What's new

Kleszcz w nodze!!!

Status
Not open for further replies.

Krzysieq miszcz

Active User
Joined
May 20, 2012
Messages
72
Reaction score
4
Na wstepie podkre?lam, ze wiem o tym, ze to tibijskie forum itd. Ale wyszlo tak, ze jest juz pozno, a w domu jestem sam no i nie bardzo mam kogo zapytac,a troche sie martwie.

Wiec sprawa wyglada tak, mialem kleszcza na nodze, i gdy wyciagalem go to sie urwa?, pozniej go probowalem wygrzebac igla, ale jak tak grzeba?em to zaczela leciec krew i juz chuja bylo widac.

I teraz chyba najwiekszy problem - od miejsca w ktorym mialem kleszcza zaczela robic sie jakas ciemna krecha, kt?ra z minuty na minute sie wyd?uza, jeszcze piec minut temu nie miala chyba nawet 10-ciu cm. Teraz juz p?? nogi zajmuje, co to wgl jest i co z tym zrobic?

Czy to grozne?

ZDJECIE:
irbv.jpg

1xgg.jpg

CO TO KURWA JEST!!
 

vRaa

Active User
Joined
Jun 22, 2013
Messages
96
Reaction score
4
Odp: Kleszcz w nodze!!!

Zadzwo? na pogotowie i im to powiedz?
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Kleszcz w nodze!!!

Rodziny ani telefonu w domu nie masz? Nie spotkalem sie z takim czyms, zazwyczaj nawet majac kleszcza tydzien to jest tylko zaczerwienienie wokol miejsca w ktorym sie znajduje i tyle'
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Kleszcz w nodze!!!

Zapytaj na 4chanie, ale nie na /b/ tylko na /fit/ tam Ci powinni odpowiedzie? :c

P.S.
Jak dla mnie, to masz rozjeban? ?y?e.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Kleszcz w nodze!!!

Hahahaha, wyrwale? kleszcza pewnie? Je?li tak, to mog?e? sobie poharata? ?y?? lub Ci si? tam, m?wi?c obrazowo, spu?ci? swoimi kwasami i Ci? czym? zarazi?. ; ) Pogotowie welcome to, trudno jest zachorowa? na co? od kleszcza, ale na pewno nie zaszkodzi i nie warto czeka? do jutra.

//nie tak trudno jak si? mieszka np na Mazurach
 

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Odp: Kleszcz w nodze!!!

Zaka?enie i martwica. Nie martw si?, to nic takiego.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Kleszcz w nodze!!!



Mi?ej lektury jest tam co? o usuwaniu kleszczy.
 
Status
Not open for further replies.
Top