What's new

-Windows 7 Keylogger w MS-DOS

Status
Not open for further replies.

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Hej. Z?apa?em jakie? g?wno napisane pod MS-DOS (.com) i jest problem tego typu, ?e nie wiem jak to usun??. Po uruchomieniu aplikacji plik znikn?? i nie da si? go nawet wyszuka?. Boj? si?, ?e strac? wszystkie moje konta, a hacker narobi mi syfu, dlatego chc? si? tego jak najszybciej pozby?.

W cmd.exe tego nie usun?, bo po prostu nie znam ?cie?ki aplikacji (plik znikn?? z pulpitu i nie da si? wyszuka?, a w procesach pusto), wi?c nie wiem kompletnie jak to zrobi?...

Jak kto? pomo?e to dam 3x reputa (serio, dam...).
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Keylogger w MS-DOS

HiJack i skan! Potem Fix jak znajdziesz dziada i po problemie :> Pozdrawiam. Tw?j kochany Virtelio < 3.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Keylogger w MS-DOS

No zrobi?em to, ale nie znalaz?em tej aplikacji w logu. Mimo wszystko pousuwa?em nawet neutrale, ale boj? si?, ?e to nadal tam siedzi. Przypominam, ?e to nie jest aplikacja .exe, tylko .com, wi?c tego nie ma w procesach.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Keylogger w MS-DOS

Jeste? pewny, ?e to jest wirus? By? mo?e te? usun?? go antywirus?

@Edit

Z tego co wyczyta?em wirus mo?e stworzy? sobie plik .com, wykorzysta? go do jakiego? celu i skasowa?. Co oznacza, ?e m?g? si? zaczepi? gdzie? indziej.

Po uruchomieniu zainfekowanego pliku wsadowego tworzony jest plik uruchamiany COM lub EXE (za pomoc? polecenia ECHO, kt?rego parametry s? przekierowywane do pliku), zawieraj?cy w?a?ciwy kod infekuj?cy pliki BAT. Po tym jak zostanie stworzony i wykorzystany jest kasowany.
 
Last edited:

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Keylogger w MS-DOS

Nie mam antywirusa. Usun??em tylko to co znalaz? hijackthis (a to przecie? dzia?a prawie jak antywirus). Nie jestem pewny, ?e to wirus, ale raczej tak, bo dosta?em to w wiadomo?ci na FB od hackni?tego kumpla (pisa? hacker). [by? to link do downloadu] Kilkukrotnie by?y podobne wiadomo?ci, ale nie dawa?em si? nabra?, ale nagle wpad?em, bo to aplikacja ms-dos... sprytne skurwiele ;s
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Keylogger w MS-DOS

Gdzie to "g?wno" z?apa?e?? Na jakiej stronie i co to by? za plik?
Co do problemu uwa?am, ?e 100% ochron? i pewno?? da Ci zwyczajny format.
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Keylogger w MS-DOS

Sprawd? procesy, napisz je tutaj.
Format najlepszym rozwi?zaniem.
Pewnie packetreaver... zjebany.

@edit
Nawet na fejsie pseuduchy hakuj??
hahahahahaha, pompa!
simpsons_nelson_haha21_429x0.jpg
 
Last edited:

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Keylogger w MS-DOS

Start > Uruchom > msconfig sprawd? czy czego? podejrzanego nie ma w us?ugach/uruchamianiu.


Start > Uruchom > regedit > HKEY_LOCAL MACHINE > SOFTWARE
sprawd? czy tam nie ma nic podejrzanego.


Og?lnie w?tpi? ?eby kto? napisa? jakiego? keylogera w postaci .com, ludzie boj? si? odpala? plik?w .exe to co dopiero jakie? .com o kt?rym nie maj? poj?cia co to jest ; p

Wed?ug mnie to nie by? ?aden wirus, ew. jaki? plik co co? ci namiesza? w systemie, ale w?tpi? ?eby by? to keyloger.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Keylogger w MS-DOS

@Vendeto
Pisa?em, ?e wys?ano mi to w msg na fejsie od hackera (hackn?? konto kumpla).
Czyli wiadomo?? przysz?a z profilu kumpla, nie wiedzia?em, ?e to hacker, a dziwne, bo wcze?niej mia?em takie akcje, a si? pokapowa?em. Hacker by? sprytniejszy ode mnie :)

@HateThisSite
Sprawd? procesy, napisz je tutaj.
Ciekawych rzeczy mo?na si? dowiedzie?. Aplikacja MS-DOS w procesach? Pierdolnij si? w ?eb, zreszt? pisa?em, ?e procesy puste.


~~~~
@Blackq
Sprawdz? i jutro napisz? co znalaz?em.
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Keylogger w MS-DOS

Start > Uruchom > msconfig sprawd? czy czego? podejrzanego nie ma w us?ugach/uruchamianiu.
Start > Uruchom > regedit > HKEY_LOCAL MACHINE > SOFTWARE
sprawd? czy tam nie ma nic podejrzanego.
Og?lnie w?tpi? ?eby kto? napisa? jakiego? keylogera w postaci .com, ludzie boj? si? odpala? plik?w .exe to co dopiero jakie? .com o kt?rym nie maj? poj?cia co to jest ; p
Wed?ug mnie to nie by? ?aden wirus, ew. jaki? plik co co? ci namiesza? w systemie, ale w?tpi? ?eby by? to keyloger.

Jak ju? pisa?em wcze?niej .com mo?e by? tworzony tylko do okre?lonego celu a nast?pnie b?dzie skasowany tak jak mia?o to miejsce u outsecta.

@edit
czyli po prostu przez ten plik outsect m?g? sobie natworzy? innych wirus?w a plik sam w sobie by? czysty.

Jak wlaz? w jaki? inny plik czy program to lipa i pozostaje format bo szukanie na w?asn? r?k? chyba mija si? z celem.
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Keylogger w MS-DOS

Tak niech od razu wypierdoli komputer przez okno i b?dzie spok?j z keylogerami ; D Format to najbardziej noobskie rozwi?zanie w tej sprawie ; >
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Keylogger w MS-DOS

RA Project ma troch? racji. Sam program dzia?a teraz w DOS podpi?ty pod co? innego, wi?c problem jest spory. ?eby mie? pewno?? b?d? musia? zrobi? formata, tak czy siak. :S

Chyba, ?e kto? ma jaki? dobry pomys?, to czekam...
Grzebanie w kluczach raczej nic nie da.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Keylogger w MS-DOS

RA Project ma troch? racji. Sam program dzia?a teraz w DOS podpi?ty pod co? innego, wi?c problem jest spory. ?eby mie? pewno?? b?d? musia? zrobi? formata, tak czy siak. :S
Chyba, ?e kto? ma jaki? dobry pomys?, to czekam...
Grzebanie w kluczach raczej nic nie da.

Mo?e ?ci?gnij jakiego? antywirusa, Avire czy NOD32 i spr?buj przeskanowa? kompa. Odpal jakie? cz?sto u?ywane programy (tam m?g? si? wkopa? i mo?e go usuniesz).

Ew. chocia? s?abe rozwi?zanie, przywr?? system sprzed kilku dni.
 

Yallahari

Active User
Joined
Feb 15, 2011
Messages
121
Reaction score
7
Odp: Keylogger w MS-DOS

Przywr?cenie systemu w?a?nie nie jest g?upim rozwi?zaniem :) Sam tak robi?em jak mia?em wirki no i c?? dzia?a?o . Je?li my?lisz ?e m?g? to by? keylogger to stawiam na EvulSoft Tibia Keylogger. Korzysta? m?j znajomy z tego. Mo?esz np w obraz wrzuci? keyloggera , ew plik systemowy nadpisac .COM i znika :) Je?li boisz si? po prostu o Konta W tibii,to przeskanuj kompa programem Find It . Usuwa keyloggery itp.
Jeszcze jednym rozwi?zaniem kt?rym Ci mog? poleci? to napisa? na jakim? forum informatycznym , cho?by programosy.pl i popatrze? w configu. Bo wirusy przewa?nie jak "znikaj?" z naszego pola widzenia ?e tak to ujm? to chowaj? si? w configu. Z tego co wiem to EvulSoft i OwnTibia tak robi? . :>

@edit
Spr?buj ewentualnie zobaczy? czy go gdzie? nie ma przez system awaryjny .
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Keylogger w MS-DOS

Przywr?cenie systemu w?a?nie nie jest g?upim rozwi?zaniem :) Sam tak robi?em jak mia?em wirki no i c?? dzia?a?o . Je?li my?lisz ?e m?g? to by? keylogger to stawiam na EvulSoft Tibia Keylogger. Korzysta? m?j znajomy z tego. Mo?esz np w obraz wrzuci? keyloggera , ew plik systemowy nadpisac .COM i znika :) Je?li boisz si? po prostu o Konta W tibii,to przeskanuj kompa programem Find It . Usuwa keyloggery itp.
Jeszcze jednym rozwi?zaniem kt?rym Ci mog? poleci? to napisa? na jakim? forum informatycznym , cho?by programosy.pl i popatrze? w configu. Bo wirusy przewa?nie jak "znikaj?" z naszego pola widzenia ?e tak to ujm? to chowaj? si? w configu. Z tego co wiem to EvulSoft i OwnTibia tak robi? . :>
@edit
Spr?buj ewentualnie zobaczy? czy go gdzie? nie ma przez system awaryjny .
Tyle, ?e programy od takich keylogger?w mog? tego nie znale?? bo to sz?o przez facebooka chocia? jest szansa. Sam dostawa?em wiadomo?ci od znajomych z automatu do podobnych link?w, byli ju? zara?eni :D
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Keylogger w MS-DOS

Log z combofixa wrzu?
i ?ci?gnij ProcessExplorer, bardzo dobrze pokazuje w?z?y mi?dzy procesami i wykrywa rootkity niekt?re.


.com jest niebezpieczne, mo?e to by? jaki? downloader co Ci na?ci?ga? innych plik?w .exe i je uruchomi?, masz teraz kap?.
 
Status
Not open for further replies.
Top