What's new

klonX vs evon

Status
Not open for further replies.

klonX

Advanced User
Joined
Oct 8, 2008
Messages
207
Reaction score
13
Age
113
1.
eeeo.png

2.
pojeednyk.png


G?osowanie do 10 g?os?w.


O 15:44 eddytowa?em i doda?em temat ;P
Tematem by?a le?na ?cie?ka
 

picek27

Active User
Joined
Apr 22, 2009
Messages
62
Reaction score
2
Odp: klonX vs evon

Ja g?osuje na 2 prace jako? bardziej mi przypad?a do gustu. W pierwszej pracy wed?ug mnie natura jest za bardzo rozproszona. Ale podkre?lam ja jestem pocz?tkuj?cym maperem mo?e si? nie znam. Pozdrawiam
 
B

Blackq

Guest
Odp: klonX vs evon

Proponowa?bym doda? temat pracy, z tego co widz? to tematem by?a natura, no i obaj zrobili?cie to w podobnym klimacie, tak jakby?cie si? ugadali :D
Prace mniej wi?cej identyczne g?os na lepsz? prac? jest ci??ki, w pracy pierwszej ca?o?? troch? gorzej wygl?da, wi?c g?os oddam na prace nr 2, kt?ra minimalnie zosta?a zrobiona lepiej lecz kilka niepotrzebnych rzeczy si? tam znajdzie.
 

kloc

Advanced User
Joined
May 13, 2008
Messages
172
Reaction score
13
Age
11
Odp: klonX vs evon

Oddam sw?j g?os na prac? nr.2 poniewa? doda? brzoz? i to czerwone drzewko kt?re uzupe?ni?o ca?o??.(Praca nr.1 te? jest dobra ale jest troch? monotonna)
 

Iron Man

Active User
Joined
Apr 23, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Odp: klonX vs evon

Bardzo trudny wyb?r poniewa? nie znamy tematu, i prace s? na niskim poziomie. Poniewa? stoj? za efektem to g?os oddaje na prac? nr. 2

Pozdrowienia..
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: klonX vs evon

G?os oddaj? na prac? nr 2. Wi?cej szczeg???w i lepiej wykorzystane bordery. M?dry pomys? z tym czerwonym drzewem. Za? w pracy nr 1 nic si? za bardzo nie wyr??nia i wygl?da to beznadziejnie.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: klonX vs evon

Oddaj? g?os na prac? numer dwa.

Jest ona troszk? lepsza,w jedynce nie podobaj? mi si? te bordery bia?ego piasku wystaj?ce spod trawy.
Jedynka jest r?wnie? bardziej jednolita i nie pasuje mi tam ro?linka wodna, kt?r? zauwa?ymy z lewej strony ; ).
Dw?jka podoba mi si?, jest szczeg??owa, w szczeg?lno?ci podoba mi si? to du?e drzewo, jest pomys?owo wykonane.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: klonX vs evon

G?osuj? na prac? NR 2, poniewa? bardziej mi przypad?? do gustu wi?cej detali ma i te pi?kne czerwone drzewo. Natomiast w 1 jest tylko troch? grunt?w i par? drzew i krzak?w od razu wida? kto si? bardziej przy?o?y?.
PoZdro Maksiu.
 

MuhaziR

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
110
Reaction score
3
Odp: klonX vs evon

Praca numer 2 bardziej mi przypad?a do gustu, wida? w niej troszk? wi?cej szczeg???w i wed?ug mnie oddaje lepszy klimat. Praca 1 tez nie najgorsza ale nie przemawia do mnie jej natura.
G?os na prace numer 2
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: klonX vs evon

G?osuj? na prac? nr 2, a dlaczego? Poniewa? ta praca zosta?a ?adnie stworzona.Autor ?adnie wy detalowa? teren oraz posiada sporo szczeg???w.A tak nie dopatrzy?em si? jakichkolwiek b??d?w.Oddaj? g?os na 2.

Pozdrawiam.
 

Akyga16

Advanced User
Joined
Apr 16, 2010
Messages
214
Reaction score
12
Age
29
Odp: klonX vs evon

G?os na prac? nr 2 :)
Praca nr 2 ma wi?cej detali i ogolnie wpad?a mi w OkO oO
 

klonX

Advanced User
Joined
Oct 8, 2008
Messages
207
Reaction score
13
Age
113
Odp: klonX vs evon

Walke wygrywa klonX (o , to ja :8)
 
Status
Not open for further replies.
Top