What's new

Kilka trudnych skrypt?w ;).

Status
Not open for further replies.

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Witam potrzebuje kolejnej porcji skrypt?w.
Silnik Mazurski 6.6.7 (o ile to potrzebne ;D).
1. Za???my, ?e gramy Player 1 kt?rego pocz?tkowy lvl to zawsze 100. Wychodzimy z dp zabijamy kilku ludzi i mamy lvl 150. Zabija nas Player 2 (i tu jest problem). Je?eli padniemy to teleportujemy si? do dp a nie tzw. respimy si? po You are dead. ale z lvl 100 a nie 150. Chodzi g??wnie o to w tym, aby nie stracic przedmiot?w po deadzie tylko po wylogowaniu si?.
2. Za zabicie kogo? dostajemy przedmiot "x" i za "5x" tego przedmiotu dostajemy item, aby go wymieni? musimy wpisa? komend? np. !wymiana (a jaki to dowiemy si? dalej).
3. Item, kt?ry daje nam exp po klikni?ciu i znika, np. za???my, ?e parcel daje lvl i gdy klikniemy na niego use to daje nam "xxxxxx" expa i znika.

Z g?ry dzi?kuje za pomoc (lecz zak?adam, ?e tylko na 3 znajd? tu pomoc).
Za pr?b? pomocy podziekowanie, za pomoc reput (mo?e nie jeden).
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Kilka trudnych skrypt?w ;).

~~!~~!~~REFRESH~~!~~!~~
Nadal poszukuje wszystkich skrypt?w!
 

Meksykan

Advanced User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
243
Reaction score
11
Odp: Kilka trudnych skrypt?w ;).

Ty sobie to wymy?lasz i dajesz prozbe ? Bo w tibi 7.6 nie wiele rzeczy jest mo?liwych a szczeg?lnie bez sourca. Silnik Mazurski 6.6.7 nie ma sourca CZYLI NIC NIE ZROBISZ.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Kilka trudnych skrypt?w ;).

Wszystko da?o by rad? to zrobi?, ale tutaj jest wymagane C++, czyli jak kolega powiedzia? - potrzebne je source do tego silnika. Dodanie danego itemu za zabicie danego playera to nie jest problem - par? linijek i tyle. Ale niestety tutaj jest interakcja w kodach, a ja dopiero ucz? si? C++.

Powodzenia.
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Kilka trudnych skrypt?w ;).

Od siebie dodam, ?e mam source w silniku :) wiem, ?e jest tu potrzebna znajomo?? C++ a jako jestem w tym na poziomie Podstawowym (chyba : d) tak wi?c prosz? o pomoc... Bo w lua to ?atwo :].
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Kilka trudnych skrypt?w ;).

~~!~~!~~refresh~~!~~!~~

@edit
Znalaz?em item daj?cy exp.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top