What's new

-Łatwy Konfiguracja total commander

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Witam w tym temacie chcia?em przedstawi? nowym nie do?wiadczonym osob? informacje na temat Total Commandera. Do czego s?u?y?
Ot?? total commander s?u?y do przesy?ania plik?w z waszego komputera na serwery dedykowane, vps, serwery www itp. Czyli na przyk?ad je?li masz serwer dedykowany lub chcesz mie? forum, stron? internetow? bez tego programu si? nie obejdzie. No ale przejd?my do sedna sprawy czyli konfiguracji.
Program pobieramy z tej strony:

Po zako?czonej instalacji w??czamy nasz program pojawi si? nam okienko:
33acx9u.jpg

Wybieramy tu cyferk? jak? nam program ka?e w moim przypadku 1
Nast?pnym krokiem jest stworzenie po??czenia wi?c wybieramy sie?>FTP Po??czenie>Nowe po??czenie
21dg3h2.jpg

6rivj9.jpg

652u6a.jpg

Wy?wietli si? nam:
250l35l.jpg

Po uzupe?nieniu miejsc waszymi danymi klikamy przycisk ok po czym Po??cz je?li podali?my wszystkie dane dok?adnie pojawi si? nam co? takiego:
1z6wrhl.jpg

Folder Public_html odpowiedzialny jest za wszelkiego rodzaju stronki wi?c tam wrzucamy nasz? stron?, acc maker czy skrypt forum.
To wszystko w poradniku mam nadzieje ?e u?atwi?em wielu osob? ?ycie.
 

Alflord

New User
Joined
Apr 15, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Konfiguracja total commander

To wszystko w poradniku mam nadzieje ?e u?atwi?em wielu osob? ?ycie.
By? mo?e lecz po wpisaniu frazy 'Konfiguracja Total Commandera' w google na pewno znalaz?oby si? multum wynik?w. Przyda?aby si? ma?a aktualizacja poradnika, g??wnie chodzi o pogrubienia, kolorystyk? i inne elementy odgrywaj?ce rol? w przejrzysto?ci.
Za starania masz u mnie tr?jk?, jak poprawisz to zmieni? ocen?.
 
Top