What's new

Krytyka

Status
Not open for further replies.

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Jak w ?yciu tak i na forum zdarzaj? si? bardzo cz?sto sytuacje konfliktowe. Zainspirowany dziewi?cioma stronami spamu chcia?em zapyta? - Jak radzicie sobie z krytyk?? Lepiej przyj?? j? z pokor? czy wygarn?? ostro co si? my?li i zako?czy? dyskusje?
Nie jest to temat "zapalny" do dalszej k??tni, lecz ch?? przeanalizowania problemu.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Krytyka

Wed?ug mnie trzeba zna? swoj? warto?? ;)

Je?li intuicja podpowiada Ci ?e robisz dobrze to wcale nie musisz s?ucha? ludzi kt?rzy twierdz? ?e NA PEWNO robisz ?le..
Krytyka si? przydaje.. Ale wed?ug mnie powinna by? kierowana w formie rady, sugestii.. Nie ataku na dan? osob?.. Nawet je?li osoby krytykuj?ce maj? racje to osoba krytykowana mo?e d?rzy? w zaparte tylko ze wzgl?du na to ?e ludzie b?d? jej wmawia? niestworzone rzeczy, zwyk?a przekora :rolleyes:

Ja jednak staram si? post?powa? wed?ug swojego toku my?lenia.. Mo?e po prostu taki charakter ale kieruj? si? w ?yciu intuicj?..

Naj?mieszniejsze jest to ?e nawet je?li zgodze si? z krytyk? zawsze staram si? j? obej?? tj. znale?? boczn? furtk? :D

Pozatym krytyk? przyjmuj? z r?ki ludzi kt?rych szanuj?.. Nie znaczy to ?e jestem g?uchy na argumenty os?b kt?rych nie lubi?; wole si? sparzy? w?asn? drog? ni? mie? ?atwe ?ycie dyktowane przez kogo?.

#Alastor dobrze to uj??.
 
Last edited:

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Krytyka

No w?a?nie i krytyka musi by? konstruktywna. Je?li kto? m?wi "jeste? g?upi bo tak" no to nie mamy o czym rozmawia?. Je?li taka krytyka kierowana jest w moj? osob? nawet przez osob? kt?rej nie szanuj? to mimo, ?e nie b?d? polemizowa? z t? osob? to na pewno przemy?l? to co do mnie powiedzia?a i je?li oka?e si?, ?e ma racj? postaram si? zmieni?.
 

Haalwa

Advanced User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
201
Reaction score
8
Odp: Krytyka

Krytyka czasami potrafi czego? nauczy?.

@Topic
Ja raczej staram si? by? spokojny i nie wyra?a? z?o?ci, cho? czasami puszczaj? mi nerwy.
 

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Odp: Krytyka

Zale?y od sytuacji. Je?eli osoba mi ewidentnie dmucha w kasz?, to wiadomo ka?demu puszczaj? nerwy. Je?eli jednak osoba krytykuje, bo zrobi?am lewy krok to przyjmuj? to ze spokojem, bo jak powiedzial Haalwa - "Krytyka czasami potrafi czego? nauczy?."
 
Status
Not open for further replies.
Top