What's new

Koniec z "neo"?

Status
Not open for further replies.

Therakos

User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
49
Reaction score
2
Dzi? w??czaj?c gg zobaczy?em spamersk? wiadomo?? z jakimi? "newsami",
niechc?cy klikn??em w ni? i zobaczy?em temat: "Neostrada zniknie z rynku".
Wszed?em w ten temat i ujrza?em tak? wiadomo??:

Zarz?d Telekomunikacji Polskiej SA zdecydowa? o likwidacji wartej ponad 500 mln z? internetowej marki Neostrada.

Telekomunikacja Polska (TPSA) planuje rebranding us?ugi dost?pu do internetu "Neostrada" w II po?owie roku, jednak do tego czasu nie przedstawi szczeg???w, poinformowa? rzecznik grupy TP Wojciech Jabczy?ski.

"Rebranding Neostrady jest planowany w II po?owie tego roku, ale ?adnych szczeg???w na ten temat nie ujawniamy" - powiedzia? Jabczy?ski.

"Rzeczpospolita" poinformowa?a, powo?uj?c si? na anonimowe ?r?d?a w TP SA, ?e zarz?d sp??ki zdecydowa? o likwidacji marki Neostrada. Mia?oby to jednak nast?pi? nie wcze?niej ni? za rok, za? do tego momentu ci??ar sprzeda?y i promocji zosta?by przesuni?ty na produkty pod mark? "Orange".

"Rzeczpospolita" ocenia, ?e w ci?gu ostatnich trzech lat TPSA wyda?a na promocj? Neostrady ok. 100 mln z?.

Jabczy?ski poinformowa? te?, ?e Orange wprowadza ofert? CDMA, kt?ra w tym roku niemal w 100% pokryje Polsk? dost?pem do internetu o pr?dko?ci do 1Mb/s. "To nasza odpowied? na walk? z wykluczeniem cyfrowym. W tej chwili w zasi?gu CDMA jest ponad 60% kraju" - powiedzia? Jabczy?ski.

TPSA mia?a po audycie 2188 mln z? skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominuj?cej w 2008 roku wobec 2273 mln z? zysku rok wcze?niej.

Co o tym s?dzicie? Wed?ug mnie to z jednej strony dobrze bo sko?czy?y by si? ataki "dzieci neo" na forach, stronach, serwerach gier, a z drugiej po co rezygnuj? z tak dobrego ?r?d?a zarobku?.

link do newsa:
 

Dragson

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
96
Reaction score
11
Age
37
Odp: Koniec z "neo"?

I dobrze Neostrada to shit , wiem bo sam to mam ( matka podpisala umow? na 2,5 roku:down:). Jak to m?wi? : 'Neostrada 'TP' do temple' nie b?d? po niej p?aka? :D. Zapewne wymy?lili co? nowego , bo kto zrezygnowa? by z takiego zarobku?. C?? poczekamy zobaczymy...
Pozdrawiam
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Odp: Koniec z "neo"?

Jak dla mnie neostrada jest ca?kiem dobra, u?ywam od 2 lat, a rezygnuj? dlatego i? musieli by zani?y? ceny za abonamenty bo ma wej?? darmowy internet, za kt?ry u neostrady p?acimy. Oczywi?cie ten internet to nie bedzie mega szybko??, jednak na przegl?danie stron internetowych zupe?nie wystarczy.

Tak wi?c wyjd? na niez?y minus.
 

Jimmer

Przodownik
Joined
Mar 27, 2009
Messages
107
Reaction score
24
Odp: Koniec z "neo"?

Neostrady mo?e nie by?, ale jej dzieci zostan? ;]
B?d? pewnie dzieci orange czy jako? tak. No c??... Neostrada nakosztowa?a si? na reklam? a tu... dupa zbita. Zreszt? p?atny internet mia?/ma tylko kilka lat swojej ?wietno?ci. Technologia ;]

Pozdro
Jim~
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Koniec z "neo"?

#Dragson
Podsumowanie jeste? nowym w tej bran?y z samego do?wiadczenia wiem,?e neostrada jest uci??liwa nie dla u?ytkownik?w jej lecz dla tych kt?rzy martwi? si? ze zmiennym IP .Wchodz?c na rapida widzisz bramki co ile mo?na ?ci?gn?? dany plik (15 minut ) ,a ze zmiennym ip jedno ?ci?gniesz (zmieniamy ip) i ?ci?gasz drugie tak samo jest z p?atnymi filmami .

Neostrada ma w POLSCE a? 95 % udzia?u INTERNETU !
Wierzysz w to ?e neo popadnie i straci te 95 % ? Ceny internetu w Polsce drastycznie wzrosn? , jeste?cie tego zdania nie ?
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Koniec z "neo"?

Ja osobi?cie mam neo teraz bo co mam mie? innego? Akurat jest tak ?e za pod??czenie neta od kogo? innego (czyt. na liniach innej telefonii) by du?o dro?ej kosztowa?o. Radi?wki nawet si? nie tykam bo to jest jeszcze gorszy"shit" ni? neostrada. Wi?c jak mniemam wymy?l? co? aby?my my zwykli modemowcy mogli nadal korzysta? z neta kt?ry czasami co prawda odbija, ale dzia?? bez zarzutu przewa?nie.
Pozdrawiam.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Koniec z "neo"?

Padnie neostrada, a zrobi? co? innego pewnie ;x inne opakowanie b?dzie.

Imo jednak najlepszy jest Internet z kabl?wek^^
 

Noffy

Advanced User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
206
Reaction score
5
Odp: Koniec z "neo"?

Mam neo i mam o niej nie zadobre zdanie. dlaczego ? Strasznie wysoki abonament miesi?czny, W Moim miescie czesto wyst?puj? awarie -.-

Jednak chce zeby zosta?o nasze kochange Neo <3:D
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Koniec z "neo"?

Neostrada straci?a troch? przez stwierdzenie "dzieci neo". Nikt nie chce neostrady by nie by? wy?miany. I musz? zwija? interes.

//Yy? Who cares, nie s?dz?, ?eby TPSA wiedzia?o w og?le o akcji "dzieci neo", dlatego te?, nie s?dz?, ?eby z takiej paki zwijali ten sw?j interes. Nie wypisuj pierd??..

Idioto... Nie musz? wiedzie? o samej akcji ale o stracie masy klient?w chyba wiedzie? musz?.
 
Last edited:

DjKoper

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Koniec z "neo"?

I bardzo dobrze nigdy nie lubi?em neo chodzi jak kupa :p kabl?wka rox :)
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Koniec z "neo"?

Co wy z tymi dzieci neo? To w og?le nie dotyczy si? Neostrady :(

Dziwne troch?, ?e chc? zamkn?? tak? akcj?, kt?ra przynosi du?e korzy?ci a przynajmniej tak mi si? wydawa?o. Neostrad? od zawsze uwa?a?em za beznadziejn? firm? kt?rej brakuje profesjonalnego podej?cia do klienta. Du?e kolejki, s?aba obs?uga klienta i rozwi?zywanie problem?w, kt?re trwa?o bardzo d?ugo. Osobi?cie korzystam z Netii i jestem zadowolony. Mam nadziej?, ?e Orange poprawi jako?? obs?ug Neostrady. No c?? powodzenia. Ciekawe co z osobami, kt?re podpisa?y umow? niedawno na np. 2 lata ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top