What's new

Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    10
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Witajcie drodzy u?ytkownicy!​

Niestety nie mam dost?pu do pisania w Ankietach, wi?c pisz? tutaj ten temat. B?dzie on dotyczy? konkursu na najlepszy Fake, czyli co o takim konkursie u?ytkownicy Tibia.net.pl s?dz?.
Dzisiaj, czyli niedawno pisa?em z Eturlem na temat tego konkursu. Licz?c z tego co z nim wypisa?em to my?l?, ?e on si? zgodzi? i kaza? mi tutaj napisa?, aby pozna? Wasze zdanie na temat tego konkursu.

Zacznijmy od tego co to jest fake? To po prostu przerobione zdj?cie, w tym przypadku screen tibijski. Dzisiaj ju? raczej nie powstaj? zwyk?e jedno obrazkowe fake’i, tylko ca?e opowie?ci, zwane fake story.
Wi?cej na temat fake'?w, czyli jak stworzy? i wiele wi?cej znajdziecie w temacie.
Pewnie wielu u?ytkownik?w b?dzie my?la?o, ?e to co? trudnego do zrobienia. Nie, nie prawda! Jest to zaj?cie przy, kt?rym mo?emy si? pobawi? i stworzy? bardzo ciekawy fake.

Ca?y tekst do konkursu jest ju? stworzony przeze mnie i udost?pniony administracji Tibia.net.pl, czekam teraz na Wasze odpowiedzi jak i g?osowania w ankiecie co by?cie s?dzili o takim konkursie na naszym forum.

Pozdrawiam,
Dawid.​
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

Pewnie, dobry pomys?.
Z tego co pami?tam, jeszcze na forum nie by?o takiego konkursu, a szkoda, bo jestem pewien, ?e ludzie wymy?l? co? dobrego i odpowiednio to przygotuj?.

#Kikimora
Podzielam pomys? odnowienia dzia?u Fejki.
 
Last edited:

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

Pamietam "fejki" jeszcze z czasow kiedy przesiadywalem na t.pl. Tam dzial fake'ow byl dosc aktywny i pare dobrych historyjek mozna bylo znalezc.

Jesli chodzi o sam konkurs tutaj, nie wiem czy to do konca dobry pomysl.
Jak znajda sie chetni ktorzy siedza w temacie, to bylo by dobrze. Ale raczej nie sadze, zeby trafily sie takie osoby.
Beda tylko ludzie ktorzy wchodza dopiero w temat i sie ucza, tak wiec, kazdy fake bedzie dla nich ciezka robota.
Z samego konkursu na jakies super nagrody nie ma co liczyc raczej jeszcze, wiec nie do konca jestem przekonany czy taki konkurs w ogole znajdzie zainteresowanie.

Przed samym konkursem w pierwszej kolejnosci rozwinal bym troche dzial fake'ow, tak zeby na forum znalazlo sie kilka osob chetnych do udzialu w takim konkursie.
No i moze poczekal jeszcze na lepsze czasy na forum, kiedy nagrody w konkursach na prawde beda zachecac do bania udzialu.

Wtedy, jak najbardziej taki konkurs mogl by sie odbyc.
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

My?l?, ?e jednak trafi? si? takie osoby. Nie jest to a? takie trudne do opanowania i licz?, ?e ka?dy by sobie z tym poradzi?. S? tu na pewno tacy u?ytkownicy, kt?rzy nic nie potrafi? lecz s? zapewne tacy, kt?rzy w tej dziedzinie bardzo sporo potrafi?.
Oczywi?cie, ?e na super wypas nagrody niema co liczy? lecz konkurs zapewne te? nie b?dzie du?ym zainteresowaniem, wi?c my?l?, ?e jaki? nagr?d pieni??nych nie potrzeba do tego konkursu. Co do rozwini?cia dzia?u fake... z?y pomys? to nie jest, przy konkursie na pewno pojawi?oby si? kilka-kilkana?cie prac.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

Jak najbardziej za. Na torgu, czy t.pl aktywno?? na prawd? by?a spora.

No i moze poczekal jeszcze na lepsze czasy na forum, kiedy nagrody w konkursach na prawde beda zachecac do bania udzialu.

Tutaj musz? si? zgodzi?. Nie ma sensu teraz organizowa? czego? za co nie mogliby?my nagrodzi? - nie licz?c reputacji, podpisu pod nick'iem, VIP'a, medalu(o ile b?d?).
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

Tutaj musz? si? zgodzi?. Nie ma sensu teraz organizowa? czego? za co nie mogliby?my nagrodzi? - nie licz?c reputacji, podpisu pod nick'iem, VIP'a, medalu(o ile b?d?).

Wcale si? z tym nie zgodz? bo co konkurs mo?na organizowa? tylko wtedy gdy s? nagrody kosztowne lub pieni??ne? Dlaczego tak jest?! niekt?rych zadowoli nawet i n?dzny medal lub napis pod nickiem, przynajmniej co? si? b?dzie dzia?o na forum ja jestem jak najbardziej za zorganizowaniem takowego konkursu.Kto? nie b?dzie chcia? wzi?? udzia?u niech nie bierz? oO :)
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

Ankieta trwa 2 tygodnie od wczoraj lecz je?eli b?dzie du?o wi?cej g?os?w na tak w szybszym czasie to taki konkurs powstanie.
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

Pomys? fajny, lecz ma?o znajdzie si? ludzi, kt?rym b?dzie si? chcia?o takie co? odprawia?.
Na razie, w necie co widzia?em, to filmiki BR, lecz one by?y super.

Tak wi?c, mog? zag?osowa? na Tak, lecz nie wiem czy wypali z jasnej sprawy.

Pozdrawiam.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Konkurs na najlepszy fake? Zobacz i zag?osuj.

Wcale si? z tym nie zgodz? bo co konkurs mo?na organizowa? tylko wtedy gdy s? nagrody kosztowne lub pieni??ne? Dlaczego tak jest?! niekt?rych zadowoli nawet i n?dzny medal lub napis pod nickiem, przynajmniej co? si? b?dzie dzia?o na forum ja jestem jak najbardziej za zorganizowaniem takowego konkursu.Kto? nie b?dzie chcia? wzi?? udzia?u niech nie bierz? oO :)

Nie chodzilo mi koniecznie o to, ze nagrody musza byc dobre zeby sie odbywal konkurs.
Problem jest taki, ze ani nie ma rozwinietej spolecznosci czy dzialu z fake'ami, ani nie ma nagrod.
W takiej sytuacji jak jestesmy, konkurs nie ma zbyt duzych szans na popularnosc.
Dlatego mozna zrobic 2 rzeczy. Poczekac az beda jakies dobre nagrody ktore sciagna na forum fejkowiczow.
Lub zrobic i roziwnac dzial fake'ow. Wtedy na pewno znajda sie chetni z tego dzialu do brania udzialu w konkursie.
 
Status
Not open for further replies.
Top