What's new

Jakie Profesje.

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Witam. Pracuje nad serverem w kt?rym nie bedzie magi potwor?w po prostu ?wiat magiczny nie istnieje. Gracz wciele si? w normalnego mieszka?ca miasta walczy z plemionami koczownik?w itp. I mam takie pytanie jakie profesje moga by? na takim servie chodzi mi:
Nazwa:
Opis:
Do czego przydatna:
I mam te? pytanie co zrobic na servie ?eby by? jak najbardziej realny ??
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Jakie Profesje.

Nazwa: Giermek
Opis: Osoba, kt?ra uczy si? rycerskiego rzemios?a. Kszta?cili si? we wszystkich dziedzinach ?wczesnej sztuki wojennej, tj. jazdy konnej, walki broni? bia?? r??nego rodzaju (miecz, top?r), cz?sto r?wnie? walki wr?cz oraz w pos?ugiwaniu si? ?ukiem lub kusz?.
Do czego przydatna: Walka wr?cz, bliskie starcia.
Pozdrawiam!
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Jakie Profesje.

Nazwa: Strzelec
Opis: Cz?owiek, zazwyczaj m??czyzna, kt?ry dzi?ki swojemu sokolemu oku ma ?wietne umiej?tno?ci strzeleckie, kt?re przydaj? si? w walce z nieprzyjacielem, jak i na polowaniu. Pos?uguje si? wszelakimi broniami dystansowymi, np. proca na kamienie, ?uk i strza?y itp.
Do czego przydatna: Ostrza? nieprzyjaciela z daleka. Atak i ucieczka. Profesja jest s?aba w walce w zwarciu, ma s?ab? obron?, ale za to obra?enia s? bardziej "dobitne".
 

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Odp: Jakie Profesje.

No fajne fajne napewno wykorzystam ale chce ?eby na servie bylo oko?o 8 profesji i ka?da mia?a jak?? super zalete.
 

adammmos

Active User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
57
Reaction score
20
Odp: Jakie Profesje.

Nazwa: Zb?j
Opis: Cz?owiek kt?ry opanowa? do perfekcji sztuk? chowania si?, wtapiania w t?o itp. zazwyczaj atakuje z dystansu, ma dobry atak, lecz s?ab? obron?
Do czego przydatna: do ataku innych graczy itp.


_____
Edit: chodzi?o mi o to, ?e ma do wykorzystania powiedzmy raz na XX minut np. peleryn? niewidk? i go nie wida? na jaki? czas.
 

Kones

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
39
Reaction score
3
Odp: Jakie Profesje.

Nazwa:?owca
Opis:Cz?owiek z ma?? obron? i atakiem lecz szkoli si? w poskramianiu i oswajaniu dzikich zwierz?t.
Do czego przydatna: Mo?e np. ?apa? konie dla giermka, lub sobie zwierz?ta za pomoc? kt?rych walczy.
 
Top