What's new

Własny klient Klient DBKO

Status
Not open for further replies.
Joined
Dec 10, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Siema potrzebuje kogo? ?eby mi pom?g? przerobi? DBKO na klienta tibi 8,54 ?ebym m?g? u?ywa? bota ;/ pomo?e mi kto?
 

DBFB

Active User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
98
Reaction score
0
Odp: Klient DBKO

1. Pobierz clienta tibi 8.54
2. Pobierz program tibia unBinder
3. Wypakuj programem "tibia unBinder" z clienta dbko pliki tibia.dat tibia.spr tibia.pic
4. Je?eli masz jakis problem z wypakowaniem zr?b tak:
Clienta dbko wrzuc do folderu z tibia unbinder nastepnie uruchom clienta oraz program.
Gdy juz w??czysz program wpisz "title nazwa clienta" nazwa clienta nie chodzi o nazwe np dbko.exe tylko po w??czeniu clienta u g?ry po lewej stronie masz t? nazwe, czesto zeby utrudnic unbindowanie dodaj? do nazwy pare spacji.
Nastepnie w unbinderze wpisz "client wersja clienta" wersja clienta to nic innego jak wersja silnika czyli w dbko jest to 8.54.
Gdy juz wszystko zrobisz wpisujesz inject i w folderze z unbinderem powinno sie pojawic "UnBinded.dat UnBinded.spr UnBinded.pic" Zmieniasz nazwe tym trzem plik? na "tibia.dat tibia.spr tibia.pic" prze?ucasz te pliki do clienta tibi 8.54 Noi ?wi?to ciesz sie z przerobionego clienta dbko bo? ile mozesz :)
 

Pale Kid

New User
Joined
Jun 5, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Klient DBKO

1. Pobierz clienta tibi 8.54
2. Pobierz program tibia unBinder
3. Wypakuj programem "tibia unBinder" z clienta dbko pliki tibia.dat tibia.spr tibia.pic
4. Je?eli masz jakis problem z wypakowaniem zr?b tak:
Clienta dbko wrzuc do folderu z tibia unbinder nastepnie uruchom clienta oraz program.
Gdy juz w??czysz program wpisz "title nazwa clienta" nazwa clienta nie chodzi o nazwe np dbko.exe tylko po w??czeniu clienta u g?ry po lewej stronie masz t? nazwe, czesto zeby utrudnic unbindowanie dodaj? do nazwy pare spacji.
Nastepnie w unbinderze wpisz "client wersja clienta" wersja clienta to nic innego jak wersja silnika czyli w dbko jest to 8.54.
Gdy juz wszystko zrobisz wpisujesz inject i w folderze z unbinderem powinno sie pojawic "UnBinded.dat UnBinded.spr UnBinded.pic" Zmieniasz nazwe tym trzem plik? na "tibia.dat tibia.spr tibia.pic" prze?ucasz te pliki do clienta tibi 8.54 Noi ?wi?to ciesz sie z przerobionego clienta dbko bo? ile mozesz :)

wszystko super ale robie tak jak m?wisz i wyskakuje mi: Can`t find client window. i co mam zrobic
 

Balixmen

Banned
Joined
Jan 5, 2012
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Klient DBKO

Musisz uruchomi? clienta kt?rego chcesz wypakowa?. No i jeszcze jedno jak wpisujesz title to cz?sto po nazwie wstawiaj? od 1 do 3 spacji.
 
Status
Not open for further replies.
Top