What's new

Kahras - Mapping thread

Status
Not open for further replies.

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kahras - Mapping thread

7a6t5lU.png
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kahras - Mapping thread

Dla twojej ?wiadomo?ci 2 minuty mi to zaj??o.
Dach zbugowany? Gdzie niby jest zbugowany?
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kahras - Mapping thread

Nowy projekt evolution:
V060ftk.png
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Kahras - Mapping thread

temple to kopia vesti . Nie no ?artuje.wszystko ?adnie tylko pusto mi troch?.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kahras - Mapping thread

Nie no nie ma co ukrywa? bo i tak przypomina lekko temple Xavato, Vestii lecz ja chcia?em tylko zachowa? uk?ad teleport?w.
Nie przerabia?em tylko od 0 robi?em.
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Kahras - Mapping thread

Dopracuj jeden projekt a nie ju? drugi robisz ;p. Aurevo (0 - Online) a wystarczy?a by dobra reklama i cz?ste update ;p
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Kahras - Mapping thread




Ogolnie chuj tam na mapach sie nie znam.
Co do kopiowania. No chuj. Skopujesz trackerem to kopiowanie. A reczne odwzorowanie tego samego to juz nie? Pojebalo cie lekko czy mocno? Bo nie ogarniam tego tekstu kurwa... Recznie robione to nie skopiowane. No ja pierdole. Wez w ten sposob skopiuj cokolwiek co jest prawnie chronione i sie tak tlumacz, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Co do tego, ze robisz kolejny projekt zamiast sie jednym zajmowac. Tez zjebales. Trzeba bylo dopracowac wszystko, skoro tyle czasu to robiles, a nie sie na forum tylko opierdalac pare miesiecy i tak na prawde nie ogarniajac nawet serwera do stanu grywalnosci. Ale nawet jesli, to po starcie trzeba bylo ogarnac. Malo graczy nie miales i nie byl to taki totalny fail. Mogles wyprowadzic serwer na prosta. Ale zjebales i olales temat. Teraz zaczynasz kolejny projekt. Tez pewnie nie ogarniesz go w 100%(w tym akurat nie ma nic zlego), i tez pewnie jak nie bedzie 34243 osob online na raz to dla ciebie bedzie fail, bo myslisz, ze mozesz sie wjebac na szczyt i masz zajebisty serwer, zamiast przyjac do wiadomosci, ze mniejsze serwery tez sa zajebiste, a nawet sa lepsze, jesli sie nad nimi pracuje i cos sie na nich caly czas dzieje.
Lepsze by bylo juz to aurevo jak bys je ogarnal, reklamowal i ulepszal, niz ten projekt ktory nawet jesli by wyszedl i mial wiecej graczy na start, sie nie utrzyma z takim podejsciem. A chuj wie, moze do tej pory bys mial na tej swojej kopii wiecej ludzi, bo bys cos dodal konkretnego i poprawil to co jest zjebane. Ale zamiast tego wolisz od nowa kolejna kopie robic z ktora bedzie to samo. Ehh. Nie rozumiem.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kahras - Mapping thread

Dopracuj jeden projekt a nie ju? drugi robisz ;p. Aurevo (0 - Online) a wystarczy?a by dobra reklama i cz?ste update ;p
Jeden ju? jest zrobiony tylko nie moja wina ze b. ci??ko balans ogarn??.


@Kiki
Tutaj ? ze co?
6sP8DuD.png

Co do kopiowania to tak ty masz zawsze racje - jak masz zamiar pierdoli? takie g?upoty to wypi*rdalaj robi? swojego OTS'a:)
Aurevo dla mnie nie byl failem tylko wole LOW-EXP.
Cieszy?o mnie to ze mia?em 80 graczy z s?aba reklama wiec nie pierdol mi tutaj tego ze my?la?em ze b?d? mia? 1892489 graczy.
A jak ty piszesz ze ja niby zjeba?em bo nie robie dalej Aurevo to powiem ci tylko tyle ze ty tez zjeba?e? bo mia?e? OTSa swojego a ju? go nie prowadzisz.

To jest temat mapperski wiec nie za?miecaj mi tematu.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Kahras - Mapping thread

Chyba nie rozumiesz o co chodzi w zjebaniu. Przestales robic jedno zamiast poprawic i zaczales od razu drugie. Ja po prostu skonczylem sie bawic w to i tyle... Wiec nie wiem gdzie ja tu zjebalem.

Co do mapy, glowa weza, taka sama, a gdzie reszta weza? Moze to nie jakis blad konkretny, ale mi sie to nie podoba i tyle. xD
Poza tym tematu nie zasmiecam. Napisalem o mapie, o kopiowaniu(pokazujesz ta kopie w tym temacie to komentuje), a do tego dorzucilem ci bledy z ostatnich prac, jaki masz problem? Ze cos napisalem od siebie oprocz tego?
Aurevo dla mnie nie byl failem
Co innego pisales w temacie od nowego serwera, ale mniejsza z tym.
I skoncz dyskusje lepiej bo wiesz, ze ja nie skoncze xD A ze nie wrzucasz za duzo prac dyskutujac, to nie ma co komentowac, wiec bedzie kompletnie nie na temat spam.

<⁏ ƚɒmɘƚ nɘƚ ɒn ?ɒwoƚuʞƨyb ?uႱ ?iƨ im ?ɔʜɔ ɘin ?oʞɒႱ ɘlɒ ,ɒiqoʞ oƚ ,myƚ ɒzoꟼ
 
Last edited:

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kahras - Mapping thread

Temple evolution
rxHOUD6.png
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Kahras - Mapping thread

Te tabliczki to tak na stale czy je czyms zastapisz? Bo slabo to wyglada. Taki surowy stan. I w dodatku tak powtarzalnie kratka w kratke.
Poza tym ciezki dostep do vip tp. 1 kratka? Trzeba przejsc kolo schodow? Slabo rozplanowane. Na dashu bym sie pewnie w schody wpierdzielal bo nie ogarniam biegania w tej grze. :D
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kahras - Mapping thread

Tabliczki zostan? zast?pione.
No dost?p do VIPa taki b?dzie ale to tylko w Temple - bo obstawiam ?e i tak ka?dy w DP b?dzie siedzie?.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Kahras - Mapping thread

No i fajnie... jak tam id? ci prace nad miastem ;d?
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kahras - Mapping thread

Niedoko?czone, brak detali:

9XavAbV.png



Minimapa:
hYATk8L.png

mury te? id? do poprawy

W miar? szybko to idzie jak narazie.
Miasto sko?cz? raczej szybko gorzej z terenami po za miastem lecz zawsze mog? je doda? przy updejtach.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Kahras - Mapping thread

za wiele to tutaj nie pokaza?e?, dla mnie ?redniawa. 4/10
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Kahras - Mapping thread

Robisz cos konkretnego czy machasz pedzlem w 2 minuty od niechcenia? Bo ta praca ktora pokazales to nie wiem czy jest w 1/3 skonczona chociaz. No i ogolnie pokazujesz jakies male z dupy fragmenty zamiast konkrety.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Kahras - Mapping thread

Heh no s?abo...
Wygl?da to na kolejne evo ;d patrz?c na mini mape.

Je?li ci to co? ci powiem ci ;d
Robi?em kiedy? takie miasto ale ocena by?a bardzo s?aba. ;/
stary-pro_eqwxess.png


Wtedy dopiero za?apa?em ze to nie wypali. ;d
szkoda tylko ze jak by?o ju? 90% mapy ale co zrobi?;D tak?e nie przejmuj si? nie od razu Krak?w zbudowano... :wink:

Prawdziwa si?a to konsekwencja, kwestia podej?cia
co nas nakr?ca ?eby nie przesta? zdobywa? wszech?wiat
to sens ma i drzwi otwiera...
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kahras - Mapping thread

@up
Ale ze jak ? ze przez mury?

Robisz cos konkretnego czy machasz pedzlem w 2 minuty od niechcenia? Bo ta praca ktora pokazales to nie wiem czy jest w 1/3 skonczona chociaz. No i ogolnie pokazujesz jakies male z dupy fragmenty zamiast konkrety.

Napisa?em ze niedoko?czone.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Kahras - Mapping thread

Napisa?em ze niedoko?czone.
Napisales, ale chodzi o to, ze jak nie masz nic do pokazania to po co te posty w ogole? Zrobisz cos konkretnego to pokazuj, bo na razie to nie ma nic do komentowania.

@tomek
To jest 90% mapy? Smutna strasznie ta mapa. Wchodzi sie na serwer i tylko w miescie siedzi i jakies wilki bije kolo miasta, bo nic innego nie ma? xD
Poza tym, moze pomysl dziwny i niecodzienny, ale mozna by z tego zrobic cos fajnego. Chociaz miasto moze troche za duze i by byly pustki, to nawet na takim kontynencie mozna zrobic pare ciekawych rzeczy.
 
Status
Not open for further replies.
Top