What's new

-Inne Klient wodbo 8.0

Status
Not open for further replies.

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Witam tak jak w temacie. Poszukuj? Klienta WoDBo pod tibie 8.0 najlepiej jakby to by? najstarszy Klient. Szuka?em po necie ale znajduj? same DBKO lub pod 8.54 / 8.60
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Klient wodbo 8.0

Google nie boli. Trymadek ma dobre Klienty lecz DBKO i 8.54, 8.60. Jest jeden 8.00, kt?ry poszed?by mi pod WoDBo lecz szukam czego? bez Ip Changera.

---------- Tre?? dodana o 12:03 ----------

Od?wie?am.
 

jopekziom

Senior User
Joined
Oct 1, 2008
Messages
957
Reaction score
17
Odp: Klient wodbo 8.0

Google nie boli. Trymadek ma dobre Klienty lecz DBKO i 8.54, 8.60. Jest jeden 8.00, kt?ry poszed?by mi pod WoDBo lecz szukam czego? bez Ip Changera..

A to nie musisz sobie sam zmieni? ip w kliencie, ?eby Ci podchodzi? bez ip changera?
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Klient wodbo 8.0

Jasne ze umiem tylko jak odpale silnik WODBO i wchodze na serwer przez clienta DBKO to nie ma duzo grafik. A 1/5 mapy jakos nie widzi mi sie poprawiac.
 

jopekziom

Senior User
Joined
Oct 1, 2008
Messages
957
Reaction score
17
Odp: Klient wodbo 8.0

My?la?em o zmianie ip przez hex editor w tym kliencie wodbo.
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Klient wodbo 8.0

Niee nie chodzi o zmiane ip. Mam clienta i mam silnik lecz gdy wchodze na serwer to nie ma duzej ilosci grafik. Np zamiast scian jest cos niebieskiego wgl nie wygladajacego na sciane.

Refresh.
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Klient wodbo 8.0

Nie ten client pod nie ten silnik xd elo
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Klient wodbo 8.0

Kolego wy?ej. Gdyby? si? chocia? postara? udzieli? na temat. Jasno chyba napisane, ?e szukam Clienta a nie wiadomo?ci, ?e nie ten Silnik czy nie ten Client. Clienta mam ale nie pod ten Silnik dlatego szukam Clienta pod Silnik. Potrzebuje Clienta WoDBo. Tak jak napisa?em w temacie. Chyba nic ci??kiego do zrozumienia.
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Klient wodbo 8.0

@Up Ziomus ale skoro masz stary silnik wodbo to ?ci?gnij sobie oboj?tnie jaki client wodbo jaki stoi nawet dbko powinno jako tako pasowac sciany, drzewa kamienie ect bo to jest podstawa od x lat. Ja taki problem mialem jak clienta z dbvictory podpinalem pod wodbo wiec wiesz.
 

Flixer123

Active User
Joined
Apr 2, 2016
Messages
115
Reaction score
2
Odp: Klient wodbo 8.0

To ja teraz ju? zg?upia?em nie rozumiem ca?kiem dlaczego nie ma tych ?cian. :D
 
Status
Not open for further replies.
Top