What's new

Knight op?aca si? gra?? wady i zalety.

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Witam, w tym temacie nie chc? was poucza? ale spyta?. O wady i zalety postaci Knight... Dlatego ?e najwi?cej osobi?cie s?ucham krytyki graczy tibii. I mo?e cie si? odnie?? do innych postaci.

Prosz? odnie?? si? do Knight bior?c pod uwage poziom postaci bo tu ma bardzo du?e znaczenie... oraz wgl?dem facc, a pacc i technik? gry. Czekam na odpowiedzi ^^:wow:
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Knight op?aca si? gra?? wady i zalety.

Mi si? knightem fajnie gra?o, gorzej graj?c na facc, bo robi?c np misje na wz by?a straszna zamu?a, ek mi si? fajnie expi?o solo na hero tych nowych, bra?em na klate i exori grany itd, na asura te? fajnie si? expi?o ale to ju? z ekip?, czyli lepiej jak masz sk?ad wtedy si? op?aca gra? ekiem, wady ma chyba tylko takie ?e ci??ko czasem znale?? ludzi do wsp?lnego hunta, w sumie pograsz to tam si? przekonasz :)
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Knight op?aca si? gra?? wady i zalety.

d55d889637d59866med.jpg


Tutaj ma?a rozmowa z Panem a kraina candia. Jak na to patrze to kas? trzeba wy?o?y? ?eby pogra? na ile mo?liwo?ci pozwoli ci knight. Hmm... ostatnio my?la?em ?eby lewelowa? knight to musz? r?wno warto?? 2kk wyda? ?eby gra? bez szczypania si?. I mo?na samodzielnie klaty robi? i exp wyci?ga?. czyli jakies 100k na hunta bo mi wysz?o ?e wastuje sam 50k w 50pare minut
 

Walczor

Advanced User
Joined
Jun 4, 2015
Messages
224
Reaction score
1
Odp: Knight op?aca si? gra?? wady i zalety.

Ja tam zawsze lubi?em knighta bo zawsze mog?em na nim boci? [BOOTKID] ale og?lnie polecam tak?e palka,mi?o wspominam gr? paladynem bo zawsze si? ruszasz poty itd a najtem monotonna zaznaczanie otwieranie cia?a i tak w ko?o ;)
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Knight op?aca si? gra?? wady i zalety.

Hmm... Ja odpalam telewizje w telefonie, odpalam MTV albo inny kana? muzyczny. Te? jaki? film i przed krean k?ade ogl?dam film i bije potworki :> albo s?ucham muzy i to pomaga na nudne gre.
 

DragonBoru

Active User
Joined
Dec 27, 2016
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Knight op?aca si? gra?? wady i zalety.

Jako ?e ja gra?em przez oko?o 4 lata knightem(czyt Najtem)postanowie si? wypowiedzie?,Knight ma jak inne profesje zalety i wady,zalety:Du?a ilo?? hp,brany cz?sto do team hunta,du?o capa,wady:Ma?a ilo?? many wi?c na th nie powalimy za du?o z exori wi?c musimy liczy? na maga ?eby jego strong lub ultimate nasz? mane leczy?,s?abe skille=dead,rzadko robi si? najtem taski.Wbijaj?c w 2 miesi?ce 100 lvl na paccu x2 ?atwa gra by?a,lecz czasem nudno jest siedzie? 6h na jednym expowisku a potem marudzisz ?e siedzisz ju? na nim tyg.Podsumowanie:Je?li nie przeszkadza ci bot to polecam boci? sam boce ju? roczek a chary po 151lvl trzymaj? si?,oczywi?cie u?ywam darmowych bot?w co ju? z ryzykiem jest wi?ksze w por?wnaniu do p?atnych(chodzi mi o Windbota)
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Knight op?aca si? gra?? wady i zalety.

Wiesz co ja na real tibia nie boci?em nigdy. Na darmowe nie licz?, poniewa? jak sci?gne?em to dosta?em po 1min hacka i go?e konto XD. Gra knight Ciekawe jest tylko jak robisz klaty :> solowanie bardzo nudne. Pote?ny minus " - " to bicie bossa. Bo wszystko robisz co ka?da character plus ciosy na siebie.
 
Top