What's new

[Kregox] is Back !? Threard

Status
Not open for further replies.

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Kilka moim starych prac.

Dragon's. II Konkurs mapperski















Atlantyda. III Konkurs mapperski


~~



Small Island



Nightstalker for "G?sior"



Wykopaliska



Mroczne Depo (na pro?be u?ytkownika TNP)



Mroczny las elf?w (praca p??fina?owa Eldiane vs Rybol) WIN ;)



Machu- Piccu (Praca niedoko?czona* z powod?w czasowych, lecz pa?stwa g?osami r?wnie? wygrany battle)


* Dzieki Bogu ju? j? uko?czy?em i wygl?da o NIEBO lepiej :). Potem poka?e

//Edit

Szukam starych zdj?c // Przypominam prace s? robione pod 8.4 dlatego nie ma na nich tych wszystkich "nowych" udogodnie? dla mapper?w
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

S? 2 lub 3 screeny minimum. A poza tym wiele os?b ju? widzia?o twoj? "Atlantyd?", nie masz ju? si? ni? co podnieca?.
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

Kr?tko i na temat ~~ REFRESH ~~ Prosze o komenty
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

Kr?tko i na temat ~~ REFRESH ~~ Prosze o komenty
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

Niekt?re z tych prac to ja ju? widzia?em.No i s? fajne.Twoje s? na wysokim poziomie.
Og?lna ocena : 10/10
Pozdrawiam,
Arts
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

Hmm ocenia?em twoje prace ju? na pojedynkach, lecz zrobi? to jeszcze raz by u?wiadomi? tobie, ?e od?wie?anie tego tematu jest bezsensowne gdy? ka?demu te prace si? przejad?y daj co? mo?e nowego mapping teraz zmierza w kierunku estetyki i ?adnego wygl?du, a nie napierdalanie kursorem wszystkiego w map edytorze jak to ty robisz te bordery wychodz?ce poza kraw?dzie na smokach wygl?da to tak brzydko, ?e nie potrafi? tego opisa?. Atlantyda jak ka?dy wie miasto staro?ytnej cywilizacje, kt?re zosta?o ZNISZCZONE i zatopione przez trz?sienia ziemi wywo?ane wulkanami, kt?re by?y niedaleko miasta jakby nie patrze? twoja Atlantyda jest tylko zatopiona zero zniszcze?, p?kni?? w pod?ogach itp. To co zrobi?e? dla G?siora jest tak nie realne. Gdyby te budynki by?y na takiej wyspie, kt?r? otacza woda i jej brzegi atakowane s? przez pr?dy morskie to by te budynki na brzegach si? zawali?y dos?ownie by sp?yn??y do wody. Je?eli chodzi o wykopaliska maj? par? ciekawych urozmaice?, lecz dodanie na powierzchni "earth" jest te? dobrym rozwi?zaniem, ale nie w takiej ilo?ci nie m?wi?c ju? o frozen mud lub pustkach w niekt?rych miejscach. Nast?pna praca las elf?w ja tam nie widz? lasu, lecz par? drzewek i g?ra na kt?rej nie wiadomo sk?d wzi??y si? budynki ju? ocenia?em t? prac? nie wiem jak on mog?a wygra?, ale o tym ju? te? pisa?em. Ostatnia praca prawie by mi si? spodoba?a gdyby nie chujowo zrobione g?ry i brak border?w przy br?zowej g?rze nie wiem mistrz "only raw" nie m?g? znale?? border?w czy co?
Ja nie b?d? liza? jak osoba wy?ej, kt?ra zajebi?cie uzasadni?a swoj? ocen? twoich prac.
Oceniam tw?j mapping w tej chwili poprzez analiz? twoich prac, kt?re tu pokaza?e?. Mo?esz mnie dissowa? i m?j mapping na pw lub chuj wie gdzie, ale ja mam na to wyjebane ja nie mapuj? na pokaz tylko tworz? w?asny styl, kt?ry kiedy? b?dzie zajebisty i ja o tym wiem, gdy? jak ja co? robi? to wyciskam 100% z tego.
Tw?j mapping mog? oceni? na poziom pocz?tkuj?cy w zaawansowanym stopniu rozwoju.
Id? r?b Pokemony.
Szcza?a.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

Mi si? tam podoba mo?e dlatego ,?e nie jestem mapperem i nie umiem wypatrzy? b??d?w,kt?re bodaj?e pope?ni?e?.9/10
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

Niestety nie jestem takim znawc? jak ty ale chcialbym ci powiedzie? ze znalaz? si? drugi Thrak ;), po drugie nie jest to od?wierzenie tematu tylko za?ozenie nowego gdy? strona na kt?rej uploadowalem zdjecia upad?a i wszystkie prace straci?em , udalo mi sie je odzyskac poprzez przegrzebanie usunietych zdj?c programami i znow je wrzuci?em.
Osobi?ie nie widze w tym nic z?ego ze za?ozy?em jeszcze raz temag gdy? to forum sie ci?gle rozwija i napewno znajd? si? ludzie kt?rzy nie widzieli moich prac. A w sprawie PwO to nie twoj interes ;).

Pozdrawiam Kregox

//edit

nie znam ?adnego bordera kt?ry ukazuje zniszczone budynki yalahar city
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

W niekt?rych miejscach zbyt ma?o urozmaicasz. Nie, nie chodzi tu o rubbishe tylko np. o jakie? tricki mappingu, etc.
Atlantyda, jak najbardziej trzyma poziom, ale nie podoba mi si? architektura budowli. Powinna by? po??czeniem stylu "Yalahar" & "Gothic", no i ?ciany powinny by? bardziej "uszkodzone". Ju? nie wspomn? o tym spamie corpses. -.-
Do ostatnich screen?w nie mam zarzut?w, s? pro. ^^

Og??em: 8.5/10

Pozdrawiam
GregoRex
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

Brock Arena

Misty Arena


z PwO
 

Xonix

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
18
Reaction score
1
Odp: [Kregox] is Back !? Threard

Bardzo fajna mapa nic doda? nic uj?? jeste? utalentowanym maperem.
Ocena za mapy 10/10
 
Status
Not open for further replies.
Top