What's new

Kr?l Zamieci na Thorii

K

Krecioo

Guest
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

By?a przerwa w grze ( do?? d?uga), ale teraz wracam =) No to lecimy:

39 lvl:
2lrok5.png


67 sword fighting (tak przy okazji :D):
kf44zn.png


40 lvl:
2hevjg7.png


No i oczywi?cie nowy ekwipunek:
zvc5zk.png

 
K

Krecioo

Guest
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

Dzisiaj wbite dwa nowe skille (kocham ci? TA ;*)

67 shielding:
29bzio3.png


68 sword fighting:
jz8fnp.png

Taa wiem co pewnie powiecie zuy cz?owiek bo u?ywa bota, ale mnie ju? wkurwia klikanie co chwile na te zielone gluty. Zrozumcie cz?owieka :D

Ps. Je?li kto? chce gra? ze mn? na Thorii to zapraszam bo tak samemu nudno i ci??ko si? gra. Nawet quest?w trudniejszych nie mog? robi? ;(

@Edit Kolejny skill

68 shielding:
2r5qnah.png


I oczywi?cie fantastyczna znajomo?? angielskiego pewnego Brazylijczyka:
4vh7ow.png
 
Last edited:
K

Krecioo

Guest
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

No i wreszcie, po wielu godzinach sp?dzonych na kompie, d?ugo wyczekiwane i zapowiadane skille 70/70.


69 sword fighting:
jhxxf8.png


69 shielding:
123kxw2.png


70 sword fighting:
2q3rloz.png


70 shielding:
282nmrt.png


I og?lny stan postaci:
2qnmbnc.png


W najbli?szym czasie (gdy nazbieram na promocje) kupuje PACC, wi?c my?l?, ?e zaczn? si? ciekawsze screeny.
 

Szacho

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
277
Reaction score
25
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

NO zajebiste skille, kozackie eq, wystarczaj?cy lvl-czego chcie? wi?cej?
Wstawiaj nowe SS'y, bo twoja galeria na to zas?uguje :)
Na pewno skomentuj?...
Pozdr0
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

Popracuj nad Mlvl'em :p Skile s? bardzo dobre bo te? takie mam :p & kup Platinum ammulet czy jako? tak :p
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii


Promocja:
2w7r9ts.png


Kas? na promocje mam dzi?ki znalezionemu Golden Armorowi w dp Venore. Le?a? sobie w bagu :D Zrobi?em screena, ale skleroza nie boli (zapomnia?em wklei? do painta) i przepad?. Od jutra zaczynam porz?dnie expi? a na razie szukam expowisk, zwiedzam, robi? questy.

Ps. Je?li kto? zna jakie? fajne expowisko dla mnie to pisa? :)
 

Ekon

Active User
Joined
Jul 25, 2009
Messages
134
Reaction score
12
Age
30
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

no prosze prosze ;) , dobrze sie rozwijasz, eq good ale skile takie sobie ;s wrecz slabe .
Wbij 75/75 minimum i bedziesz mial wypasiona postac ;) .
Zycze dalszych sukcesow i gogo 100lvl ;p
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

GZ i ?ycz? powodzenia chod? jak dla mnie wybra?e? z?y server gra?em na nim 2 lata i wierz nie spodoba ci si? ju? za nied?ugo.
Na Thori panuj? mi?a atmosfera dop?ki ci? nie zauwa?y jaki? noob z lepszej gildi ?atwo mo?na za?apa? hunta no i dominuje tam PA a przynajmniej tak by?o jak gra?em kamikadze biegali i ka?dego noob harami by byli a potem el i pay or die achh ;/

Do?? ?anie ci idzie skile troszk? s?abe ale ja na 42 mia?em 58/56 xD PrO BoTTer xD
Kupi?e? promo zr?b qest na yalahar i le? na dzielnice przyjezdnych ta z mino elfami itp.
albo na scentisty wszystkie do magicznej ;]
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

@Up Jako? nie mog? zmobilizowa? si? ?eby zrobi? Explore Society Quest na range Novice a bez tego na Yalahar chyba p?ywa? nie mo?na. Ale mo?e jutro zrobi? :D Dzisiaj czas na 42 lvl i nowy addon (troch? nie wida? bo napisy przys?oni?y ale jest to pierwszy addon do hunter outfit :D).


42 level:
2wlsymb.png


Z czterogodzinnego hunta wyci?gn??em oko?o 12k (zbiera?em wszystko jak leci =)) plus 2 wand of cosmic energy. Teraz zbieram na na nowe eq: Dragon Scale Mail, Demon Shield, Royal Helmet, Relic Sword. Na razie mam oko?o 56k wi?c jeszcze troch? pozbieram :D

@Down Na Mintwallin expi?em bo si? tam ostatnio wylogowa?em, jak koledze pomaga?em i nie chcia?o mi si? wraca? :p
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

Tak, masz racje - biegaj z pacciem po facc expowiskach... Po?wi?ci?by? godzine, zrobi? Yalahar i nawet na minotaurach czy g?upich elfach wyci?ga?by? 3x tyle kasy co na tym mintwalin. Nie m?wi?c o alchemist quarter, bo tam to ju? jest nieziemska kasa, nawet na samych mutated humanach. Powodzenia w dalszej grze : )
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Kr?l Zamieci na Thorii

No to koniec mojej kariery... Jak wida? w tych czasach nawet kumplowi (teraz by?emu) ufa? nie mo?na. Mi?o si? screeny dodawa?o :( Przynajmniej b?d? mia? czas na inne rzeczy o_O

Ps. Tibia to zaskakuj?cy wynalazek, niby tylko gra a potrafi zepsu? pi?cioletni? przyja??...
 
Last edited:
Top