What's new

Kolejne reklamy?

Status
Not open for further replies.

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Droga firmo Tro Media. Je?eli czytasz to, co ja teraz pisz? to we? sobie to do serca. To, ?e to forum jest ju? rozkr?cone, to wymaga ono jakiego? udzia?u ze strony admin?w. Sama Kazia sobie rady nie da. Forum chyli si? ku upadkowi i raczej kolejne reklamy tego nie poprawi?. Nied?ugo nie b?dziecie mieli na czym zarabia?, bo wej?cia spadaj?. I prosi?bym jedynie o usuni?cie tych reklam, kt?re pojawiaj? si? po przesuni?ciu myszki na dany wyraz. Nie do??, ?e jest to denerwuj?ce, to jeszcze po przesuni?ciu przez przypadek zas?ania p?? postu... Zaingerujcie w to, bo te pieni?dze kt?re wydali?cie na to forum przepadn?. Wiem, ?e to by?a inwestycja dla pieni?dzy, domy?lam si? po ilo?ci reklam, ale to nie jest AJO, gdzie wi?kszo?? jest dojrzalszych u?ytkownik?w. Tutaj ?erujecie na g?upocie dzieciak?w, kt?rzy i tak staraj? si? w te reklamy nawet nie klika?. Pomy?lcie troch?, bo forum nie wystarczy tylko postawi?, ale tak?e co? w nie zaingerowa?, aby nie upad?o. To forum teraz stoi, nie rozwija si? i og?lnie jest lipa ponad wszystko. Przeczytajcie kilka razy ten temat, je?eli oczywi?cie zajrzycie chocia? na to forum.
BTW.
I tak wiem, ?e tego nikt nie przeczyta i nikt nie podejmie jakich? konkretnych krok?w.

Prosz? nie zamyka? tego tematu, niech wypowiadaj? si? tutaj u?ytkownicy.
Z g?ry dzi?kuj? : )
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Kolejne reklamy?

Podpisuj? si? r?kami i nogami.
 

Ksajan

Advanced User
Joined
Jan 13, 2011
Messages
228
Reaction score
21
Age
14
Odp: Kolejne reklamy?

Biznes is biznes, skoro twierdzisz, ?e forum jest chujowe to czemu siedzisz na chujowym forum?
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Kolejne reklamy?

Szczerze siedz? na tym forum ju? 3 rok. Mo?e g?upio to zabrzmi, ale przyzwyczai?em si?. Wiem, ?e pada, ale chcia?bym ?eby co? na to poradzono...
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Kolejne reklamy?

R?wnie? jestem za usuni?ciem tego typu reklam.

images
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Kolejne reklamy?

Ja te? si? przyzwyczai?em ;p

Jak przestan? zarabia? na tym forum to albo co? zaczn? robi?, albo po prostu je sprzedadz?.(2 opcja bardziej prawdopodobna)
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Kolejne reklamy?

Szczerze zainstalowa?em teraz AdBlocka i ni mam tego ju?. I a? mi g?upio siedzie? na tym forum, bo si? przyzwyczai?em do reklam Welli, albo innych konkurs?w. Masz racj?. Sprzeda? jest prawdopodobna... Ale mo?e to nie?? jakie? korzy?ci dla forum, tj. kto? si? tym zajmie.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Kolejne reklamy?

Virtelio wed?ug Ciebie forum upada a wed?ug mnie ju? dawno upad?o. W por?wnaniu z tym co kiedy? by?o teraz tego nie ma.
Obecna ekipa (nie m?wi? tu o administratorach) za przeproszeniem si? opierdala w og?le si? nie nadaje i nie wie o co chodzi, s? zdezorientowani. Nie ma jak kiedy? tego rygoru. Coraz wi?cej os?b odchodzi i coraz mniej przychodzi.

Odno?nie tych reklam i tak wasze g?osy, pro?by itp nic nie dadz? ale macie i moje poparcie.
 
Last edited:

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: Kolejne reklamy?

W?a?nie mia?em temat o tym napisa? ju? mam tego na prawd? do?? ju? wole i?? na forum kt?re ?aduje si? godzin? i ma 5 u?ytkownik?w bo lepiej si? chodzi po takich forach....

To ju? przesada niech bd normalne reklamy ale ?eby ju? w tagach (w postach) dawa? to ju? jest przesada kompletnie niszczy wizerunek forum.

Zapewne te nasze pisanie jest na marne i nowa administracja za darmo nic nie zrobi....

Pozdrawiam.
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Kolejne reklamy?

Je?eli my?licie, ?e reklamy znikn?, bo napisali?cie ten temat, to si? mylicie.
Firma na tym zarabia i nie interesuje Ich to, czy b?dziecie na tym forum, czy nie, bo wystarcz? ludzie, kt?rzy szukaj? czego? w google i trafi? na tneta.
Wasze odej?cie nie przyczyni si? do upadku tego forum.
 

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Odp: Kolejne reklamy?

Ej ej!
Help3r napisa?
Bounty Hunter nie wiesz jak jest teraz to za przeproszeniem po jakiego wa?a si? odzywasz?
Admini w?a?nie du?o dzia?aj?.
Wiem , ?e jest to na razie nie zauwa?alne , ale nie d?ugo zmienisz zdanie.
Nie widzicie kurwa, ?e admini w ko?cu bior? si? do roboty... o losie, tak ?le tak nie dobrze.

@down
To? ka?dy to wie (ten co chocia?by odrobink? siedzi na forum), a po tych wszystkich wcze?niejszych pro?bach mo?na wywnioskowa?, ?e maj? wasze zdanie w dupie i trzeba do tego przywykn?? albo odej??. Nic tutaj nie zdzia?asz tak my?l?. To wcze?niej pisa?em 'dla jaj' mam nadziej?, ?e zrozumia?e? mnie dobrze, chcia?em tylko pokaza? jak naprawd? admini 'pracuj?' jak to wspomina? kolego Help3r.
 
Last edited:

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Kolejne reklamy?

@UP
Tak kurwa, w?a?nie zauwa?y?em jak du?o dzia?aj?. Dodali nowe reklamy.
Tu nie chodzi o znikni?cie reklam, tu chodzi sam fakt, lekkiego przegi?cia z tym. Przecie? oni to i tak nied?ugo sprzedadz? bo nie b?dzie im ?adnego zysku to przynosi?... Z tego forum si? zrobi?y slumsy;s
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Kolejne reklamy?

Ja si? pytam po chuj zak?adacie takie tematy. My wszyscy dobrze wiemy jak jest. Tro raczej te? wiedz? co robi?, by nie straci? na zyskach. Nam ci??ko by?o ich doprosi? o uprawnienia, co?, co jest takie wa?ne, a Wy my?licie, ?e co? zdzia?acie g?upim tematem w dziale, do kt?rego Tro i tak nie zagl?da? Jak Wam tak zale?y to mo?ecie do nich zadzwoni? lub napisa? na meila.

Kolejne takie p?acze b?d? warnowane, aloszka.
 
Status
Not open for further replies.
Top