What's new

Klony nes'a tzw. pegasusy :)

Status
Not open for further replies.

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Yo,
czy pami?tacie stare czasy, kiedy to grali?cie w contr? lub mario na pegasusie? ;D
Ot?? jaki? czas temu wpisa?em na allegro "Pegaus"... To co wyskoczy?o zaskoczy?o mnie totalnie pozytywnie.
Zobaczy?em dziesi?tki klon?w, po atrakcyjnych cenach 10-270 z?.

W tym temacie b?d? zdawa? relacj? z ka?dego tego sprz?tu.

Na pierwszy ogie? posz?o fun station 3 za jedyne 29.99z?:
Po pierwsze si? za?ama?em :<<
pady by?y w pi*du nie wygodne, kable mia?y tak kr?tkie, ?e... NO COMMENT!!
To samo z zasilaczem i tzw. "czinczami". No ale c?? takie jest ?ycie... jako?? idzie w cen? ;//
No ok odpali?em to co?, i ujrza?em miliony gier, a raczej 200 gier, i reszta samych rom hack?w, co dla mnie jest ogromnym plusem. Ok pomy?la?em... kolory by?y ca?kiem w porz?dku, d?wi?k ehh (nie pami?tam oryginalnych gier nesowych, wi?c nie moge oceni? d?wi?ku). Postanowi?em zrobi? ostatni test a mianowicie... tak tak pozn?ca? si? nad ni? :) odpali?em mario bros, i zostawi?em konsole w zasilaniu na jakies 14 godzin. Nawet nie pytajcie co si? sta?o :p Zasilacz normalnie si? pali? bhahaha, konsola muhahhahhahh plastik taki lepki si? zrobi?, no ale c?? dzia?a?o. Jednak dla bezpiecze?stwa od??czy?em konsole i schowa?em do honorowego pude?ka na buty od nike, z podpisem "F?j stejszyn 3".

Nast?pnym moim celem b?dzie BS-500AS lub LEGENDARNY iq-502, kt?rego nawet nie wiem czy zdo?am kupi?, poniewa? kask? dopiero dostan? w sierpniu :<

IQ-502 290 z?


unboxing...
jak b?d? mie? czas to wrzuc? jaki? review...
na razie oceniajcie :*

ok... no to teraz troch? o konsoli...
Zasilacz sprawuje si? nad zwyczaj dobrze, konsola si? nie grzeje, pady chodz? doskonale, obraz te? niczego sobie po prostu jeden z lepszych klon?w famicoma!!
Jednak jest jedna wielka wada jak dla mnie :< mianowicie yhh w?o?enie kartriga wymaga nie Ziemskiej si?y :p natomiast kiedy wyci?ga?em go "d?wigie?k?" to my?la?em, ?e co? si? u?ama?o XD
I teraz ostatnie najwa?niejsze... uu tak kable...
nie s? kr?tkie, nie s? d?ugie... s? ?rednie :p w og?le dziwi?em si?, ?e mia?em kable na styka bo gdyby by?y o cm kr?tsze musia?bym gra? z konsol? po?o?on? na pod?odze, a czasami jak si? przechodzi to mog?a by by? katastrofa :p
Je?li chcecie zakupi? pegasusa to zdecydowanie polecam iq-502!! Na prawd? si? op?aca!! warto do?o?y? troch? grosza i mie? porz?dne ni? g?wniane.
 

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: Klony nes'a tzw. pegasusy :)

odpisuje Ci do pad?w.
Owszem idzie to przed?u?y? i to bez mniejszego problemu
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Klony nes'a tzw. pegasusy :)

Polecam Ci ?ci?gna? symulatory z neta i pogra? w stare gry na kompie.
Wpisz w google:
pegasus symulator download
A gry znajdziesz najprawdopodobniej na tej samej stronie :)

Jak chodzi?em do szko?y to gra?em w mario, bo kompy s?abe, mega rze?nicka gra :D

Z drugiej strony nie ma to jak konsola do dzi? j? mam. Starzy chc? wyrzuci?, ja sie nie dam. Moje mario 14 i mario 10, super giera?y. Rzadko gdzie u wietnamc?w by?y, moje ma?e rare xd
 
Last edited:

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: Klony nes'a tzw. pegasusy :)

Polecam Ci ?ci?gna? symulatory z neta i pogra? w stare gry na kompie.
Wpisz w google:
A gry znajdziesz najprawdopodobniej na tej samej stronie :)
Jak chodzi?em do szko?y to gra?em w mario, bo kompy s?abe, mega rze?nicka gra :D
Z drugiej strony nie ma to jak konsola do dzi? j? mam. Starzy chc? wyrzuci?, ja sie nie dam. Moje mario 14 i mario 10, super giera?y. Rzadko gdzie u wietnamc?w by?y, moje ma?e rare xd
Gra na emulatorach to niestety nie to samo co na na konsoli pod??czonej do telewizora :<
 

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: Klony nes'a tzw. pegasusy :)

refresh
unboxing iq-502 rev 3
 
Status
Not open for further replies.
Top