What's new

Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Status
Not open for further replies.

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Cze??.

Dzi? ka?dy z u?ytkownik?w jest administratorem, hehe. Oczywi?cie ?artuje, ca?y fun polega na tym, ?e mo?ecie sobie wyobrazi?, ?e przez jeden dzie? macie nieograniczon? w?adz? na forum, jak by?cie wykorzystali ten dzie?, jakie zmiany by?cie wprowadzili? Kogo by?cie awansowali a kogo zdegradowali? Z niecierpliwo?ci? czekam na posty :).

Pozdrawiam.
 

mikus94

New User
Joined
Jan 20, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Da? bym ci bana (?artuj?).

Nic bym raczej nie zmieni?, jak dlamnie to wszystko tu si? trzyma swojego, mo?e na jedn? rzecz bym si? skusi? a mianowicie dane u?ytkownika: Zarejestrowany: 04 kwi 2008, jak dlamnie to jest niepotrzebne. :cool:
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

No c??, jako administrator na pewno zaj??bym si? grup? Aktywnych. Obecnie kilka os?b tam nie powinno si? znale??. Dokona?bym kilku zmian co do u?ytkownik?w z zerow? ilo?ci? post?w.
Kadry bym nie rusza?, jeszcze bardziej bym namiesza?...

To na tyle.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

usun?? bym rang? -zas?u?ony bo jest ona zb?dna ,
zdegradowa? bym jednego czy dw?ch moderator?w ,
usun? licznik post?w , reputacji i podzi?kowa?
od banowa? SzeryFFFa
i przywr?ci? ognistego na pozycj? global Moderatora , za jego pozwoleniem
 

Verhiox

New User
Joined
Jan 14, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Od banowa?bym wszystkie warto?ciowe osoby, a te niewarto?ciowe zawita?yby w grupie "zbanowany".
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Sprzeda? bym to forum w piz** :)(joke)
Zmieni? bym nazw? grupy "Aktywny" bo trafiaj? tam osoby nie za aktywno?? jak pewnie ju? niekt?rzy zauwa?yli.
 

Thce

User
Joined
Jan 18, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

UNBANNED par? bardzo zas?u?onych os?b, BANNED i degradacja paru moderator?w. Usun?? aktywnych i supporter?w i zrobi? "pomocnik?w" i na ryj wykopa? range technik.
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

ja to bym zmodyfikowal caaaly regulamin (bardziej uszczegolnil)
 

Pako13

Advanced User
Joined
Aug 20, 2009
Messages
188
Reaction score
10
Age
29
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

A ja bym nic nie zmienia? :D Jest dobrze jak jest :D Oczywi?cie niekiedy gdzie? do jakiego? tematu zagl?dne , a tam jaki? kole? , kt?ry ma nawet po 1000+ post?w jest zbanowany i to mnie tylko dziwi. Ale na pewno musia? sobie zas?u?y? banem ;)


O to mi chodzi z tym go?ciem , ?e jeszcze wcze?niej Go nie zbanowali :p Tylko dopiero po 1000+ post :p
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Ci po 1000 + post?w to ludzie, kt?rzy nie dostali bana za ?amanie regulaminu, tylko za naje?d?anie na kadre, czyt. bronienie swoich racji.
 

Sadystic

Active User
Joined
Jan 18, 2010
Messages
74
Reaction score
6
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

usun?? bym rang? -zas?u?ony bo jest ona zb?dna ,
zdegradowa? bym jednego czy dw?ch moderator?w ,
usun? licznik post?w , reputacji i podzi?kowa?
od banowa? SzeryFFFa
i przywr?ci? ognistego na pozycj? global Moderatora , za jego pozwoleniem
Swym postem dowodzisz jaki to Ty jeste? chytry. Najlepiej, niech kt?ry? si? napracuje, a p??niej za?egnajmy jego trud zamknijmy drzwi wej?ciowe przed nosem. Geniusz, a'la m?drzec. - Przemy?l sw? wypowied?, to? to karygodne. Konszachty z szarlatanem.
B?d?c administratorem - siedzia?bym, a zarazem rozmy?la? kt?rej osobie przekaza? sw? w?adz?.
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

hah fajny pomys?, szczerze powiem ?e jakbym bym zosta? adminem to mo?e bym skopiowa? baz? danych, oczywi?cie ?artuje :>. Wywali? bym kilka os?b z forum. Zlikwidowa? bym nowe system podzi?kowa?.
To tyle z mojej strony,czekam na inne wasze odpowiedzi.
 
N

Napster

Guest
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

usun?? bym rang? -zas?u?ony bo jest ona zb?dna ,
zdegradowa? bym jednego czy dw?ch moderator?w ,
usun? licznik post?w , reputacji i podzi?kowa?
od banowa? SzeryFFFa
i przywr?ci? ognistego na pozycj? global Moderatora , za jego pozwoleniem
Oj?, ca?e szcz??cie, ?e nim nie b?dziesz. Tw?j post zainteresowa? mnie na tyle, by mnie sk?oni? do odpisania i sprostowania tej sytuacji.

Ranga Zas?u?ony - jest podarunkiem za dobrze sprawowan? prac? na rzecz forum. Dla Ciebie jest zb?dna, ale dlaczego?

Licznik post?w nie zostanie usuni?ty, bo na forum dozwolone jest do??czanie link?w z downloadem. Moderator sprawdzaj?cy nowo za?o?ony temat mo?e z g?ry stwierdzi?, czy wystawiony link jest keyloggerem (lub innym ?cierwem) czy te? nie. Licznik post?w jest r?wnie? przydatny kadrze, administracji, a tak?e u?ytkownikom, kt?rzy pobieraj? pliki na forum.
Swoj? drog?, co "usun?"?

Reputacja - forma szacunku na forum. Dzi?ki niej mo?emy okre?li?, czy u?ytkownik jest lubiany, czy pomaga itd.

Podzi?kowania - forma podzi?kowa?. Istnieje po to, aby nie pisa? specjalnie posta (po czym otrzymywa? ostrze?enie). Wystarczy klikn?? w button "podzi?kuj" i gotowe!

Na Twoim miejscu, jako administrator, kupi?bym s?ownik.

mikus94 said:
[...] dane u?ytkownika: Zarejestrowany: 04 kwi 2008, jak dlamnie to jest niepotrzebne.
R?wnie? jest to potrzebne, gdy? data rejestracji pe?ni form? zaufania u?ytkownikowi.

#topic:
Zbanowa?bym wszystkich, kt?rzy spamowali mi na Gadu, tych od zb?dnych PW kaza?bym rozstrzela?. Wprowadzi?bym totalitaryzm i nada?bym sobie tytu? "F?hrer".
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

usun?? bym rang? -zas?u?ony bo jest ona zb?dna ,
Ranga Zas?u?ony - jest podarunkiem za dobrze sprawowan? prac? na rzecz forum.
W?a?nie, w?a?nie. Takie podzi?kowanie dla os?b, kt?re swoj? prac? przyczyni?y si? dla forum, a nie maj? czasu b?d? z innych powod?w nie siedz? dalej w kadrze w kadrze.

@topic
Zaj??abym si? paroma osobami, kt?re ca?? swoj? postaw? krzycz? wr?cz, ?e ich destrukcja jest niepowstrzymana dla forum. Poza tym zainteresowa?abym si? u?ytkownikami z zerow? ilo?ci? post?w i ostatni? dat? odwiedzin wi?ksz? ni? 2 miesi?ce. Po chuj oni.
 

NiverX

Active User
Joined
Nov 24, 2008
Messages
120
Reaction score
9
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

1. Wielkie zmiany w kadrze (a ten Support mnie powala).
2. Rang? 'Aktywny' przyznawa?bym dopiero po 700 postach (wtf?! 200 post?w i ju? Aktywny).
3. Zrobi?bym wszystko, ?eby to forum sta?o si? normalne, bo teraz to bardziej forum policyjne.

Pozdrawiam.

//My?l?, ?e "policyjne" to stopie? wy?ej od torga, czy otsoftu. //Alw
 
Last edited by a moderator:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Takowe rozmy?lanie jest totalna bzder?, nikt z w/w nigdy nie b?dzie administratorem, wi?c mo?ecie sobi? tylko wyobra?a?. (pr?cz Napstera)
Gdybym ja bym by?, to skopiowa?bym baze danych, owe forum usuno? i sprzeda? baze :).

Jak si? bawi? to si? bawi?, nie widz? przeszk?d - warn plx.
Pozdrawiam
Fluos!
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Wi?kszo?? kadry straci?aby swoje przywileje. Kadra by?aby budowana praktycznie od 0.

Dzia? reklama ots - usun??. Wi?kszo?? to ju? nieaktywne ots.
 

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Witam!
Bardzo dobrze ?e kto? zrobi? taki temat moim zdaniem jest on bardzo potrzebny.
Mam do powiedzenia co nie co z ocz?w u?ytkownika.
Szczerze m?wi?c na tym forum jest "par?" u?ytkownik?w zupe?nie nie docenionych i prosz? was nie m?wcie ?e sugeruje "I'm Boss" nick?w tych nie b?d? wymienia? bo Kadra sama powinna je wy?apa?, niestety tak nie jest owszem s? przypadki trafne jak i troszk? mniej.
Kadra - Znam par? os?b w kadrze, kt?rzy tylko w postach ?adnie pi?knie a po za nim zachowuj? si? jak dziecko i tutaj mam na my?li cz??? moderator?w i dobrze wiem ?e Oni wiedz? o kogo chodzi.
Technicy moim zdaniem najlepsza grupa na forum i naprawd? ci??ko pracuj?.
Nie jestem od tego aby m?wi? kto co robi ?le a kto dobrze mam tylko nadziej? ?e Kadra cz??ciowo si? zmieni i trafi? tam bardziej inteligentni ludzie.
Pozdrawiam Suchar
 
B

Budzik

Guest
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Oj du?o zmian mo?na by wprowadzi?. Na pewno zacz?? bym od delikatnych zmian w kadrze i odbanowaniu paru pokrzywdzonych. NiverX u?y? dobrego stwierdzenia je?eli chodzi o forum, mianowicie:
forum policyjne
Chod? mo?e przesadne, ale znalezienie jakiegokolwiek innego s?owa, kt?re oddaje klimat tego forum jest trudne. Oczywi?cie chcia?bym to zmieni?. Na ko?cu zdj?? bym sobie uprawnienia administratora, bo wiem, ?e nadanie mi tych uprawnie? to niezbyt dobry pomys? :D
 

Mayden

New User
Joined
Jan 11, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Ka?dy u?ytkownik Tibia.net.pl dostaje Admina na jeden dzie?.

Nic wielkiego bym nie zrobi?. Kilka os?b bym awansowa?, kilka mo?e zdegradowa?. Wprowadzi? milszy klimat.

Nie widz? nikogo z tego tematu (pr?cz Napka) na pozycji admina.
 
Status
Not open for further replies.
Top