What's new

Karta Graficzna

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Wiem, wiem pisa?em ju? ale zn?w - kr?tko i zwi??le:

- GTX 460 1GB
- GTX 550Ti 1GB
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Karta Graficzna

GTX 460 - wiekszy pobor mocy o jakies 40%. Jest slabo troche ogarnieta w tym.
Co prawda jest szybsza o jakies 20%, ale musisz zwrocic przy niej uwage na zasilacz. Czy da rade. Ale jesli zasilacz ci wystarczy taki jak masz, lub jestes w stanie kupic lepszy to GTX 460 jest lepsza.
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Karta Graficzna

Co do zasilacza to kupuje 450V wi?c chyba powinien ud?wign?? : )
Ok to dzi?ki, temat do zamkni?cia.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Karta Graficzna

Nie lepiej 560Ti? B?dzie lepsza. Gdyby? mia? nieco kasy na zasilacz i sam? kart? to mo?na 570 ale w sumie ma?a r??nica mi?dzy ni? a 560Ti.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Karta Graficzna

@up
Z tego co sie orientuje on ma jakas fajna oferte w sklepie dla firm za okolo 1/2 ceny, wiec musi brac co jest a nie co chce.
No chyba, ze jednak jest tam wszystko to by bylo wtdy git.
Poza tym w ogole porownales ceny?
Normalnie jest okolo (460)400pln i okolo (560)700pln... Wiec troche sie nie zmiesciles jesli sa ograniczenia. A wydaje mi sie, ze wiecej niz 300(pol ceny) nie chce zaplacic jesli przebiera w takich kartach.

W kazdym razie do tych 500 pln(/2). geforce to 460, ewentualnie radeon hd 6850 jesli jest dostep.

@down
No ale mysl logicznie. Jak dal juz 3 przyklady(w 2 temacie tez) i wszystkie sa w podobnej cenie to mozna okreslic, ze:
Interesuje go tylko cena taka lub na prawde nie wiele wyzsza.
A po tym, ze ma promocyjne ceny mozna okreslic, ze:
Istnieje mozliwosc, ze tylko i wylacznie te modele ma dostepne.
Tak wiec, podawanie drozszych modeli nie ma sensu z uwagi na wniosek 1. A w ogole podawanie czego innego od wymienionych modeli tez nie ma sensu zwazajac na wniosek 2. Choc do 2 jest mniej prawdopodobne to trzeba to brac pod uwage.
 
Last edited:
Top