What's new

Kim Gra? ???

Status
Not open for further replies.

kokosik1221

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
148
Reaction score
5
Witam wszystkich mam do was jedno pytanie bo nie wiem co mam robi?. Wi?c tak mam 2 w miare dobre postacie i nie wiem kt?r? gra? mam nadzieje ?e mi doradzicie.
1 Posta? 51 Knight

2 Postac 41 Paladin
 

Pokplas

Active User
Joined
Jun 8, 2011
Messages
105
Reaction score
3
Odp: Kim Gra? ???

Zale?y czy szybko bedziesz mial pacc lub wcale nie bedziesz mial :D

Jak zawsze facc to paladin a jak bedziesz mial pacca to knight :D
 

Kevin Ek

Active User
Joined
Jan 26, 2011
Messages
54
Reaction score
2
Age
29
Odp: Kim Gra? ???

Jezeli Pvp to knightem fajniej sie pkuje. Ja bym gral knightem
 

kubixox

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
129
Reaction score
6
Odp: Kim Gra? ???

Knight na pk? I to z skillami 67? ?e? mnie rozbawi?. Powiedz na jakich serwerach te postacie s?.


PS. Je?eli chcesz gra kt?r?kolwiek z tych postaci radz? poskillowa? przynajmniej do 75.
 
Last edited:

Tecon

Active User
Joined
Feb 24, 2011
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Kim Gra? ???

Tak jak kolega wy?ej, ka?d? postaci? si? dobrze peczy ale na to trzeba skilla :).
Polecam Ci knighta.
 

kiler012

User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Kim Gra? ???

To ju? zale?y czy chcesz bardziej blokowa? potwory w p??niejszej grze czy bardziej pra? je z daleko. Osobi?cie wola?bym palka.
 

kokosik1221

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
148
Reaction score
5
Odp: Kim Gra? ???

Wi?c tak to ?wiat N-PVP, a paca nie zamierzam za szybko kupowa?. Z tego co wiem to palkiem du?o szybciej si? skiluje, zastanawiam sie teraz nad nim....
 

kubixox

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
129
Reaction score
6
Odp: Kim Gra? ???

Mo?e i skill idzie szybciej, ale knightem bierzesz knifa i skillulowa? mo?esz 24/h, a palkiem musisz chodzi? po drogie kamienie, kt?re zajmuj? du?o capa i nie ma ju? miejsca na fooda.
 

Kevin Ek

Active User
Joined
Jan 26, 2011
Messages
54
Reaction score
2
Age
29
Odp: Kim Gra? ???

Knight na pk? I to z skillami 67? ?e? mnie rozbawi?. Powiedz na jakich serwerach te postacie s?.
PS. Je?eli chcesz gra kt?r?kolwiek z tych postaci radz? poskillowa? przynajmniej do 75.

Nie napisalem ze musi od razu pkowac. Chodzilo mi raczej o p??niejsze poziomy. ?atwo cie rozbawic tak patrze. No c?? ...
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Kim Gra? ???

Zak?adam, ?e wiesz z czym si? wi??e gra obydwoma profesjami, wi?c wybierz t?, kt?ra sprawia Ci wi?cej rado?ci.

Wyb?r profesji, serwera itp. to sprawa osobista i ka?dy mo?e mie? o niej inne zdanie.
 

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: Kim Gra? ???

Polecam knighta ^^
nie targa tyle spearow/amunicji, nie potrzebuje reffilu broni na skillu, duzo hp, (ja na skillach 74/70 spokojnie moge ubijac i blokowac 2 dle na 51 lvlu), gra bez pacca tez jest przyjemna, mozesz spokojnie ustawic bota, duzo capa, wiec wiecej zabierzesz z "wyprawy" co sie wiaze z wieksza iloscia gp ^^.
a minus jest jeden skillowanie ;sssss
 

Coore

Senior User
Joined
May 2, 2011
Messages
511
Reaction score
33
Odp: Kim Gra? ???

Polecam knight'a, wystarczy go pod skilowa? do 75/75 i b?dzie git posta?. EQ itp ma na miejscu, wystarczy kupi? pacca i b?dziesz mia? dzienny profit okolo 10-15cc (tibia postman i z bota).

Pozdrawiam
~Coore
 

kokosik1221

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
148
Reaction score
5
Odp: Kim Gra? ???

Wi?c tak postanowi?em gra? paladynem z powodu braku czasu na skilowanie knightem dzi?ki wszystkim oczywi?cie polec? ++
 

kubixox

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
129
Reaction score
6
Odp: Kim Gra? ???

Paladyn te? ma s?abe skille, radz? poskillowa?, z skillami 75/60 b?dzie sz?o ci o wiele mniej pot?w a co za tym idzie b?dziesz zarabia? wi?cej i szybciej, tak samo z expem.
 
Status
Not open for further replies.
Top