What's new

Knight

Status
Not open for further replies.

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Witam mam pytanie czy to dobra strategia b?dzie

zamierzam gra? sorkiem ale wcze?niej przez par? dni gra? knightem i zbieram kas? na sorka ?eby mie? za co kupi? i poty

i tu mam pytanie

gdzie najlepiej zbiera? kase

Bot
-
-
-
-

R?cznie
-
-
-
-

posta? zamierzam wyskilowa? tak oko?o 40/40 czy lepiej do wi?kszego jako cash maker

miasto w kt?rym si? pojawie to thais

je?li macie te? jakie? ciekawe skrypty gdzie na 8 lvlu szybko zarobie kase to b?dzie mi?o

chodzi mi og?lnie ?ebym uzbiera? 5cc++ ?eby mi starczy?o chocia? do 20lvlu ;p
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Knight

Zr?b knighta,?ci?gnij jakie? tibia auto i config na gobliny/trolle z tutejszego dzia?u Tibia Auto.
Na goblinach 20 lvl tym kinem wbijesz w 2-3 dni i zarobisz mo?e z 20k.
Na trollach zarobisz mniej ale za to skill wi?kszy b?dzie ^^
R?cznie nie ma co gra? nawet
 

Warlockz

User
Joined
May 13, 2011
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Knight

Tak , to jest dobry pomys? . Dzia?a?em na tej samej zasadzie . Teraz m?j MS ma 49 lvl i i tak mi brakuje wiecznie kasy bo wastuje na tych potach du?o ; D . Je?eli ma by? to cash-maker to najlepiej zr?b sobie go na innym koncie i botuj na MC , podczas kiedy b?dziesz expi? MS'em . Chyba ,?e masz zamiar kupywa? PACC , to zr?b ich na tym samym koncie i na noc kiedy nie b?dziesz gra? to pu?? Cash-Maker'a na bocie do rana ; ] .

Mam nadziej? ,?e pomog?em

GL&HF
 
Last edited:

Xozi

Advanced User
Joined
Nov 21, 2009
Messages
251
Reaction score
2
Odp: Knight

Dobry pomys? ale m?g?by? wbi? nieco wi?cej na tym knighcie i i?? np na ghoule na dobrych skillach postawic tego bota , i kasy bys mial owiele wiecej , lub idz na dwarfy soldiery i ustaw na tibia auto zeby ci wyrzucal rzeczy na ziemie po czym po dniu expienia botem i gdyby ci sie udalo zrobic takiego loota baga z calego dnia to ohohohoho!!
Skoro ja expie godzine i z loota mam 2k-3k to co ty bys mial ;d
 

kasjan541

Advanced User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
270
Reaction score
12
Age
30
Odp: Knight

a nie ma jaki? lepszych spos?b ?eby nie wbija? 20 lvla a zarabia? ?? botem
 

kremator65

User
Joined
Jul 19, 2011
Messages
37
Reaction score
2
Odp: Knight

a nie ma jaki? lepszych spos?b ?eby nie wbija? 20 lvla a zarabia? ?? botem
No bez sensu to an czym ty chcesz zarabiac :D bota w depo puscic ze spamem plx fri items ? A jak wyzej mowia to pusc na gobliny z depositerem ss albo na ghost land ale to tak 25 by musial byc
 

Warlockz

User
Joined
May 13, 2011
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Knight

a nie ma jaki? lepszych spos?b ?eby nie wbija? 20 lvla a zarabia? ?? botem

OMG xD . Ale robisz z tego wielki problem . Skoro bocisz to pu?? go na roty albo byle co na pare H i i tak b?dziesz mia? ten 20 lvl wbity ... A potem pu?cisz go na czym? lepszym i b?dziesz wyci?ga? du?o wi?cej hajsu ni? na tych goblinach ; D .
 

malczyk

Advanced User
Joined
Aug 8, 2011
Messages
202
Reaction score
3
Odp: Knight

bez pacc to fibula tam na roota jesst dobrze
 
Status
Not open for further replies.
Top