What's new

kaacpi vs. Astobales.

Status
Not open for further replies.

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Temat Pracy: Jaskinia hydry
Gramy do 15 g?os?w.
praca 1:
jaskiniahydry.png

praca 2:
screenshotjaskiniahydry.png

Good Luck ; )
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Glosuje na prac nr.2 , bo jest dopracowana ...
W pracy nr.2 jest za du?o nasrane tych kamieni , przez to mapa wygl?da brzydziej
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Witam. A ja w?a?nie zag?osuj? na prac? numer 1. Dlaczego? Bardziej mi przypad?a do gustu (podoba mi si? bardziej), chocia? troszk? za du?o paj?czyn (maks 2 i by by?o spoko). Co do pracy numer 2, nie pasuj? mi za bardzo te 2 zielone kryszta?y. Widz? ?e w obydwu pracach s? te? jaja hydry czego po prostu nie mog?o w jaskini hydry zabrakn?? :). No wi?c m?j g?os oddaj? na prac? numer 1.

Pozdrawiam.
 

Milenka

Active User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
62
Reaction score
11
Odp: kaacpi vs. Astobales.

ja g?osuje na prace numer 1 bardziej mi sie podoba jest bardziej dopracowana praca nr 2 nie bardzo mi sie podoba klimat pracy 1 bardziej pasuje.Glosuje na prace 1
 

Buum

Advanced User
Joined
Aug 19, 2009
Messages
267
Reaction score
54
Odp: kaacpi vs. Astobales.

G?osuj? na Jedynk?.. Co prawda jest tam za du?o kamieni, ale w dw?jce jest totalna pustka i ska?a nie pasuje mi do Hydry:)
G?os Na Jedynk?!
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Jedynka mi bardziej podchodzi pod overspam, ni? normaln? prac?. Dw?jka za? jest dopracowana, nieprzesadzona i estetyczna. To w?a?nie na ni? oddam sw?j g?os.

ska?a nie pasuje mi do Hydry
A podziemie pasuje do jaskini?
 
Last edited:

PiotrekHG2

User
Joined
Oct 23, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Oddaje sw?j g?os na prace numer 1 poniewa? jest ona bardziej dopasowana do hydry
M?j G?os na Jedynk?
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: kaacpi vs. Astobales.

G?osuje na prac? numer 1, poniewa? jest bardziej dopracowana i jako? przypad?a mi do gustu. Dw?jka te? jest niez?a, ale ja wole jak jest tak "nasrane".
 

maro324

Active User
Joined
Jun 23, 2008
Messages
117
Reaction score
7
Odp: kaacpi vs. Astobales.

2 ....

"Wiadomo?? kt?r? wpisa?e? jest za kr?tka. Prosz? wyd?u?y? swoj? wypowied? do przynajmniej 15 znak?w." Nie chc? mi si?
 

unsword

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
146
Reaction score
8
Odp: kaacpi vs. Astobales.

@up
LOL

@temat
g?osuje na 2.
estetyczniej wykonana. nie za du?o nie za ma?o, w?asnie SKA?Y bardziej pasuj? do 'hydry', ja na tych podziemnych bagnach umiescil bym predzej paj?ki czy jakies inne robale.
pozatym w 1 pracy jest za du?o nasrane, w dodatku autoborder, og?lnie to praca jest mierna.

tak jak m?wi?em, g?osuje na 2.
 

Jemeus

Active User
Joined
Jan 19, 2010
Messages
90
Reaction score
1
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Prace na podobnym poziomie. Trudno wybra?.
Bardziej podoba mi si? dw?jka, lecz nie pasuj? w niej te kryszta?y. Zero jaki? ciekawych pomys??w = nudna praca.
Jedynka tak?e jest nudna, podobny poziom jak praca przeciwnika. Mia?a to nieszcz??cie, ?e hydra mniej mi si? widzi pod ziemi?.
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: kaacpi vs. Astobales.

@up Ja?niej, g?osujesz na 2 czy 1??(ka?dy g?os si? liczy).
 

iker

User
Joined
Jul 3, 2008
Messages
28
Reaction score
2
Odp: kaacpi vs. Astobales.

G?osuje na prace numer 2, jest ?adniejsza i bardziej dopracowana i troche ten klimat lepszy ni? wp ray numer 1.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Prace na s?abym poziomie, lecz wida? na pierwsze zerkni?cie okiem, ?e 2 jest lepsza i miesza z b?otem jedynk?. Autor pracy numer 1 chyba klika? gdzie popad?o w palecie map edytora. Je?eli chodzi o 2 podoba mi si? bardzo jest klimatyczna i pasuje do tematu pojedynku, lecz oczywi?cie nie jest doskona?a, ale autor pracy robi?c j? my?la? na pewno.
G?osuj? na 2.
 

Krissek

Advanced User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
356
Reaction score
9
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Dwie prac? s? dobre, ale sw?j g?os oddam na "dw?jk?".
Je?li chodzi, kt?r? jaskinie mia?bym wybra? do otsa to napewno 2, tam jest gdzie ucieka? od hydry, chodzi?.. W "jedynce" jest wszystkiego za du?o, og?lnie za ma?a jest ta jaskinia <moim zdaniem>. Dlatego g?os oddaj? na prac? numer 2.
 

Senai

Pomoc Techniczna/Redaktor
Joined
Jan 24, 2010
Messages
74
Reaction score
19
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Oddaje g?os na prace nr 2 :D Nie ma w niej kwadrat?w takich w jak 1 , a mapper stara sie wysun?c dodatkowe bordery na ?rodek nie trzyma si? brzeg?w i wygl?da bardziej estetycznie . Pozdro ;)
 

qza

Active User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
79
Reaction score
1
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Ja oddaje g?os na 2.
Bardziej przypad?a do gusto i wed?ug mnie lepiej oddaje klimat tematu. 1 praca kojarzy mi sie bardziej z paj?kami ni? hydrami, mo?na dodatkowo zauwa?yc, ?e prace zaczyna???od kwadratu.
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: kaacpi vs. Astobales.

Og?aszam, i? wygra?a praca numer 2 mojego autorstwa wynikiem 10-5.
Dzi?kuj? i Pozdrawiam
kaacpi
 
Status
Not open for further replies.
Top