What's new

Justin Bieber - ma talent?

Status
Not open for further replies.

Bezimienny741

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
172
Reaction score
9
Age
26
Justin Bieber - ka?dy z was pewnie o nim s?ysza?.M?oda 16-letnia gwiazdunia, nosz?ca wi?cej tapety ni? swoje kole?anki, my?l?ca, ?e jest nie wiadomo kim. Chyba taki jego opis starczy?


justin-bieber.jpg




Wed?ug was, ma talent?


Dla mnie nie ma,g?os ma jak dziecko,nie s?dz?c o jego wygl?dzie. No bo?e...
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Co to za temat, w?tpi? by znalaz? si? kto? kto go szanuje czy co?, nie lubi? go, wyst?puj? tu owczy p?d - wi?c reszta te? go nie lubi.

Mam do niego neutralne podej?cie, zwyk?y cz?owiek, prze?yje ?ycie inaczej, ale sko?czy tak samo. :)
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Nic do niego nie mam , ale na?miewacie si? z jego g?osu bo ma jak dziecko -.- A s?uchali?cie kiedy? Timberlake?? Jako? go lubi? , a nie ma g?osu jak doros?y facet.

@TOPIC

Uwa?am , ?e nie ma talentu.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Mam podobn? [nie tak? sam?] fryzur? do jego :p

Czasem sobie pos?ucham "Eenie meenie", to jego, tak? Nawet ujdzie. Opr?cz tego nic wi?cej nie jestem w stanie o nim powiedzie?.
 

Puchar

User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
31
Reaction score
5
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Polecam Ci(autrowi tematu) to przeczyta?.
 
Last edited:

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Mo?e talent i ma, jaki? ma... Bo ?piewa ca?kiem, ca?kiem, tylko ten jego g?o? wszystko psuje, jest on masakryczny, dziecinny, babski i okropnie idiotyczny.

Nie wiem jakim cudem on bez wstydu tak nadaje jakie? piosenki typu :

"Bejbi, bejbi, bejbi o?l?..."

Naprawd? czasami jest go szkoda (zw?aszcza w piosence z Seanem Kingstonem ;d), bo ?piewa? u boku kogo?, kto ma jako taki m?ski g?os tym swoim cieniutkim, b?aze?skim g?osem to po prostu - ha?ba.

Og?lnie wola?abym go w radiu nie s?ucha?, bo powa?nie dzia?a to na nerwy - gdybym nie wiedzia?a, ?e to ch?opak - okej, ale niestety wiem.
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Dla mnie nie ma,g?os ma jak dziecko,nie s?dz?c o jego wygl?dzie.
-.-
Bo jest dzieckiem.

Tak ten dzieciak ma talent, nawet s?ysza?em nie raz jego nutk? na esce, mimo to nie podoba mi si? on i jego muzyka.
Skoro uwa?acie, ?e nie ma talentu to chyba te? tak potraficie?

Ciekawi mnie jedna rzecz - jak to b?dzie po mutacji xDD.

"...Bejbe bejbe bejbe... xDD
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Justin Bieber - ma talent?

E tam. Ja tam nic do niego nie mam. Co? poradzi?. Nad takim wizerunkiem pracowa?o w chuj ludzi i co? Dzia?a, chyba skoro co 2 hot trzynastka chcia?aby by? jego dziewczyna..
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Za bardzo si? nim nie interesuje. Jak lubi niech ?piewa :D Nie podobaj? mi si? jego piosenki. G?os jak baba, najbardziej mnie denerwuj? jego s?l??liiit faaanki. LooofffFccCiaaam ;*
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Kurwa ?piewa jak ?piewa jest kolejn? zabawk? Hoolywoodu w koncu si? spali a jego teksty?
0 przekazu i bez sensu jednym s?owem do dupy.


Mnie ciekawi tylko jedno... wsz?dzie wygl?da jak pozer a ciekawi mnie to jak wygl?da jego dzien i czy cohd? jedn? nocke na mie?cie am by prze?y? albo na jaki? slumsach...heh
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Je?li chcia?bym us?ysze? j?cz?ce koty to bym si? wybra? w marcu w plener. Kolejny pseudo dzieciak wypromowane przez Brawo i inne gazetki dla napalonych dzieci.
 

Almero

Active User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
108
Reaction score
18
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Nie wiem co ludzie maja do niego. Normalny chlopak, tylko ze on zyje swoimi mazeniami. A nie tak jak inni co siedza 24/7 przed kompem i graja w tibie.

Ludzie sie powini od niego od**&*. Dziewczyny go kochaja i koniec. :p
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Ten dzieciak ma szans? si? wybi? jako gwiazda. Z pocz?tku krytykowa?em jego. Na moje powinien si? pierw zapisa? na porz?dne lekcje ?piewu i dopiero robi? karier?. W moim przypadku te? mam zajebisty g?os, ale ?wicz?. Widz? u niego ?wietlan? przysz?o?? tylko, ?eby nie sko?czy? tak szybko, jak inni muzycy.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Tak, ma talent. Ano i ten.. zazdroszcz? mu, ch?opaczek jest ju? ustawiony na ca?e ?ycie (podczas, kt?rego wy b?dziecie robi? o nim beznadziejne komixxy, a on b?dzie zabawia? si? z - zapewne - nieziemsko pi?knymi dziewkami).

Ten dzieciak ma szans? si? wybi? jako gwiazda. Z pocz?tku krytykowa?em jego. Na moje powinien si? pierw zapisa? na porz?dne lekcje ?piewu i dopiero robi? karier?. W moim przypadku te? mam zajebisty g?os, ale ?wicz?. Widz? u niego ?wietlan? przysz?o?? tylko, ?eby nie sko?czy? tak szybko, jak inni muzycy.

Zg?osi?em post, jako: g?upi post. Chocia? musz? przyzna? Ci, ?e nie?le si? nad nim - jak i nad wi?kszo?ci? twoich g?upich post?w - u?mia?em.
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Ma talent? - Ma, do wkurwiania ludzi.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Ten dzieciak ma szans? si? wybi? jako gwiazda. Z pocz?tku krytykowa?em jego. Na moje powinien si? pierw zapisa? na porz?dne lekcje ?piewu i dopiero robi? karier?. W moim przypadku te? mam zajebisty g?os, ale ?wicz?. Widz? u niego ?wietlan? przysz?o?? tylko, ?eby nie sko?czy? tak szybko, jak inni muzycy.

Jeste? moim kumplem i jako tako Ci? szanuj?, ale wkurwiasz mnie tym swoim kompleksem muzycznej gwiazdy.

@Topic
Co tu powiedzie?. Brak mu talentu, jest irytuj?cy, ma kompleks Boga, czuje si? lepszy od innych, bo wyst?puje na scenie. Jednym zdaniem - ten dzieciak jest wkurwiaj?cy.
Ponadto ju? mnie denerwuj? te 's?ita?ne bloqaski' jaki to ten idiota nie jest cudowny i jak to go wszystkie dziewczyny nie kochaj?. Ka?dej takiej pannie bym si? za?mia? prosto w twarz albo bym zapyta?, czy jakkolwiek go zna, pr?cz informacji, jakie przeczyta?a w internecie.

Pozdrawiam wszystkie 'psiapsi??ki' Biebera.

Elo.
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Justin Bieber - ma talent?

?piewa tak delikatnym g?osem, jakby mu jajca obcieli. Chyba eunuch jaki?. Jak us?ysza?em jego muzyke, to my?la?em, ?e kalendarz mnie waln?? [czy jak tosie m?wi].

Tak humorza?cie:
O bejbe, bejbe, bejbe... Jak sobie o tym pomysle, to mnie ciarki przechodz?, boje si?, ?e Justyna napadnie mnie w ciemnym pokoju i b?dzie katowa? muzyk?.
Maj? przeg?osowa?, czy nie ma wpa?? do Izraela, biedni ?ydzi, najpierw egipcjanie, potem niemcy, a teraz Justyna bedzie ich katowa? ;l

Na powa?nie:
Mysle, ?e talentu nie ma, a s?awe zdoby? przez to ca?e Disney?o?tam~ czy jak ta firma sie nazywa. NAPRAWDE MA DAMSKI GLOS, a muzyka przypomina babsk? muzyke z koloni karitasu. Nie ma talentu za grosz, a niekt?re polskie pok?mony naprawd? nie maj? autorytet?w i to nie ich wina, bo to media preferuj? taki styl ?ycia i g?upote.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Justin Bieber - ma talent?

Czy?by m?j avatar by? dla Ciebie inspiracj??
@topic.
Moim zdaniem to dziecko, kt?re dzi?ki uporowi i niech?ci ludzi dodawa? kolejne filmiki na You Tube
Nie wiem czego musia? si? napali? prezes wytw?rni p?ytowej zatrudniaj?c takiego m?okosa. Mo?e urodzi? si? 1994:curse: , ale jego stan ducha to zapewne 12 lat.
jego avatar mam tylko dla zabawy i nie bierzcie tego na powa?nie.
 
Status
Not open for further replies.
Top