What's new

Knight Na Rookgaardzie

Status
Not open for further replies.
Joined
Jan 22, 2012
Messages
17
Reaction score
0
Chcia?bym poruszy? temat pewnej rzeczy ,kt?ra nie ma?o mnie zdziwi?a. Ot?? przegl?daj?c top listy dolery zaciekawi? mnie fakt ?e 7 lvl ma 84 shielding. Nast?pnie jeszcze bardziej zadziwi?a mnie wiadomo?? ?e posta? ta ma profesje , jest knightem , a jego miejsce pobytu to rokgaard :O! Nie spotka?em si? jeszcze z takim przypadkiem i mam nadzieje ?e kto? mi wyja?ni jak to mo?liwe.
U?ytkownikiem tym jest Orange Rook.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Knight Na Rookgaardzie

Nic trudniejszego do odkrycie, szczegolnie, ze ma w komencie napisane informacje o tym.
Jest taka wyspa miedzy rookiem a mainem, pewnie o niej wiesz.
Tam mozna wbic podstawowe skille, bo sa dwarfy dla knightow. Zazwyczaj wbijaja tam ludzie z 30-50 skilla i wychodza. Niektorzy jak sie ucza to tylko troszke poexpia wiec maja 15-25 skilla i ida. Niektorzy chca pobijac rekordy i wbic jak najwiecej nie wychodzac. Problemem jest to, ze jak sie wbije 9 poziom to automatycznie teleportuje i nie mozna wrocic. Dlatego trzeba lurowac mobki tak zeby znikaly jak maja malo hp i nie dawaly expa, lub padac tak zeby lvl nie byl za duzy. Dlatego jest trudne skillowanie tam i niektorzy to robia bo chca byc lepsi od innych.

Jedyny blad w tym, ze iod jest na tibia.com wyswietlany jako rook, i tak bylo od poczatku, wiec nie ma sie co nad tym za bardzo zastanawiac.
 
Status
Not open for further replies.
Top