What's new

Koniec Ery Gamemaster?w??

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Nie, nie b?dzie ju? Gamemaster?w, ale b?dzie jaka? nowa grupa pomocnik?w, kt?ra pewnie b?dzie podobna do roli Gamemaster?w cho? pewnie b?dzie mie? jeszcze wi?ksze ograniczenia. Ciekawe co tym razem szykuje dla nas CipSoft.
 

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

News skopiowany z hunted.pl (Slowo w slowo. xd)
#Odpowiedz na pytanie - Nie, niedlugo nie bedzie GM'ow.
#. A ja sie wlasnie ciesze, na Antice wiele razy do mnie przychodzili, i niezle zalezli mi za skore ;<
 

Stawik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
291
Reaction score
18
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Jedak Game Master to by?o co? ! Ja tam zawsze ich podziwia?em... Ta nowa grupa co? Mi si? nie podoba od samego pocz?tku... I tak apropo kolego up Game Master nie mo?e si? pokazywa? ludziom takie ma zalecenia ju? od dawna wi?c nie pitol g?upstw ;D
 

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Jedak Game Master to by?o co? ! Ja tam zawsze ich podziwia?em... Ta nowa grupa co? Mi si? nie podoba od samego pocz?tku... I tak apropo kolego up Game Master nie mo?e si? pokazywa? ludziom takie ma zalecenia ju? od dawna wi?c nie pitol g?upstw ;D
O czym ty wogole kurwa mowisz? Jak nie moga sie pokazywac ludziom?
Pozatym, jak gowno wiesz, to sie nie odzywaj. Gadalem z nimi nie raz na Antice, na tibii 8.11 i starszej.
 
F

Fighting

Guest
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Jedak Game Master to by?o co? ! Ja tam zawsze ich podziwia?em... Ta nowa grupa co? Mi si? nie podoba od samego pocz?tku... I tak apropo kolego up Game Master nie mo?e si? pokazywa? ludziom takie ma zalecenia ju? od dawna wi?c nie pitol g?upstw ;D
Ka?dy tak m?wi "ja ich podziwia?em" a jak stoj? przed depo to ?acin? na nich jedziecie, ja tam osobi?cie nie odczuj? tego ?e nie ma Game Master?w, i tak mi w niczym nie pomagali, jeszcze jeden pojawi? si? w depo ab i wszystkich wyeksmitowa? o carlin o_O
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

No tak ale ci kt?rzy nosili Niebiesk? Peleryne byli kim? a teraz? Cipsoft b?dzie op?aca? pracownik?w , moim zdaniem ta gra straci ca?y sw?j klimat RPG ;x
 

iVizze

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
42
Reaction score
4
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

No tak ale ci kt?rzy nosili Niebiesk? Peleryne byli kim? a teraz? Cipsoft b?dzie op?aca? pracownik?w , moim zdaniem ta gra straci ca?y sw?j klimat RPG ;x
Wpierdalali sie tylko gdzie ich nie trzeba bylo, dobrze im tak..
Pozatym CipSoft zrobil to dlatego ze nie raz GM'owie dawali swoim kumplom namelocki, etc ;s
 

Yondaime

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
311
Reaction score
21
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Pozycja GM - Legenda
cipsoft od tibia 8.1 zaczo? rozpierdala? gr? zwan? tibia wszystko dla zysk?w robi? za?miecaj? gr? jakimi? nowymi ?le wygl?daj?cymi itemami,,,
Powracaj?c do tematu to co zrobi?y cipki jest po prostu chamskie tyle czasu po?wi?cili na pomoc gracz? i wy?apywania bot?w ?e nale?y im si? szacunek
Szkoda mi ich :[
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Powracaj?c do tematu to co zrobi?y cipki jest po prostu chamskie tyle czasu po?wi?cili na pomoc gracz? i wy?apywania bot?w ?e nale?y im si? szacunek
Co jest w tym chamskiego? Ja jako? widz?, ?e w tym newsie obchodz? si? do nich z szacunkiem, a nie tak jak ty to przedstawiasz. Nie istnieje te? co? takiego jak "gracz?".

Skoro gm'i nie byli ju? potrzebni to nie widz? problemu z tym, aby ich usun??. Paru by?o spoko i da?o si? porozmawia?, ale to wszystko. Nic im zbytnio osobi?cie nie zawdzi?czam.

Szkoda mi ich :[
Maj? wolne, nie haruj? ju? za darmo. Pewnie p?acz? po k?tach.

down
Gm to skr?t od gamemaster. Pogratulowa?.
 
Last edited:

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Mi si? wydaje ?e zrobili tego newsa tylko dlatego by poinformowa? graczy ?e nie b?dzie gamemaster?w a oni po prostu przejd? do nowej grupy gdzie b?d? zarabia? ju? jakie? pieni?dze.

@UP
Takie co? jak gm'i te? nie istnieje...
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Czy mi si? wydaje czy Cipsoft chce na si?? zepsu? t? gr? ;<
A gm Ci po co? Tyle razy raportowa?em i g?wno to dawa?o. Dopiero ten "system" wy?apuje boter?w. Czy jak gm'?w nie b?dzie b?dzie gorzej? - nie.
Jest mi to oboj?tne czy gm b?d?, czy te? nie.
 

Walkman

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
98
Reaction score
8
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Tibia idzie z du?ym post?pem, wprowadzane s? wielkie zmiany. I moim zdaniem po prostu Cipsoft postanowi? wywali? staszyzn? i da? nowych ?wie?ych GM tylko tyle, ?e oni nie b?d? si? nazywa? GM tylko 'pomocnicy'. Tamci wchodzili bardzo rzadko, nowi byli by cz??ciej.
To jest moje zdanie.
 

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Koniec Ery Gamemaster?w??

Ludzie to jest gra ja pierdole a nie koniec ?wiata, musz? odej?? to musz?.. ale po co ta ca?a sensacja? Tak, wielu wkurzali to wiadome, no ale TO BY?A ICH PRACA! wi?c po co te p?acze? Jeste?cie zazdro?ni ?e oni mieli niebieskie pelerynki a wy chuja?
Wpierdalali sie tylko gdzie ich nie trzeba bylo, dobrze im tak..
Pozatym CipSoft zrobil to dlatego ze nie raz GM'owie dawali swoim kumplom namelocki, etc ;s
A ty kolego musz? Ci? zmartwi?, Gdyby kt?ry? z GM da? namelocka bez uzasadnionego wniosku straci? by posad?.
Ja do nich nic nie mam, w ko?cu te? ludzie a to by?a ich praca.
 
Top