What's new

Kamil - prezentacja

Status
Not open for further replies.

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Witajcie,

Je?li macie jakie? pytania do mnie to prosz? bardzo. Postaram si? odpowiedzie? wszystkim zainteresowanym.

Wszelkie g?upie teksty, wygenerowane zdj?cia b?d? karane jako spam (5 punkt?w - 30 dni).
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Kamil - prezentacja

1. Jak? rol? odgrywasz na tym forum, czy jest ona tym czego oczekiwa?e? czy jednak nie?(Zakres obowi?zk?w)
2. Jeste? dosy? d?ugo z forum, twoim zdaniem obecny poziom forum, jest du?o gorszy ni? dawniej?
3. Mia?e? wzloty i upadki na forum, jak wi?kszo?? ludzi buduj?cych je, co jest tym magnesem, kt?ry przyci?ga twoj? osob??
4. Czy ostatnie kroki Tro, wed?ug Ciebie s? zadowalaj?ce, a mo?e mia?e? inne wyobra?enie?
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Kamil - prezentacja

1. Na forum realizuje wszelkie sprawy techniczne zwi?zane z forum. Jak ka?dy administrator zajmuje si? przydzielaniem rang, banowaniem, wnoszeniem pomys??w zwi?zanych z rozwojem forum, sprawdzaniem aktywno?ci rang ni?szych oraz dzia?em technicznym.

2. Poziom by? znacznie gorszy pewien czas temu, w tym momencie wydaje mi si?, ?e wychodzimy na prost?. Przygotowali?my mas? konkurs?w, realizujemy ciekawsze pomys?y u?ytkownik?w, aktywnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz sugestie. Wzorowo realizujemy i zapewniamy prac? dla moderator?w oraz dla grupy support.

3. Zawsze by?a to ch?? niesienia pomocy, ale ju? od pewnego czasu nie jako porady w grze, a typowo po stronie dzia?u technicznego forum. Nie po?wi?cam ju? czasu na granie czy tym bardziej prowadzenie w?asnego serwera, wi?c moja wiedza na ten temat spada. Ostatni powr?t zawdzi?czam z?o?onej mi propozycji na stanowisko Global Moderatora.

4. Wiele spekulacji by?o na temat reklam, mi osobi?cie nie podoba si? ich intensywno?? (g??wnie podkre?lanie wybranych s??wek w tek?cie), ale te? nie przecz?, ?e s? one potrzebne, aby dochody z nich mog?y utrzymywa? serwer, domen? czy te? pozwoli? na zakup nagr?d do konkurs?w oferowanych przez forum. Na pewno dzieje si? wi?cej, ni? za czas?w dawnej administracji. W projekcie jest r?wnie? nowy layout, koszulki, a z czasem na pewno wiele innych atrakcji.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Kamil - prezentacja

Na pewno dzieje si? wi?cej, ni? za czas?w dawnej administracji.
Ty sobie ?artujesz, czy naprawd? tak uwa?asz? Twierdzisz, ?e zanim Alastor sprzeda? forum nic si? nie dzia?o? Czy niepor?wnywalna ilo?? u?ytkownik?w i go?ci online wtedy i teraz nie ?wiadczy najlepiej o tym, ?e nie masz racji?

S?dzisz, ?e gdy na forum jest og?lny burdel, jakie? ?mieszne konkursy pomog? w... czymkolwiek?
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Kamil - prezentacja

Atmosfera kiedy? faktycznie by?a zdecydowanie lepsza, brakuje mi tamtych czas?w mimo, ?e by?em zwyk?ym zielonym. Obecnie pracujemy nad popraw? jako?ci i staramy si? za wszelk? cen? ?ci?gn?? dawn? ilo?? go?ci/u?ytkownik?w. Za czas?w Alastora by? wi?kszy ?ad, ale brakowa?o mi konkurs?w rzeczowych takich jakie mo?emy podarowa? zwyci?zc? obecnie. Medale oraz punkty reputacji dla nikogo nie s? nagrod? wart? ?wieczki.
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Kamil - prezentacja

Po twoim tytule wywnioskowalem ze jestes w Brytanii. Specjalnie na slub czy moze prywatnie?
Zawsze mo?na w telewizji obejrze?.//Rea~
Mieszkasz blisko Londynu? (;
 
Last edited by a moderator:

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Kamil - prezentacja

Tak jestem w UK na miesiecznych praktykach zawodowych z dziedziny informatyki. Stad tez moj urlop, ktory bedzie trwal do konca Maja. Do UK mielismy 2000 km. Ponad 30h jazdy autokarem.
 

Avish

Advanced User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
219
Reaction score
12
Odp: Kamil - prezentacja

jak s?dzisz co by by?o gdyby do kadry powr?ci? Alastor?
 
Status
Not open for further replies.
Top