What's new

Korzonek - Aktywny

Status
Not open for further replies.

Xevixo

Advanced User
Joined
Aug 26, 2009
Messages
432
Reaction score
98
xxxxdr.jpg

Korzonek

Od ostaniego naboru na Support nie dosta? si?, ale zosta? nagrodzony Aktywnym. Ma na imi? Marcin, ma pi?tna?cie lat i mieszka w ?winouj?ciu.



?ycie Prywatne

Cze?? Marcin, zechcesz mi udzieli? wywiadu dla spo?eczno?ci forum Tibia.net.pl ?


Oczywi?cie


Powiedz nam Marcinie, czym si? zajmujesz, jakie masz hobby, plany na przysz?o?? i jak wygl?da tw?j dzie? i czym si? interesujesz?


Hmm.. Aktualnie zajmuj? si? wiem ?e to dziwne ale nauk? ;) Moim hobby jest oczywi?cie pi?ka no?na. Plany na przysz?o?? ? Na pewno jaka? szko?a ;) M?j dzie? rozpoczyna si? od porz?dnego ?niadania idzie poprzesz szko??, nauk?, wyj?cie na pi?k? (w mi?dzy czasie zjem obiad) a ko?czy si? nauk?, kolacj? i snem :D
Interesuj? si? sportem ale te? informatyk? leczy tylko dla w?asnych cel?w ;P


To mo?e masz jakie? osi?gni?cia w sporcie, a mo?e stworzy?e? sw?j program skoro interesujesz si? informatyk?? ;]


W sporcie jedynym moim osi?gni?ciem jest I miejsce w turnieju w tenisa gdy mia?em ok. 8 lat :D. Programu jeszcze nie stworzy?em ale mo?e kiedy? kto wie.

Dobrze, wiemy ju? czym si? interesujesz, powiedz mi Marcinie jaki jest tw?j stosunek wobec ko?cio?a ?


Je?li pytasz to tak jestem wierz?cy, lecz chodzi? do ko?cio?a zapa?u nie mam


Co s?dzisz o wsp??czesnym ko?ciele jak zar?wno o kap?an?w?

Wiesz co ? M?wi?c szczerze nie przypatrywa?em si? nigdy kap?anom, lecz tak og?lnie rzecz bior?c jest dobrze :D


No to wiadomo, ?e nie zagl?da?e? pod ich peleryny ^ ^, jaka jest u was wiara w ko?ciele? Na jak? si??? Jaka wi?kszo?? z waszego miasta woli ko?ci?? od zabaw

Wiara u nas jest ?rednia , do ko?cio?a ucz?szcza wi?kszo?? os?b starszych, m?odzi bazuj? na stwierdzeniu : "Mam bierzmowanie to nie chodz?" i tak w?a?nie jest.


Dobrze Marcinie, powiedz nam co robisz po lekcjach i w szkole? W jakim profilu jeste??
Dlaczego takim, a nie innym?


Po lekcjach robi? to co kocham czyli gram w nog? :D. W szkole musz? si? uczy? do egzamin?w ko?cowych. Klas? mam o profilu og?lnym, dlaczego taki? pr?bowa?em dosta? si? do klasy Angielsko-Polskiej, niestety si? nie uda?o :D


Opowiedz nam co? o sobie, tak z serca:)


Yhyy z serca powiadasz? Wydaj? mi si?, ?e jestem osob? towarzysk? , z poczuciem humoru i lubiej?c? zabawe ;).


?ycie Marcina Na Forum


Dobrze, przechodzimy do twojego ?ycia na forum.

Opowiedz nam jak si? zacz??a twoja historia z forum


Jak pewnie nie jeden z nas szuka?em silnika do OTS pod tibie podaj?e 8.1, z czasem powstawania kolejnych uptade w Tibi szuka?em nowych silnik?w i tak oto zosta?em na naszym forum.


Opowiedz nam jak to si? sta?o, ?e w?a?nie ciebie administracja wybra?a na now? rang??

Zg?osi?em si? do naboru na grup? Support?w, nie dosta?em si? do tej w?a?nie grupy lecz wybrany zosta?em na aktualna rang? czyli Aktywny.

Hm... Czym si? zajmujesz w nie realnym ?wiecie tibi? Skrypterstwem, maperstwem, webmasterstwem albo czym? innym? Je?li tak to czym.

Jaki? czas temu mappowa?em, ale nie wychodzi?o mi to najlepiej wi?c rzuci?em to.

Nie Realny ?wiat Tibijski


Przejd?my do twojego ?wiata tibijskiego.
Gra?e? kiedykolwiek na tibi real? Jakie by?y twoje najwi?ksze osi?gi? Grasz nadal?


Tak, gra?em na real tibi, by? to ?wiat Refugia mam tam 22 palladyna lecz nie gram z braku ch?ci. Moje najwi?ksze osi?gni?cie to 26 druid na ?wiecie Thoria.

No to malutkie osi?gni?cie :/ Interesujesz si? OpenTibia? Je?li tak to posiada?e? sw?j w?asny OT?
Ile ludzi gra?o?


Wiem ?e malutkie ale zawsze co? ;P Tak aktualnie interesuj? si? OT. Otsa swojego posiada?em za magicznych czas?w tibi 8.1.By?a to mapa Evo by Aciek i gra?o ok 40 ludzi ;)

Na tym pytaniu zaka?czamy ?wiat tibijski i przechodzimy do szybkiej gry :)
Jak? na pewno znasz.

Szybka Gra


?wiat?


Hmm.. Fajne ludzie ;)

Tibia?

Zuo! ;P


Mi?o???


Ciekawe uczucie.

Do?wiadczenie?


Hmmm... zabawa ;p


Marcin, czy zechcia?by? kogo? pozdrowi??

Tak, chcia?bym pozdrowi? Xevixo z kt?rym mi?o si? rozmawia?o Vraela mojego mistrza oraz Xemronna przyjaciela od OT oraz wszystkich u?ytkownik?w naszego forum.


Dzi?kuj? za tak wspania?y wywiad, 3maj si?.
:|

R?wnie? dzi?kuje, narazie. :|


Legenda:
Autor wywiadu: Xevixo
Udzielaj?cy mi wywiadu: Korzonek

Pozdrawiam Serdecznie =)

 
K

Krecioo

Guest
Odp: Korzonek - Aktywny

Po pierwsze Xevixo p?acisz mi za okulist?... Zmie? te kolory! Jest kilka b??d?w ale Vrael wszystkie wymieni? wi?c nie b?d? si? produkowa?. Pytania s? raczej w porz?dku i nawet troch? si? o Marcinie dowiedzia?em.

Btw wed?ug mnie w wywiadach nie powinno si? stosowa? jakichkolwiek emotikonek, u?mieszk?w, dziwnie po??czonych znak?w interpunkcyjnych i innych rzeczy tego typu.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Korzonek - Aktywny

Na lito?? Bosk?, zmie? kolor. Rzeczywi?cie, za du?o emotikon?w (w szczeg?lno?ci ";p").
W paru miejscach brakuje ogonk?w, ale og?lnie jest ?adnie. My?la?em, ?e b?dzie gorzej ; )
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Korzonek - Aktywny

Ja pierdole, moje oczy. Nie b?d? inny zmie? ten kolor bo oczy bol?.

A co do wywiadu dowiedzia?em si? troch? o Korzonku? ; )

Pozdrawiam, Rao.
 

Morttis

User
Joined
Oct 25, 2009
Messages
18
Reaction score
5
Odp: Korzonek - Aktywny

O lito?ci !

To nie wywiad, lecz skopiowana rozmowa z komunikatora.
Cze?? Marcin, zechcesz mi udzieli? dla spo?eczno?ci forum Tibia.net.pl ?
Takie rozpoczynanie wywiadu jest strasznie...Prymitywne.

To mo?e masz jakie? osi?gni?cia w sporcie, a mo?e stworzy?e? sw?j program skoro interesujesz si? informatyk?? ;]
Nie zadawaj w jednym pytaniu, dw?ch pyta? (ah..jak to logicznie brzmi, nieprawda? ?)

Dobrze, wiemy ju? czym si? interesujesz, powiedz mi Marcinie jaki jest tw?j stosunek wobec ko?cio?a ?
Po o nas informujesz o tym, ?e si? czego? dowiedzieli?my ? Tacy g?upi nie jeste?my.

No to wiadomo, ?e nie zagl?da?e? pod ich peleryny ^ ^
Rozumiem, ze chcia?e? "w?o?y?" w ten wywiad troszk? humoru, ale w tym wypadku to by?o ?a?osne.

Dobrze Marcinie
?le Marcinie

Opowiedz nam co? o sobie, tak z serca
Total Fail

No to malutkie osi?gni?cie :/
Po kiego piszesz swoje wra?enia ?


Og?lnie masa ?miesznych b??d?w. Wywiad na poziomie szko?y podstawowej.
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Korzonek - Aktywny

Morttis dzi?ki za podsumowanie bo zanim przeczyta?bym z t? czcionk? ... pr?dzej straci?bym wzrok :)

Wywiad raczej nie udany pytania pozostawiaj? wiele do ?yczenia.... i prosz? Cie zmie? t? czcionk? to b?d? m?g? spokojnie przeczyta? ca?o??
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
30
Odp: Korzonek - Aktywny

Dno, dno, dno i jeszcze raz dno. Usu?cie ten wywiad i niech zrobi to kto? kompetentny bo mnie szlak trafi. Nie wypowiem si? o kolorach(po zmianie te? s? oczojebne : o), ale og?lnie o twoim Xevixo j?zyku polskim, ortografii i interpunkcji. B??dy, b??dy i ?le sformu?owane pytania, o kt?rych wspomnia? Vrael.

Tyle z mojej strony, 0/10.
 
Status
Not open for further replies.
Top