What's new

kody do gry prince of persia sands of time

Status
Not open for further replies.

czerwin97

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
90
Reaction score
4
oto kody do gry prince of persia

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Aby odblokowa? "Prince Of Persia Room": rozpoczynamy now? gr?, kiedy znajdziemy si? na balkonie obok pokoju Farah-a, przytrzymujemy X i wciskamy SPACJA, lewy klawisz myszy, E, C, E, SPACJA, lewy klawisz myszy, C.



uwaga!!

Prezentowane poni?ej cheaty oraz tricki niekoniecznie musz? dzia?a? z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, i? dzia?aj? one na og?? z pewn? konkretn? wersj? gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji j?zykowej mog? (chocia? wcale nie musz?) przesta? dzia?a? lub co gorsza dzia?a? w spos?b b??dny.

Szczeg?ln? uwag? nale?y zachowa? w przypadku modyfikacji, trainer?w, itp. nie tworzonych przez tw?rc?w gry. Mo?liwo?? b??dnego dzia?ania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczno?? przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczeg?lnie wysoka.
 

Szogunn

User
Joined
Nov 9, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: kody do gry prince of persia sands of time

heh ostatnio szukalem kodow do PoP i wszystkie ktore znalazlem mi nie dzialaly, natomiast to co Ty zamiesciles jest prawidlowe, dzieki ;)
 

Red Dragon

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
183
Reaction score
3
Odp: kody do gry prince of persia sands of time

A wszystko to spisane z stp.pl
Jak ja bym dawa? kody do gier te? bym tak robi? i 50 gier, 50 temat?w...
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: kody do gry prince of persia sands of time

Nazwa tematu powinna brzmie? "Kody do Prince of Persia The Sands of time".

#Topic
Ca?kiem niedawno w to gra?em, ale przeszed?em bez kod?w. Nie jest to trudna gra bez kod?w, ale jak kto? si? uprze mo?e zagra? z kodami. Szkoda, ?e kopiowane, gdy? m?g?by? napisa? to sam.

Pozdrawiam.
 

oski9992

New User
Joined
Dec 10, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Odp: kody do gry prince of persia sands of time

a zna kto? kody do playstacion2 do"Prince of Persia The Sands of time" na ps2?
Bardzo by?bym wdzi?czny jak by kto? by mi poda? te kody o ile s?:):)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top