. Wszyscy s? tu na prawd? otwarci.
Sam szuka?em ?wiata, wi?c powiedzia?em "oboj?tnie", zrobi?em chara na tym ?wiecie i jest na prawd? fajnie !!
 

Tutti Frutti

Advanced User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
381
Reaction score
10
Age
28
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Ja od sporego czasu gram na Pacera!
R?wnie? strzela?em jaki ?wiat wybra? i jest do?? ciekawie! A jak masz pacc nikt ci nie przeszkadza:D
 

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Wi?c tak najlepszy swiat na moje to premia jest to swiat open pvp nikt za darmo cie nie zabije jak zabije to ma hunta od polowy serwa zadko spotkac bottera jak zajmiesz se spawn to nikt ci nie wchodzi expisz ile chcesz ludzie sa mili dla siebie pomocni ogolnie fajna atmosfera :)
 

visbiak

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
107
Reaction score
11
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

uwazam ze morgana jest najlepsza spokojny tani pvp jest ok gralem 2 lata i jestem zadowolony mam ogromny sentyment do tego swiata
 

SZaKaLkiller

Active User
Joined
May 10, 2008
Messages
136
Reaction score
18
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Harmonia i Celesta nie, Harmonia zawalona na celescie gralem mialem 36 knighta i tez zawalona ;/
 

Xodet

Active User
Joined
Jul 5, 2009
Messages
92
Reaction score
18
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam serva PVP do bocenia knightem. Nie jestem newbie!
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

@Szakalkiller
W takim razie polecam luminere.
Jest tu strasznie du?o polak?w, cz?sto s? free items, lagi s? ale ma?e.

@Xodet
Mo?e lunara ? Czasami PvP jest hardcorowe, ale w kopalniach kazzo prawie wszyscy boc?, wi?c rzadko tam kto? kogo? ubije, chyba ?e zorientuje si?, ?e jeste? botem. Je?li skille chcesz wbija? sam polecam ci spokojny ?wiat <PvP> Valoria. Gra tu ma?o ludzi, wi?c pk jest s?abe.
 

Natasha

New User
Joined
Jun 26, 2010
Messages
5
Reaction score
2
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam serva PVP do bocenia knightem. Nie jestem newbie!


Polecam ci valorie. ?wiat do?? spokojny, jest pvp, ale do?? s?abe. Sam tam gra?am. Na 8 levelu jest do?? trudno zdoby? eq, bo ?wiat jest drogi, ale na pewno znajdzie si? tam kto? kto da ci pocz?tkowe eq. Jak wspomnia?am wcze?niej, s? cz?ste free items.
 

Taikken

Active User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam serva PVP do ostrego pk'owania knightem. Chcia?bym te?, aby gra?o do?? ma?o ludu, ?eby ?atwo si? expi?o.
 

Wapne

New User
Joined
Jul 1, 2010
Messages
9
Reaction score
3
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​

Wracam ponownie do gry w Tibi? i chcia?bym si? Was poradzi? na jakim ?wiecie polecaliby?cie mi gra?.

Musi by? to ?wiat nPVP. Powinna tam by? ?rednia ilo?? noob?w. Nie musi by? przewa?aj?ca cz??? polak?w. Chcia?bym tak, aby nie gra?o tam, ani za du?o, ani za ma?o ludzi. Tak jak wejdziesz na rookgaard i napiszesz, np. "buy mace" to aby nie by?o ciszy grobowej.
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: "Jaki ?wiat...?" - temat zbiorczy.

Szukam ?wiata!​
Wracam ponownie do gry w Tibi? i chcia?bym si? Was poradzi? na jakim ?wiecie polecaliby?cie mi gra?.
Musi by? to ?wiat nPVP. Powinna tam by? ?rednia ilo?? noob?w. Nie musi by? przewa?aj?ca cz??? polak?w. Chcia?bym tak, aby nie gra?o tam, ani za du?o, ani za ma?o ludzi. Tak jak wejdziesz na rookgaard i napiszesz, np. "buy mace" to aby nie by?o ciszy grobowej.
Polecam Harmonie, Guardie.
Mysl?, ?e takiego ?wiata n-pvp nie znajdziesz, gdy? gra na nich du?o brazoli i polak?w.

/DungeonSiege
 
Status
Not open for further replies.
Top