What's new

[KONKURS] Najlepszy bash!

Status
Not open for further replies.

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Witajcie

Stan tego dzia?u jest kiepski, a przecie? powinno tu t?tni? ?ycie jak nigdzie indziej, bo paranoi i ?mieszno?ci we wsp??czesnym ?wiecie jest a? nadmiar.
Wychodzimy zatem z pomys?em konkursu na najlepszy bash miesi?ca.
Jak wzi?? udzia? ?

Wystarczy, ?e w stosownym temacie umie?cisz swojego basha, a automatycznie zostaniesz w??czony w poczet uczestnik?w.

Co mo?esz wygra? ?

Dla najlepszych mamy miejsca w Gazetce TNP, gdzie b?dziemy umieszczali naj?mieszniejsze prace. Oferuj? tak?e punkty reputacji, zale?ne od warto?ci "dzie?a".

Pozdrawiam
 

Tayfoon

Advanced User
Joined
Jul 29, 2009
Messages
239
Reaction score
12
Odp: [KONKURS] Najlepszy bash!

Mo?e wielu mnie wy?mieje, ale wiem, ?e b?d? tacy, kt?rzy za ten post mi "po cichu" podzi?kuj?:

CO TO JEST BASH? -_-



Pzdr.
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Odp: [KONKURS] Najlepszy bash!

Mo?e wielu mnie wy?mieje, ale wiem, ?e b?d? tacy, kt?rzy za ten post mi "po cichu" podzi?kuj?:

CO TO JEST BASH? -_-



Pzdr.

nam?wi?e?..! xD
Co do tematu to w?a?nie najpierw prosz? wyja?nia? bardziej o co kaman ;s te? nie wiem co to ten bash ;o ale zara si?zorientuj? z powy?szego linku :p
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [KONKURS] Najlepszy bash!

nam?wi?e?..! xD
Co do tematu to w?a?nie najpierw prosz? wyja?nia? bardziej o co kaman ;s te? nie wiem co to ten bash ;o ale zara si?zorientuj? z powy?szego linku :p

Serio nie wiecie co to jest bash?
To przeciez jedna z najpopularniejszych pow?ok system?w uniksowych...
A tak serio w temacie takich bash'y(?)... Smieszne rzeczy, zardy, sytuacje, kawaly, screeny... Generalnie zbior tego wszystkiego ;<
Np na stronce bash.org.pl sa smieszne rozmowy z irc'a. Tu w glownym temacie basha sa smieszne posty. W dziale basha z tego forum jest miks wszystkiego. Czyli to co wymienilem, zdjecia, jakies opowiadania, zarty, rysunki itp ;<
@top
Generalnie to nic nie zmienia... Po prostu co troche bedzie wybierany najlepszy bash z glownego tematu. Nie sadze zeby kogos to przyciagnelo do tworzenia smiesznych sytuacji i wstawiania ich tu. A znalezc takich sie nie da jak ich nie ma, wiec tworzyc bedzie je trzeba. Co poskutkuje zwiekszonym trollowaniem przez osoby ktore beda chcialy dodac basha nawet o swoim poscie ;<
Zeby podniesc poziom forumowego basha cale forum musialo by trollowac i sie bawic zeby bylo wiecej smiesznych sytuacji, a do tego raczej nie chce nikt dopuscic.
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Odp: [KONKURS] Najlepszy bash!

@up
no w?a?nienie wiedzia?em, ale +/- zorientowa?em si? przegl?daj?c dzia? tnet bash a szczeg?lnie team podany 3 posty wy?ej.. Nie wiem o co chodzi w konkursie ?eby gdzie? jaki? post napisa? o czym?..?xD ale napisa?em w tamtym temacie ma?y po?cik :)PS. pierwszy raz widz? dzia? tnet bash:D
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: [KONKURS] Najlepszy bash!

Smieszne rzeczy, zardy
xd?

Nie wiem o co chodzi w konkursie ?eby gdzie? jaki? post napisa? o czym?..?xD
Chodzi o to, aby? zrobi? screena jakiego? ?artu napisanego przez jednego z u?ytkownik?w forum. Tylko to nie mo?e by? jaki? ?art, np. "idzie baba do windy, a tam schody" - musi by? to co? zwi?zanego z jak?? oryginaln? tematyk?... W og?le nie idzie tego wyt?umaczy?, ale mam nadziej?, ?e przynajmniej troszeczk? rozumiesz ;p.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [KONKURS] Najlepszy bash!

xd?


Chodzi o to, aby? zrobi? screena jakiego? ?artu napisanego przez jednego z u?ytkownik?w forum. Tylko to nie mo?e by? jaki? ?art, np. "idzie baba do windy, a tam schody" - musi by? to co? zwi?zanego z jak?? oryginaln? tematyk?... W og?le nie idzie tego wyt?umaczy?, ale mam nadziej?, ?e przynajmniej troszeczk? rozumiesz ;p.

Literowki... :p

@up2
Chodzi wlasnie o to, zebys wyszukal najsmieszniejsza sytuacje na forum, czy to rozmowe na sb, czy jakis post w dziale pomocy czy jakis temat w dziale sprzedazy i dodal go do glownego tematu basha. Z tych bashy ktore wrzucone zostana w czasie konkursu bedzie wybierany najlepszy.
Wczesniej tez ludzie wrzucali, ale nikt nie wybieral najlepszego...
Ale jak juz pisalem, zeby podniesc poziom basha trzeba obnizyc poziom reszty forum... Co jest lekkim paradoksem(chodzi o dzialanie kadry tworzac taki konkurs). Bo w koncu, wiekszosc postow ktore sie dostaja na bash jest warnowanych... Bo sa glupie(w tym smieszne - czasami...).
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: [KONKURS] Najlepszy bash!

Wed?ug mnie nagroda jest bez sensu. Natrafienie na ?mieszn? sytuacj? na forum jest wynikiem szcz??cia i osoba, kt?ra wygra mo?e nigdy nie znale?? kolejnego basha nadaj?cego si? do gazetki.
 
Status
Not open for further replies.
Top