What's new

Kanciasta Nova

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
14462492.png


To by? m?j 1-szy dzie? w tibii.nie mia?em nic opr?cz club'a, coat'a, bag'a i jab?uszka. Zszed?em na raty i zdoby?em gdzie? 20 XP. mia?em troche z?ota , bo raty sprzedawa?em. Mia?em gdzie? 10 GP. Znudzi?o mi si? miejsce przy Tomie i chcia?em gdzie indziej p?j??, lecz nie zna?em innych kryj?wek rat?w. Gdy b?aga?em o pomoc, wszyscy m?wili "shut up". Lecz jeden kolo by? inny. Zwa? si? dodek.Spoko go??.pokaza? mi troch? miejsc z ratami, wi?c dzi?ki niemu zdobylem kase i 2 lvl. Poszed?em z nim na trolle.On by? blokerem wi?c ja zdobywa?em szybko expa. Potem kiedy osi?gn??em 3 lvl poszli?my na orki.To by?a wyprawa straszna dla mnie. Poszli?my do wie?y ork?w, a? tu nagle wchodzimy na g?rze by? ork spearman.katowa? mi po 30.Dodek szybko uciek?, a mia? by? blokerem. ledwo wyszed?em z czerwonym paskiem zdrowia, a tu zjawi?y si? 3 orki. Ucieka?em jak najszybciej. Na ca?e szcz??cie wydosta?em si? z tego piek?a. P??niej jeden kolo zwa? si? Getabock pokaza? mi gdzie si? uzdrawia? gdy ma si? czerwony pasek ?ycia.Dzi?ki niemu prze?y?em.
Przepraszam za ortografi?,pisowni?,gramatyk? i reszt?.
Fakty:
kilkana?cie rat?w zabitych
1 ork zniszczony
6 trolli posz?o do piachu
2 wilki pad?y pod naszymi ciosami
5 w??y rozciachali?my
4 sery zdobyte
50 GP uzbieranych
3 mi?sa (udka) zabrane
axe
hand axe
combat knife
Niestety nie mam screen?w z rookgardu bo jeszcze wtedy nie my?la?em ?e za?o?? temat

Je?eli dobrze pujdzie z tematem to b?de wgrywa? filmiki etc.
Nast?pne opowiadanie
Po 4 godzinach zabijania troll?w nareszcie zdoby?em upragnione 4 tysi?ce xp uda?em si? do wyroczni kt?ra przeteleportowa?a mnie do wyspy w kt?rej wybra?em profesje rycerza
Nast?pnie uda?em si? do kapitana kurta kt?ry opowiedzia? mi o miastach wybra?em wi?c miasto Carlin i poszed?em na krasnale

Kiedy? szed?em se w carlin ?mieci zbieram a? tu nagle... 4 pk!! Zacz?li mnie bi? ze spear?w wi?c ucieka?em. Ledwo uciek?em do depo oni byli przy nim!!! Uciek?em poza miasto.Mia?em szcz??cie bo napotka?em kolege.Ten mi pom?g? , uzdrowi? mnie i ruszysli?my na pk.10 sekund min??o , a te **** zabili mego kolege!!!
"C?? pocz???" pomy?la?em. Szarzuj?c na nich uderzy?em na nich , a tu ... Gildia mego kolegi idzie, nawala pk, Zostalem uratowany. Okaza?o si?, ?e ci pk to byli wojownicy innej gildii!! Mialem szcz??cie.Lecz poszed?em sobie do depo... my?l? "by?o ich czterech. Zabili trzech". I wtedy zobaczy?em 4-go pk kt?ry prawie mnie zabi?
O ma?o mnie nie zabi?!!! Zosta?o mi 12 ?ycia i mysla?em , ?e mam deda ju?.
Nagle...z??ty pasek energii ?yciowej. My?l? "Co do ...". Zobaczy?em koleg?, kt?ry mnie uzdrowi? i zaj?? si? 4 pk.
My?la?em, ?e to koniec tej przygody.Jak zawsze zbiera?em ?mieci.Niestety.Oni te? byli gdzie ja.
Zacz??em ucieka?. Ca?a gildia na mnie samego. Popatrzy?em na bara VIP.
?adnego ziomka nie ma. By?em zgubiony. my?la?em, ze to na serio koniec, ?e strac? wszystko, co mia?em w bagu. A w nim trzyma?em warto?ciowe rzeczy.
Lecz patrz? do baga. Speary!!!!
Powr?ci?a mi nadzieja. Zabija?em po go?ciu, lecz mnie 10 do?cign??o i zablokowa?o. Zabilem 10 a 10 przetrwa?o.Nie mia?em szans.Walczy?em m? broni? najlepsz?.To nic nie dawa?o .Jak my?licie, zgin??em?



Nie wiem czy mo?na takie co? ale dodatek od dwarf?w przys?a?y mi parcelem haha
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Kanciasta Nova

Fajne, ciekawe pocz?tki. Pami?taj by robi? screeny. Zaciekawi?em si?. Bardzo fajnie opisana scena PK. Leci reput, i czekam na dalsze losy bohatera :D
 

Rejzer

Advanced User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
453
Reaction score
21
Odp: Kanciasta Nova

No, no z tymi PK ?adna akcja, naprawd? ;p Og?lnie troch? chaosu i ma?o screen?w, ale miejmy nadziej?, ?e temat si? rozkr?ci :p
 

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: Kanciasta Nova

trzeciego dnia Kiedy poszed?em spotka? si? z koleg? zobaczy?em jego cia?o zabi?y go dwarfy
Wi?c postanowi?em si? odwdzi?czy? zrobi??m to dla kolegi



A tutaj awansik to wszystko w 2 dni




Zdieca mo?e ka?dy dawa? !!!!

Jako i? nikt nie pisze nowe awansiki

M?j Nowy skarb za 4cc


A i poszukuje ludzi do ekipy na tym ?wie?ie
 
Last edited:

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: Kanciasta Nova

sokri pod pod postem nie zwua?y??m
 
Last edited:
Top