What's new

[Korzonek] Gallery.

Nonix

Advanced User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
314
Reaction score
30
Odp: [Korzonek] Gallery.

Nom ?wicz, ?wicz bo brzydko ci to wysz?o.
?rednio zaawansowany mapper powinien umie? robi? ?adne mapy a u ciebie takich nie ma[no ok dwie czy tam trzy mapki masz fajne].

Naucz sie robi? mniej kwadrat?w.

Jak nie masz pomys?u to zr?b ?adne i nie kwadratowe wysepki z Crabami. ;]

PS:Zapraszam do Tematu:"Ciekawe urozmaicenia do Twojej mapy." bo ma?o sie tam dzieje a to bardzo przydatny temat dla wszystkich maper?w.
 
Last edited:

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: [Korzonek] Gallery.

Przyznam si? bez bicia, ?e jest to moja 2 praca w stylu zimowym, wi?c wysz?a jak wysz?a. Dzi?ki za porady : )..

Regards,
Korzonek.
 

Cappucino

User
Joined
Nov 23, 2011
Messages
30
Reaction score
0
Odp: [Korzonek] Gallery.

Nie wiem jak Wam, ale mi te prace si? bardzo podobaj?.
Lecz prawd? m?wi?c to te bagna tak sobie wysz?y Ci.

Pozdrawiam
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: [Korzonek] Gallery.

Refresh

szybkal.png
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: [Korzonek] Gallery.

?le nie jest, ale pisa?em dr??ka jest pipkowata a dok?adnie bordery. Nast?pna sprawa, dodawaj sko?czone mapy, bo na prawd? niedoko?czone psuj? ca?y urok. Natura nie jest z?a, ale lekko ?le przemy?lana przynajmniej wed?ug mnie.
Moja ocena to 7.5/10
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Korzonek] Gallery.

Bo?e to przecie? jest do dupy -.- . Nigdy nie dawaj niesko?czonych prac bo inaczej nic z tego nie wyjdzie chyba ?e jaka? architektura bez pod?ogi to jeszcze rozumiem ale takie co? -.- ? . Dr??ka mi si? kompletnie nie podoba jak i g?ry. G?ry s? wykonane tak jakby u amatora full autoborder si? wydaje.
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: [Korzonek] Gallery.

Resresh, brama do wioski.

braq.png

Regards,
Korzonek.
 

xMiki

Active User
Joined
Dec 5, 2011
Messages
75
Reaction score
5
Odp: [Korzonek] Gallery.

Ostatnie prace s? na poziomie amatora. Brama najbardziej o tym fakcie ?wiadczy. Ty si? powoli zani?asz. Autoborder i s?aba detalizacja to ci powiem.

0 autobordera, ale dzi?ki za uwagi : ) ~~ Korzonek
 

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: [Korzonek] Gallery.

Ostatnie prace s? na poziomie amatora. Brama najbardziej o tym fakcie ?wiadczy. Ty si? powoli zani?asz. Autoborder i s?aba detalizacja to ci powiem.
0 autobordera, ale dzi?ki za uwagi : ) ~~ Korzonek

Wy wszyscy zawsze widzicie autobordera, a dlaczego? Bo jest taki sam jak zwyk?y border -.- nie macie sie czego doczepia? to czepiacie sie w?a?nie tego. Jak widzisz kolejny raz si? pomyli?e? jak setki przed Tob?.

Co do prac to na te prace z niedoko?czon? pod?og? patrze? nawet nie mog?em bo na co bym nie popatrzy? rzuca?a si? w oczy. Ich nie oceni? wi?c, ale np.: ostatnia praca jest bardzo ?adnie wydetalizowana, wida?, ?e dbasz o ka?dy szczeg??, ale brama niestety Ci nie wysz?a i s?dz?, ?e sam to te? przyznasz.

Pozdrawiam i mapuj dalej na razie moja ocena to 6/10.
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: [Korzonek] Gallery.

Generalnie mi si? nudzi i chc? wr?ci? powoli do mappowania, przynajmniej do szlifowania go. Pode?lijcie jakie? propozycje prac, kt?re mog? wykona? na owym poziomie.

Refresh.

Regards,
Korzonek.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: [Korzonek] Gallery.

Pode?lijcie jakie? propozycje prac, kt?re mog? wykona? na owym poziomie.
  • Pustynia
  • Wodospady
  • G?ry
  • G?ry lodowe
  • Cmentarz
  • Las
  • Piek?o
Cz?owieku, jest tyle temat?w, ?e hej, nigdy si? nie znudzisz ;p.

Co do prac to mi si? podobaj? i mo?e dziwnie to zabrzmi, ale lubi? jak mapper u?ywa autobordera (nawet je?li go nie u?y?e? to na to wygl?da ;p). Wygl?da to estetyczniej i bardziej grywalnie - a mapy s? stworzone do gry wi?c trzeba je robi? pod gr?.
Ta brama troch? dziwna... Podw?jny p?ot? Ambitnie, ale brakuje mi tam ciut wi?kszej detalizacji.

Pozdrawiam.
 
Top