What's new

Kilka pyta?

Kacperek1212

Active User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
86
Reaction score
0
1.Jaki acc maker pod Evo By Maniucza 8.54??
2.Czy da rady jako? ??czy? mapk? ,np. pomieszczenia z training monkami ,doda? do g??wnej mapki ??
3.mam taki problem wchodz? w data/weapons/lib otwieram weapons.lua i pisz? tam nothing ??WTF ??
 

lisex dwaa

Advanced User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
244
Reaction score
26
Odp: Kilka pyta?

1.?ci?gnij se byle jaki acc maker ka?dy podejdzie: acc maker wybierz se jakis!
2.Tak da rady po??czy? mapk? znaczy si? wklei? wejd? na swoja mapk? pierwsze po lewej stronie poszukaj iport map i w pozycje wpisz gdzie ma si? zaczyna?
3.to jest tak wsz?dzie wiec si? nie przejmuj tym
 
Last edited:

Kacperek1212

Active User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
86
Reaction score
0
Odp: Kilka pyta?

Mam taki b??d przy instalacji :
STEP 1
Check server configuration

Warning: syntax error, unexpected $end, expecting TC_DOLLAR_CURLY or TC_QUOTED_STRING or '"' in D:/Pobrane/Evo By Maniucza/config.lua on line 288 in D:\zal\xampp\htdocs\install.php on line 154
File config.lua loaded from D:/Pobrane/Evo By Maniucza/config.lua and it's not valid TFS config.lua file. Go to STEP 1 - select other directory. If it's your config.lua file from TFS contact with acc. maker author.

I chcia?bym si? spyta? ,jak ustawi? config lua ,pod no-ip ??
 

lisex dwaa

Advanced User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
244
Reaction score
26
Odp: Kilka pyta?

Mam taki b??d przy instalacji :
STEP 1
Check server configuration
Warning: syntax error, unexpected $end, expecting TC_DOLLAR_CURLY or TC_QUOTED_STRING or '"' in D:/Pobrane/Evo By Maniucza/config.lua on line 288 in D:\zal\xampp\htdocs\install.php on line 154
File config.lua loaded from D:/Pobrane/Evo By Maniucza/config.lua and it's not valid TFS config.lua file. Go to STEP 1 - select other directory. If it's your config.lua file from TFS contact with acc. maker author.
I chcia?bym si? spyta? ,jak ustawi? config lua ,pod no-ip ??

musisz wszystkie linijki w config.lua pokasowa?
a co do ustawienia to tu ustawiasz:

-- Status
ownerName = "twoje imie"
ownerEmail = "twoj e-mail adresl"
url = "http://i tu wpisujesz twoja strone z no-ip"
location = "Europe"
displayGamemastersWithOnlineCommand = "no"

a jesli nie masz jeszcze strony no-ip to zapraszam tutaj click
 

Kacperek1212

Active User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
86
Reaction score
0
Odp: Kilka pyta?

Pousuwa?em ,i dalej taki sam b??d :(

Warning: syntax error, unexpected $end, expecting TC_DOLLAR_CURLY or TC_QUOTED_STRING or '"' in D:/Pobrane/Evo By Maniucza/config.lua on line 288 in D:\zal\xampp\htdocs\install.php on line 154
File config.lua loaded from D:/Pobrane/Evo By Maniucza/config.lua and it's not valid TFS config.lua file. Go to STEP 1 - select other directory. If it's your config.lua file from TFS contact with acc. maker author.
 

lisex dwaa

Advanced User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
244
Reaction score
26
Odp: Kilka pyta?

Pousuwa?em ,i dalej taki sam b??d :(
Warning: syntax error, unexpected $end, expecting TC_DOLLAR_CURLY or TC_QUOTED_STRING or '"' in D:/Pobrane/Evo By Maniucza/config.lua on line 288 in D:\zal\xampp\htdocs\install.php on line 154
File config.lua loaded from D:/Pobrane/Evo By Maniucza/config.lua and it's not valid TFS config.lua file. Go to STEP 1 - select other directory. If it's your config.lua file from TFS contact with acc. maker author.

wklej tutaj tw?j plik config.lua!!kurwa mi chodzi o to ?eby? go tutaj wklei? a nie czy masz !!i edytuj posty nast?pnym razem!!!! To zobacz? czy dobrze go skonfigurowa?e?

@edit wklej to do swojego
 
Last edited:

Kacperek1212

Active User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
86
Reaction score
0
Odp: Kilka pyta?

My?lisz ,?e nie mam ?? Oczywi?cie ,?e mam :p
Edit@
W miejsce has?o oczywi?cie sam wpisa?em xxx


Dzi?kuj? bardzo ,dzia?a ,ale jest jeden szkopu? ,to moja strona do robienia konta na moim servie ,ale tu nie ma ?adnego obrazka do przepisania :(
 
Last edited:

lisex dwaa

Advanced User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
244
Reaction score
26
Odp: Kilka pyta?

My?lisz ,?e nie mam ?? Oczywi?cie ,?e mam :p
Edit@
W miejsce has?o oczywi?cie sam wpisa?em xxx

Dzi?kuj? bardzo ,dzia?a ,ale jest jeden szkopu? ,to moja strona do robienia konta na moim servie ,ale tu nie ma ?adnego obrazka do przepisania :(
wejd? xampp\htdocs\config\config.php

i znajd? taka linijk? i daj zero:
PHP:
$config['site']['verify_code'] = 0; // show verify code to block stupid scripts, set 0 if you have problems with image
 

Kacperek1212

Active User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
86
Reaction score
0
Odp: Kilka pyta?

Dzi?ki Ci za pomoc :D 5 i reput leci ,ale jeszcze jedno ostatnie pytanko ,gdy bior? login na stroni jest taki b??d Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono ??danego URLa na tym serwerze. Odno?nik na referuj?cej stronie wydaje si? by? nieprawid?owy lub nieaktualny. Poinformuj autora tej strony o problemie.

Je?li my?lisz, ?e jest to b??d tego serwera, skontaktuj si? z administratorem.
Error 404
everots.no-ip.org
2010-05-05 22:02:52
Apache/2.2.14 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8l mod_autoindex_color PHP/5.3.1 mod_apreq2-20090110/2.7.1 mod_perl/2.0.4 P
 

lisex dwaa

Advanced User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
244
Reaction score
26
Odp: Kilka pyta?

Dzi?ki Ci za pomoc :D 5 i reput leci ,ale jeszcze jedno ostatnie pytanko ,gdy bior? login na stroni jest taki b??d Nie znaleziono obiektu!
Nie znaleziono ??danego URLa na tym serwerze. Odno?nik na referuj?cej stronie wydaje si? by? nieprawid?owy lub nieaktualny. Poinformuj autora tej strony o problemie.
Je?li my?lisz, ?e jest to b??d tego serwera, skontaktuj si? z administratorem.
Error 404
everots.no-ip.org
2010-05-05 22:02:52
Apache/2.2.14 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8l mod_autoindex_color PHP/5.3.1 mod_apreq2-20090110/2.7.1 mod_perl/2.0.4 P
nie chce mi si? od nowa pisa? tego wejd? porostu w ten temat tam napisa?em jak to zrobi? ;);) http://tibia.net.pl/pomoc/339384-blad-acc-gesior-0-3-5-a.html
 
Top