What's new

Koty

Status
Not open for further replies.

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Witam. Za?o?y?em ten temat by porozmawia? og?lnie o kotach i czy kto? z tego forum je ma ; ). Opowiadajcie Wasze historie kot?w, rasy itd. itp.
Ja mam kota, dachowca. Kiedy? gdy wychodzi?em z domu, nagle jaka? bia?a "b?yskawica" wbieg?a do mojego domu i pobieg?a do pokoju. Zdziwi?em si?, wszed?em do domu a w pokoju zobaczy?em ma?ego, bia?ego kotka. Od tamtej pory jest kolejnym cz?onkiem rodziny : ). M?j kot wabi si? Szcz??ciarz. Og?lnie lubi? koty, s? do s?odkie i mi?e zwierz?ta. Ja nie wierze w to co si? m?wi "koty chodz? w?asnymi drogami". M?j kot jest do nas przywi?zany. Mieszkam w bloku i pewnego razu kot niezauwa?ony wybieg? z domu i poszed? "na miasto". Po kilku/nastu godzinach wr?ci? sam ! Sta? przed drzwiami i miaucza?. Jak to jest u Was :] ?
 

The_LoLekK

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
237
Reaction score
41
Odp: Koty

Te? mam bia?ego kota ^^ Mia?em 3 koty ,ale pierwszy gdzie? znikn?? ,drugiego przejechali ,a trzeci te? znikn?? w tajemniczych okoliczno?ciach :( Obecny kot to zwyk?y dachowiec ,tak jak reszta opr?cz tego trzeciego (?liczny ,czarny norweski le?ny) . A m?j bia?y wyszed? z pod ?mietnik?w brudny i poszed? za mn? ;) i nadal m?czy mnie jego imi? (mieszka ju? ze mn? z ok. 2 tygodnie) . Rozwa?am dwie propozycje - ?mierdziel i Ma?y . Mo?e kto? pomo?e wybrac ??
 

Oskyy

Active User
Joined
Dec 10, 2008
Messages
77
Reaction score
4
Odp: Koty

Heh... ja mam czarnego dachowca. Na wi?ksze p?? dnia wypuszczam go na pole. Wieczorem wraca. No ma dopiero 1 rok ;]

@up Ma?y chyba lepsze ;p

Pzdr
Oskyy
 

ZaPy

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
385
Reaction score
25
Odp: Koty

Tak jak pan up^, posiadam kota dachowca, te? czarnego wabi si? Oskar. Nie kt?rzy m?wi? ?e koty s? fa?szywe, lecz nie wszystkie uwierzcie mi;P.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Koty

Koty s?, moim zdaniem, najfajniejszymi zwierz?tami domowymi. Jaki? czas temu mia?am jednego - biedak przyb??ka? si? za moj? siostr? ze szko?y, by?o -16 na dworzu... Rodzice nie mieli serca go wyrzuci?, wi?c zosta?. Niestety, niedawno kto? go chyba ukrad?... Mimo, ?e jest to zwyk?y dachowiec to znacznie wyr??nia si? w?r?d innych kot?w.

Teraz, po wyprowadzce z domu, chc? sobie kupi? jakiego? kiciaka. My?la?am o rasowych - ragdoll, b??kitny, norweski... Niestety, s? one bardzo drogie. Aktualnie nie mam warunk?w do trzymania kota (metra? mieszkania), lecz dosta?am ju? obietnic?, ?e gdy one si? zmieni? to b?d? mia?a mojego wymarzonego zwierzaczka ;].
 

MarioSidzina

Active User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
56
Reaction score
2
Odp: Koty

Moim zdaniem najfajniejszymi zwierz?tami domowymi s? psy. Ja mam suczke kundla. Co do tematu nie lubie kot?w no ale c?? ka?dy ma inny gust do zwierz?t :)

Pozdro:D
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Koty

Moja babcia ma kota a ja nie zamierzam kupowa? bo tylko urwanie z nim g?owy. Trzeba si? nim opiekowa?, troszczy? o niego, karmi?, poi? a po co mi dodatkowe obowi?zki? :p Stanowczo nie b?d? mia? w?asnego ;)
 

Miluni@

User
Joined
Oct 31, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Koty

Ja mam kotk? Pusi? dachowca :p Ma 7 latek :D Moim zdaniem koteczki s? naj naj :p
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Koty

Mam 5 miesi?cznego kota (dachowca) pierwszo jak go odsta?em mia? mo?e miesi?c by? malutkim koteczkiem kt?ry ba? si? wszystkiego i ucieka? od ka?dego, dopiero po kliku dniach si? przyzwyczai?, a w ci?gu tylu zaledwie miesi?cy tak si? rozty? ?e nie d?ugo trzeba go b?dzie turla?. Taa, kot to raczej obowi?zki, nigdy nie zapomnie jak nie wyspany po nocce wsta?em z ???ka i co us?ysza?em? Wisk mamy, okaza?o si? ?e nasz "kotek" przyni?s? do domu szczura, wielko?ci mniej wi?cej 2 pi?stek, innym razem sprz?ta?em jelita, ?o??dek itp ze schod?w ale to ju? inna historia ; ))
 
Status
Not open for further replies.
Top