What's new

Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Krzy? powinien z przed Pa?acu Prezydenckiego. Trzymajcie swoje symbole przy sobie, wtedy b?dzie sprawiedliwie, chod? to katolicki to o mimo by nas przenosi?o do czas?w ?redniowiecznych, jak ju? kto? to wspomina?. Religia nie powinna by? mieszana w sprawach polityki, kiedy? tak by?o owszem. Ale to nie s? ju? te czasy.
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Krzy? = ?wi?tej pami?ci. By upami?tni? to wydarzenie. Jak bardzo ograniczony spos?b my?lenia m?g? ci? doprowadzi? do wniosku, ?e to propagowanie katolicyzmu i jego symboliki? Bo?e.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Z twoich podatk?w to i tak nie b?dzie, cwaniaczku.
No pewnie, ciekawe kto ci tak od sobie zrobi pomnik, cwaniaczku.
Krzy? = ?wi?tej pami?ci. By upami?tni? to wydarzenie.
Pa?ac Prezydencki nie jest miejscem, by upami?tnia? kilka miesi?cy po wydarzeniu. To tak, jakbym ci przed domem krzy?yk postawi?, bo kto? umar?. Nonsens.

@down
Do pewnych spraw trzeba podej?? z dystansem. Katastrofa si? przydarzy?a, co si? sta?o to si? nie odstanie. Mimo, ?e Lech Kaczy?ski nie by? i nie jest dla mnie wa?n? osob? to Maria pomimo uroku nie by?a mi niczego winna. Chocia? raz warto wsp??czu?.
Jednak?e nie zgadzam si? z niekt?rymi Polakami, kt?rzy uwa?aj? si? za najwi?kszych katolik?w i patriot?w, ?eby wsz?dzie upami?tni? pomnikiem/krzy?em/tablic?. Dla mnie tacy ludzie s? fa?szywi i bezczelni pr?buj?c na si?? wepchn?? ludziom co?, co dla nich s? uznawane za jedyne i prawdziwe wmawiaj?c przy okazji partii rz?dz?cej, ?e to oni s? winni tego wszystkiego bez ewidentnych dowod?w. Na takowe teorie spiskowe trzeba czeka? lata (tak samo by?o z World Trade Center).
 
Last edited:

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

@ Pajac
Wybacz z?amasie, obieca?em, ?e ju? wi?cej nie nagram dissu na Ciebie. A teraz wracaj?c kurwa do tych co zgin?li. Zawinili Ci kurwa czym?? Tak samo potraktujesz swoich rodzic?w jak umr?? B?dziesz mia? na nich wyjebane i te? powinni przybi? nogami i spali? ich? We? ogarnij swoje kurwa chore pomys?y i id? se kurwa do psychiatryka wylecz, chocia? nie wiem czy kto? zdo?a Ci ju? pom?c.
Nagrywa?? Ty co najwy?ej mo?esz ?ama? d?ugopisy czy tam klawiatur? pisz?c wersy, ale nagrywa? nie mo?esz. Tak zawin?li, ale to forum jest zbyt t?pe na tak? dyskusj?, bo jak wida? jego u?ytkownicy udowadniaj? to z postu na post wpadaj?c w uwaga (czas my?le?) chujow? i prost? prowokacj?. Moich rodzic?w w to nie mieszaj chyba, ?e chcesz mi podrzuci? temat na o?mieszenie ciebie w dissie pajacyku. Chore pomys?y powiadasz? Dzi?kuj?, ?e to zauwa?y?em staram si? i rozwijam to z dnia na dzie?.
#topic
Tam jaki? peda? sra? dlaczego tak s?dz?, a s?dz? bo jak dla mnie pan Leszek chuja co zrobi? jako? nie odczu?em nic niesamowitego i raczej nigdy tego nie odczuj? chuj mi po jakim? katyniu jak to nie zmieni tej popierdolonej codzienno?ci. Nast?pny temat to znana ka?demu tarcza antyrakietowa powinna by? w 2012 wed?ug pierwszych plan?w ju? dawno mia? by? nadajnik czy chuj wie jak to si? zwa?o i co g?wno nie ma, a sama tarcza antyrakietowa ma by? w 2014 czy tam 2016 nie pami?tam dawno to ju? by?o. Jedziemy dalej to co odpierdoli? w Gruzji mog?o nam zes?a? niez?y syf chuj wie czy ju? dawno by nie by?o 3 wojny, ale chuj co tam wy jeste?cie tak ograniczeni moje drogie dzieci, ?e nie potraficie wyci?gn?? wniosk?w nawet z takiej sytuacji jak wpierdalanie si? Rosjanom w interesy. Dalej nie chce mi si? pisa? w tym temacie, bo chocia? ci?gle wspominam, ?e jeste?cie t?pi to i tak do was to chyba nie dotrze, ale chuj ja tu tylko jestem by po?mia? si? z takich debili. Nara i jak jaki? kozak prze chuj e gangster ma sapy do tego posta zapraszam na pw lub notki. Sp?jrzcie na takiego Eldryzif ch?opak konkretnie gada i bierzcie z niego przyk?ad tumani, a ty GregoRex nie szczekaj, bo k?y zgubisz pewnego dnia pajacu.
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Zmar? prezydent, idioto. Pa?ac Prezydencki, Prezydent. M?j dom, jaka? osoba - nie widzisz r??nicy? Z tymi podatkami chodzi?o mi o to, ?e i tak ty nie p?acisz podatk?w wi?c wypowiadasz si? na cudzy rachunek. Nie wiesz kto chce za to p?aci? kto nie natomiast powiniene? wiedzie? tyle, ?e dop?ki nie p?acisz podatk?w i ?yjesz na cudzym utrzymaniu nie powiniene? wpieprza? si? w sfer? ekonomiczn? polityki, kropka. Jasne, mo?e i pom?wienia o spisku PO i wypowied? Kaczy?skiego, ?e "od?o?yli t? spraw? na bok na czas trwania kampanii lecz teraz nale?y j? wyja?ni? prawnie, <co?tam> i moralnie" s? nie na miejscu no ale w historii Polski nie by?o jeszcze tak tragicznej katastrofy lotniczej. Ca?y czas odnosz? wra?enie, ?e tak na prawd? nie wiesz kto tam zgin?? i o co w og?le chodzi z t? tragedi?.
 
Last edited:

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Krzy? = ?wi?tej pami?ci.
Znowu Ci si? myl? religie. ?wi?tej pami?ci wyst?puje tylko w chrze?cija?stwie i ca?kiem mo?liwe, ?e w judaizmie. Np. Buddy?ci nie wierz? w ?wi?t? pami??, gdy? ich ?ycie po ?mierci toczy si? dalej w kolejnym wcieleniu, d???c do nirwany.
Wiki said:
Wed?ug nauk buddyzmu (podobnie jak i innych religii dharmicznych) wszystkie czuj?ce istoty podlegaj? samsarze ("nieko?cz?cej si? w?dr?wce"): po ?mierci, w zale?no?ci od nagromadzonej karmy, przechodz? na wy?szy lub ni?szy poziom egzystencji. Nieod??cznym elementem samsary jest cierpienie (dukkha). Co prawda ?ycie na wy?szych poziomach egzystencji jest szcz??liwe, jednak nawet tam nieuchronna jest ?mier? i powr?t na ni?sze poziomy. St?d te? jedynym sposobem na zako?czenie cierpienia jest wyzwolenie si? z tego cyklu poprzez osi?gni?cie nirwany
Inaczej jest te? w innych religiach, lecz nie chce mi si? wymienia?.
Czemu napisa?em tyle badziewia? Bo chce Ci u?wiadomi?, ?e argumentem moim i os?b nie chc?cych krzy?a przed pa?acem prezydenckim jest istniej?ca tolerancja religijna, dlatego nie powinno u?ywa? si? symboli jakichkolwiek religii w miejscach publicznych, a takowym jest, ju? wymieniany, Pa?ac Prezydencki.
By upami?tni? to wydarzenie.
Wiesz ile razy ju? by?o to upami?tniane? Z milion, mo?e jeszcze walniemy sobie ?wi?to narodowe, dzie? wolny od pracy, mus p?j?cia do ko?cio?a dla ka?dego obywatela, codziennie o godzinie wypadku r??aniec i przerwa w pracy/szkole, nazw? stolicy na Wypadek Pod Smole?skiem, wszystkie najwa?niejsze ulice nazwiemy imionami i nazwiskami os?b tam zmar?ych? Wtedy wszyscy b?d? pami?ta?!. Jeszcze bym zapomnia?: Codziennie w ka?dych wiadomo?ciach, na ka?dej lekcji, w ka?dej pracy, b?dzie to przypominane 30 minutowym przem?wieniem, ile czasu min??o od tragicznego wypadku oraz m?cze?skiej ?mierci os?b tam zmar?ych.
Popierdoli?o niekt?rych ju? ca?kowicie...
Jak bardzo ograniczony spos?b my?lenia m?g? ci? doprowadzi? do wniosku, ?e to propagowanie katolicyzmu i jego symboliki?
Jak ju? wcze?niej wspomina?em, krzy? tylko w chrze?cija?stwie, co prowadzi do katolicyzmu, jest symbolem ?wi?tej pami?ci, ?mierci itp. Wi?c, kurwa, musi prowadzi? do propagowania w/w religii i jej symboliki(by? mo?e jeszcze jakiej?, nie jestem tego pewien, ale na pewno nie we wszystkich :) ).

Z tymi podatkami chodzi?o mi o to, ?e i tak ty nie p?acisz podatk?w wi?c wypowiadasz si? na cudzy rachunek.
Ja ju? p?ac? podatki i nie zgadzam si?, aby za moje by?o wybudowane. Dzi?kuj? i pozdrawiam.

katastrofy lotniczej
Jeszcze troch? i dojdzie do tego, ?e ta katastrofa, b?dzie wi?ksz? tragedi? ni? II wojna ?wiatowa, bo by?a najtragiczniejsz? katastrof? LOTNICZ?!
Debilizm, to tak jak by m?wi?, ?e luksemburska reprezentacja w pi?k? no?n? jest najlepsza na ?wiecie w traceniu bramek i przy ka?dej mo?liwej okazji m?wi?: Luksemburg jest najlepsz? reprezentacj? na ?wiecie. Jest tu troch? racji, ale tylko troch?. Cze.
 
Last edited:

Kuszczyk

Advanced User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
155
Reaction score
7
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Mnie do huja nie przeszkadza on! Temat poruszony przez prezydenta jest w huj niepotrzebny... Kurwa co on was gryzie do huja?? Ludzie przyszli postawili to niech ju? tam spoczywa!

PS. wam kurwa przeszkadza jaki? krzy?, a kurwa afera hazardowa te cipy z PO bra?y ?ap?wki i wam to nie przeszkadza..
 
Last edited:

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Krzy? powinien z przed Pa?acu Prezydenckiego. Trzymajcie swoje symbole przy sobie, wtedy b?dzie sprawiedliwie, chod? to katolicki to o mimo by nas przenosi?o do czas?w ?redniowiecznych, jak ju? kto? to wspomina?. Religia nie powinna by? mieszana w sprawach polityki, kiedy? tak by?o owszem. Ale to nie s? ju? te czasy.

Nie wiem, czy wiesz, ale Chrze?cija?stwo stanowi podpor? polskiego prawa. Tote? nie mo?liwym jest oddzielenie religii od polityki. No chyba, ?e chcesz by takie prawa jak: nie zabijaj, nie kradnij - s?u?y?y tylko tym, kt?rzy wyznaj? Jezusa. Co prawda sm?ty wielce wyzwolonych ateist?w ju? sprawi?y, ?e w kodeksie pracy nie ma ?adnej kary za - na przyk?ad - cudzo??stwo.

Je?eli ju? pomnik to nie z publicznych pieni?dzy i w zupe?nie innym miejscu, bo wi?kszo?? obywateli nie zgodzi si? z tym, by jego podatki by?y wydane na co?, co nie popiera.

Minimum 2,3% spo?ecze?stwa polskiego nie zgadza si? na budowanie za ich pieni?dze stadion?w narodowych. Co mi z - niby - mojego stadionu, na kt?ry za darmo wej?? nie b?d? m?g?? Na tym stadionie b?d? bogaci? si? tylko oszu?ci (na przyk?ad stadion narodowy, mia? kosztowa? 0,2 mld euro, po og?oszeniu przez Donalda Tuska, ?e na Euro 2010 nie b?dzie przetarg?w cena stopniowo ros?a, a? do 2 mld euro - uczciwe?).
Ponadto prawie nikt nie zgadza si? na budowanie fotoradar?w za jego pieni?dze. Ma?o kto zgadza si? na to, by ZuS zabiera? mu pieni?dze. I wiele innych.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Antoniusz, pierwsza zasada - nie por?wnuj Euro 2012 do pomnika osoby, kt?rej po?owa Polak?w nie popiera.
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Nie wiem, czy wiesz, ale Chrze?cija?stwo stanowi podpor? polskiego prawa. Tote? nie mo?liwym jest oddzielenie religii od polityki. No chyba, ?e chcesz by takie prawa jak: nie zabijaj, nie kradnij - s?u?y?y tylko tym, kt?rzy wyznaj? Jezusa. Co prawda sm?ty wielce wyzwolonych ateist?w ju? sprawi?y, ?e w kodeksie pracy nie ma ?adnej kary za - na przyk?ad - cudzo??stwo.
Nie wiem, czy wiesz, ale Chrze?cija?stwo swojego prawa nie wzi?li z dupy, tylko od cywilizacji staro?ytnych. Mo?e nie tak dok?adnie, ale jednak istnia?y zasady jak: Oko za Oko, Kamienowanie itp.
Jak wida? ju? przed Jezusem, a nawet przed Abrahamem, kt?ry to w?drowa?, przynajmniej tak ustalili historycy, z dorzecza Eufratu, czy tam Tygrysu, do Ziemi Obiecanej, Etruskowie, zamieszkuj?cy tereny startu w?dr?wki Abrahama, zapisali pierwsze prawo. Co? wi?cej masz na ten temat do powiedzenia?
Istnia?y tam zapisy takie jak: Nie cudzo???, nie kradnij, nie zabijaj itp. co z tego, ?e za cudzo?o?enie kamienowano, za kradzie? odcinano r?k?, a za morderstwo (nie pami?tam).
Jeszcze byli Grecy i takie tam.
Co prawda sm?ty wielce wyzwolonych ateist?w ju? sprawi?y, ?e w kodeksie pracy nie ma ?adnej kary za - na przyk?ad - cudzo??stwo.
To tak samo odnie?my si? do chrze?cija?stwa, na kt?re to tak si? powo?ujesz w pierwszym zdaniu i jego zas?ugach, przypomnij sobie, co kiedy? robili kardyna?owie. Nie wiesz? Ano dymali sobie dziewojki, albo i ch?opc?w, zale?y od upodoba?, a cz?stotliwo?? tych?e wydarze? by?a dosy? du?a i wyst?powa?y one na szerok? skal?. Zreszt? teraz jest nie inaczej.
W sensie chrze?cija?skim cudzo?o?eniem jest stosunek poza ma??e?ski. My?lisz, ?e chce mi si? czeka? do ?lubu, aby uprawia? sex? Jako? tak nie za bardzo, zreszt? pozostawmy t? kwesti?, bo mo?emy doj?? do przechwa?ek, czy te? negacji pewnego zachowania. Poza tym, w cudzo?o?eniu musi by? zgoda dw?ch stron, gdzie w kradzie?y i morderstwie, tego nie ma. Je?eli takowa zgoda nie wyst?puje, wtedy kodeks prawy ocenia taki stan rzeczy jako gwa?t.Dlatego cudzo?o?enie, nie powinno by? karalne, gdy? jest prowadzone przy zgodzie obu stron. Co innego aspekt moralny, nie wyobra?am sobie, gdy m?? z dzieckiem, czy te? bez, ?amie serce osobie, kt?rej powiedzia? tak, na biurku w pracy. Dla mnie taka osoba jest zwyk?ym ?mieciem, ale wg. mnie nie powinno by? to karalne, nawet sobie tego nie wyobra?am. Poruszy?em wiele z aspekt?w prawnych, a nic w aspekcie prawa pracy.
Dla mnie, opr?cz zepsucia moralnego, nie ma nic z?ego w tym, ?e np. sekretarka, chc?c zdoby? jakie? przywileje, oddaje si? swojemu szefowi, kt?ry tak?e widzi w tym swoje szcz??cie, a mianowicie orgazm.
Minimum 2,3% spo?ecze?stwa polskiego nie zgadza si? na budowanie za ich pieni?dze stadion?w narodowych. Co mi z - niby - mojego stadionu, na kt?ry za darmo wej?? nie b?d? m?g?? Na tym stadionie b?d? bogaci? si? tylko oszu?ci (na przyk?ad stadion narodowy, mia? kosztowa? 0,2 mld euro, po og?oszeniu przez Donalda Tuska, ?e na Euro 2010 nie b?dzie przetarg?w cena stopniowo ros?a, a? do 2 mld euro - uczciwe?).
Ponadto prawie nikt nie zgadza si? na budowanie fotoradar?w za jego pieni?dze. Ma?o kto zgadza si? na to, by ZuS zabiera? mu pieni?dze. I wiele innych.
Maj? takie prawo, jak i my mamy prawo nie zgadza? si? z pozostawieniem krzy?a. Gdzie Stadion Narodowy jest funkcj? reprezentatywn? kraju, a fotoradar ma na celu polepszenie bezpiecze?stwa, to ZuS jest troch? laniem kasy w b?oto, by? kto? kiedy? po dokumenty w plac?wce ubezpieczeniowca? Ja by?em i pad?em na skorup?. Zreszt? niewa?ne.
Jak ju? pisa?em wcze?niej, ?yjemy w wolnym kraju, gdzie wygrywa wi?kszo??, a ka?dy mo?e prezentowa? sw?j pogl?d, gdzie osoba o innym pogl?dzie nie mo?e by? szykanowana. Je?eli wi?kszo?? narodu uzna, ?e krzy? powinien tam by?, to powinien, ale szkoda, ?e to nie od narodu zale?y, tylko od pana Komorowskiego :). Dlatego po przedstawieniu swojego stanowiska rozmow? powinni?my przerwa?, lecz nie chcemy, prawda panowie i panie?:)
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Antoniusz, pierwsza zasada - nie por?wnuj Euro 2012 do pomnika osoby, kt?rej po?owa Polak?w nie popiera.

Krzy?a nie popieraj? tylko imbecyle. Albowiem co komu on przeszkadza? Ja rozumiem, ?e go tam nie powinno by?, ale przez takich jak ty, czy te? media, politycy - kt?rzy powinni zajmowa? si? powa?nymi sprawami - od wczoraj zajmuj? si? niepowa?n? kwesti? krzy?a. A Polska traci...
Ponadto ka?dy, kt?ry ma na tyle rozumu, by znale?? dane kraj?w, kt?re organizowa?y ju? ME, wie, ?e te mistrzostwa przynosz? deficyt, s? nieop?acalne. Skoro tak, to po co organizowa? to g?wno? Czy?by?my uwa?ali si?, za takich bogaczy, kt?rzy mog? wywala? pieni?dze w b?oto? Ja si? za bogacza nie uwa?am i nie chc? by me pieni?dze - zamiast sprawi?, ?e mej rodzinie b?dzie ?y?o si? lepiej - by?y wywalane w b?oto.

Nie wiem, czy wiesz, ale Chrze?cija?stwo swojego prawa nie wzi?li z dupy, tylko od cywilizacji staro?ytnych.

I? Nie mam poj?cia czy wzi?li, czy nie. Nie obchodzi mnie to. Sam nie jestem chrze?cijaninem. Ja tylko stwierdzi?em, ?e prawo polskie jest oparte na zasadach opisanych w Nowym Testamencie.

To tak samo odnie?my si? do chrze?cija?stwa, na kt?re to tak si? powo?ujesz w pierwszym zdaniu i jego zas?ugach, przypomnij sobie, co kiedy? robili kardyna?owie.

I? C?? mnie obchodzi co robili kardyna?owie. O ile wiem nie s? oni istotami nadprzyrodzonymi, tylko zwyk?ymi, g?upimi lud?mi, tote? jak ka?dy z nas maj? swoje ma?e grzeszki. Nigdzie przecie? nie stwierdzi?em, ?e ksi??a, czy ktokolwiek inny jest bez grzechu. Ja po prostu twierdz?, i? zasady wsp???ycia z biblii powinny pozosta? w kodeksie prawa.

W sensie chrze?cija?skim cudzo?o?eniem jest stosunek poza ma??e?ski.

Jeste? pewien? Cudzo?o?enie to
uprawia? seks z osob? b?d?c? w zwi?zku ma??e?skim lub samemu b?d?c w takim zwi?zku
(oczywi?cie nie tyczy si? kontakt?w mi?dzy ma??onkami).

Poza tym, w cudzo?o?eniu musi by? zgoda dw?ch stron, gdzie w kradzie?y i morderstwie, tego nie ma.

Znowu bredzisz. Po pierwsze, w wi?kszo?ci przypadk?w cudzo?o?enia, ?ona (b?d? m??) zdradza m??a (b?d? ?on?) bez jego pozwolenia. Tote? sprowadza si? do zn?cania psychicznego nad drugim cz?owiekiem. Oczywi?cie je?eli kto? ?yj? w otwartym ma??e?stwie, to "hulaj duszo".
Ponadto wybuch?a kiedy? afera dotycz?ca sprzedania swojego mi?sa (bodaj?e osoba ta by?a chora, grozi?a jej ?mier?, nie chcia?a zostawi? swej rodziny bez pieni?dzy). Zg?osi? si? kandydat. Zawar? z ow? osob? umow? na to, i? on j? zabij?, po czym b?dzie m?g? z jej cia?em zrobi? co tylko zechce. Jak zawarli to w umowie, zabi? swojego kontrahenta, po czym jego cia?o zasili?o ?o??dki jaki? zwierz?t (nie pami?tam ju? czy to by?y psy, czy te? cu? innego). Jakie zdziwienie zapad?o na twarzy cz?eka, gdy s?d zlekcewa?y? t? umow? i wsadzi? go na 25 lat do wi?zienia...

Maj? takie prawo, jak i my mamy prawo nie zgadza? si? z pozostawieniem krzy?a. Gdzie Stadion Narodowy jest funkcj? reprezentatywn? kraju, a fotoradar ma na celu polepszenie bezpiecze?stwa, to ZuS jest troch? laniem kasy w b?oto, by? kto? kiedy? po dokumenty w plac?wce ubezpieczeniowca? Ja by?em i pad?em na skorup?. Zreszt? niewa?ne.

Nie wierz?, ?e kto? jest tak pr??ny. Co do stadionu narodowego, w?a?nie stwierdzi?e?, ?e uwa?asz za dobre wywalanie pieni?dzy w b?oto tylko i wy??cznie dla dobrego wizerunku. Brawa! Fotoradar i bezpiecze?stwo? Ty chyba samochodu nie masz. Obecnie fotoradar s?u?y do zysku, nie polepszenia bezpiecze?stwa.

Jak ju? pisa?em wcze?niej, ?yjemy w wolnym kraju, gdzie wygrywa wi?kszo??

Taki kraj, gdzie wygrywa wi?kszo?? nie jest krajem wolnym. Jedynym ustrojem wolno?ciowym jest anarchia, kt?ra - niestety - przez g?upot? ludzi istnie? nie mo?e. Jednak?e prosz? nie wciskaj mi, i? demokracja jest dobrym ustrojem, a tym bardziej, i? jest ustrojem wolno?ciowym.

ka?dy mo?e prezentowa? sw?j pogl?d, gdzie osoba o innym pogl?dzie nie mo?e by? szykanowana.

Niestety - dajmy na to - jako faszysta nie mog? reprezentowa? swoich pogl?d?w. Ba! Za powiedzenie, i? nie by?o holokaustu zosta? skazany na kar? pozbawienia wolno?ci jeden z historyk?w profesor?w (w ca?ej unii europejskiej za podobne stwierdzenia siedzi w wi?zieniach ponad 10 ludzi!).
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

We?, tw?j be?kot jest naprawd? pora?aj?cy. Zastanawiam si? jakim prawem tacy ludzie, jak ty mog? si? wypowiada?.
Powtarzam jeszcze kilka razy - be?kot, be?kot, be?kot, be?kot, be?kot, be?kot, be?kot, be?kot, be?kot, be?kot, be?kot i jeszcze ku?wa ostatni raz be?kot!
Euro2012 jeszcze si? nie rozpocz??, ba! Nie ma nawet potwierdzenia od FIFA, ?e Polska-Ukraina zd??y(?a),a ty ju? twierdzisz, ?e to pieni?dze wyrzucone w b?oto. Autostrady te? uznasz r?wnie? za wyrzucone pieni?dze w b?oto? Euro2012 to tylko przyspieszenie plan?w naprawy dr?g i autostrad oraz poprawy jako?ci tor?w. I tak, wszystko wolno to p?ynie, chocia?by przez biurokracj?, kt?ra w Polsce fakt faktem jest uci??liwa.

Wracaj?c do tematu krzy?a.
gazeta.pl said:
Jaros?aw Kaczy?ski odni?s? si? w czasie konferencji prasowej do sprawy krzy?a sprzed Pa?acu Prezydenckiego. Jest zdecydowanym przeciwnikiem jego usuni?cia. - Je?eli prezydent Komorowski usunie krzy?, to b?dzie zupe?nie jasne, kim jest i po kt?rej, w r??nego rodzaju sporach dotycz?cych polskiej historii, jest stronie. Ten krzy? jest symbolem, kt?ry odnosi si? przede wszystkim do poleg?ego prezydenta i jego ?ony, ale r?wnie? wszystkich ofiar katastrofy. Dopiero wtedy, gdy w tym miejscu powstanie pomnik, b?dzie mo?na go przenie??. Ka?dy, kto twierdzi co? innego, dopuszcza si? ci??kiego moralnego nadu?ycia - m?wi?.
Czyli w rozumieniu PiSu kto jest przeciw ten nie jest Polakiem i nie zas?uguje na miano normalnego obywatela?
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Tote? nie mo?liwym jest oddzielenie religii od polityki.
I? Nie mam poj?cia czy wzi?li, czy nie. Nie obchodzi mnie to. Sam nie jestem chrze?cijaninem. Ja tylko stwierdzi?em, ?e prawo polskie jest oparte na zasadach opisanych w Nowym Testamencie.
To, ?e mo?liwe jest oddzielenie religii od polityki w odniesieniu przykaza?: nie zabijaj etc do prawa polskiego.
I? C?? mnie obchodzi co robili kardyna?owie. O ile wiem nie s? oni istotami nadprzyrodzonymi, tylko zwyk?ymi, g?upimi lud?mi, tote? jak ka?dy z nas maj? swoje ma?e grzeszki. Nigdzie przecie? nie stwierdzi?em, ?e ksi??a, czy ktokolwiek inny jest bez grzechu. Ja po prostu twierdz?, i? zasady wsp???ycia z biblii powinny pozosta? w kodeksie prawa.
Tylko stwierdzam na jaki g?wniany argument si? powo?ujesz odno?nie cudzo?o?enia. Na chrze?cija?stwo, gdzie g??wni reprezentacji maj? to w dupie i robi? co chc?.
Jeste? pewien? Cudzo?o?enie to
M?j b??d, pomy?la?em zbyt og?lnie o grzechu za uprawianie seksu poza ma??e?stwem, co nie jest do ko?ca cudzo?o?eniem.
Ponadto wybuch?a kiedy? afera dotycz?ca sprzedania swojego mi?sa (bodaj?e osoba ta by?a chora, grozi?a jej ?mier?, nie chcia?a zostawi? swej rodziny bez pieni?dzy). Zg?osi? si? kandydat. Zawar? z ow? osob? umow? na to, i? on j? zabij?, po czym b?dzie m?g? z jej cia?em zrobi? co tylko zechce. Jak zawarli to w umowie, zabi? swojego kontrahenta, po czym jego cia?o zasili?o ?o??dki jaki? zwierz?t (nie pami?tam ju? czy to by?y psy, czy te? cu? innego). Jakie zdziwienie zapad?o na twarzy cz?eka, gdy s?d zlekcewa?y? t? umow? i wsadzi? go na 25 lat do wi?zienia...
W ka?dej teorii s? wyj?tki i ?adna nie jest doskona?a. Tak, znam ta histori?.
Nie wierz?, ?e kto? jest tak pr??ny.
Widzisz jak ta Twoja wiara i wyobra?nia jest p?ytka? Ma?o o ?yciu wiesz.
Co do stadionu narodowego, w?a?nie stwierdzi?e?, ?e uwa?asz za dobre wywalanie pieni?dzy w b?oto tylko i wy??cznie dla dobrego wizerunku.
Tak, tak w?a?nie uwa?am. Uwa?a tak te? wiele os?b, bo po chuj s? sadzone kwiaty na rondach, czy te? na chodnikach? Po chuj buduj? ludzie fontanny, ozdabiaj? mury? Ano dla funkcji estetycznej i dla dobrego wizerunku. Podobnie jest ze Stadionem Narodowym, kt?ry ma spe?nia? tak? funkcj?, poza tym jego mo?na odgrywa? na nim mecze, mog? by? na nim organizowane koncerty (w Poznaniu ju? jeden jest zaklepany, bodaj?e Stinga).
Taki kraj, gdzie wygrywa wi?kszo?? nie jest krajem wolnym.
Poprawka: nie jest krajem w pe?ni wolnym. Istnieje wolno?? s?owa, przekona? i tym podobne, lecz nie ma si? bezpo?redniego wp?ywu na decyzj? ca?ego narodu, jakie? tam s? typu: referenda, wybory nawet si? chyba do tego zaliczaj?.
Jednak?e prosz? nie wciskaj mi, i? demokracja jest dobrym ustrojem, a tym bardziej, i? jest ustrojem wolno?ciowym.
Gdzie napisa?em, ?e jest dobrym ustrojem? Kup sobie okulary, bo dopisujesz zbyt wiele. Na dziennikarza jakiego? tabloidu si? nadajesz.
Niestety - dajmy na to - jako faszysta nie mog? reprezentowa? swoich pogl?d?w. Ba! Za powiedzenie, i? nie by?o holokaustu zosta? skazany na kar? pozbawienia wolno?ci jeden z historyk?w profesor?w (w ca?ej unii europejskiej za podobne stwierdzenia siedzi w wi?zieniach ponad 10 ludzi!).
Jak ju? wcze?niej napisa?em, ka?da regu?a ma swoje wyj?tki. Takie zakazy s? w?a?nie spowodowane przez pogl?dy konserwatywne, kt?re nie umiej? walczy? inaczej z my?l? faszystowsk?, ani?eli zakazuj?c jej i ka??c prawnie.
Dobra. Ucinam si? od dalszej dyskusji podobnie jak w temacie: Wierzysz w Boga? Mo?emy tak pisa? do zniszczenia palc?w i klawiatury. Czasem mo?e co? wtr?c?, ale nie chce mi si? zbytnio odpisywa? na durne argumenty, r?wnie durnymi argumentami. To nie jest forum na takie tematy, zreszt? jak ju? pisa?em wcze?niej na tym forum, internet nie jest miejscem, gdzie ja m?g?bym porusza? takie tematy. Pisz?c z Tob? te 3-4 posty traktowa?em jako niez?? zabaw?, ale jak ka?da zabawa, musi si? kiedy? znudzi?, w?a?nie taki moment nadszed?. Id? si? zaj?? czym? po?yteczniejszym ni? filozofowanie tworz?ce abstrakcj?.
Je?eli kto? b?dzie chcia? Ci dotrzymywa? towarzystwa to ch?tnie poczytam :).
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Mnie do huja nie przeszkadza on! Temat poruszony przez prezydenta jest w huj niepotrzebny... Kurwa co on was gryzie do huja?? Ludzie przyszli postawili to niech ju? tam spoczywa!
PS. wam kurwa przeszkadza jaki? krzy?, a kurwa afera hazardowa te cipy z PO bra?y ?ap?wki i wam to nie przeszkadza..
Nie bulwersuj si? z tak b?ahego powodu, dzieciaku je?li masz kompleks, jakikolwiek kompleks kt?ry ci? gryzie, a nikt o nim nie wspomnia? to po prostu te? si? nim pochwal, prowadz?c tak tw?rcz? dyskusj? jak teraz.

Polak, polakiem ka?da religia ma swoje wady ale chrze?cijanie broni? za?arcie swoich praw, jako, ?e Kaczy?ski r?wnie? nim jest pr?bowa? na swoj? stron? przenie?? zar?wno szanowne grono polityk?w jak i mniejszo??, nas ludzi kt?rzy mieliby zamiar protestowa? aby bo?yszcze religijne zosta?o na swoim miejscu.

Buddy?ci, wierz? w reinkarnacj? z tego co kojarz? szczerze? Jestem katolikiem, cz?owiekiem wierz?cym ale od pewnego czasu pr?bowa?em ich toku my?lenia, on taki g?upi nie jest bo drugie ?ycie moim zdaniem by?oby mo?liwe. Z drugiej strony, by?oby, ?le, niedobrze bo by?oby na zasadzie maszyny losuj?cej - albo jeste? zwierz?ciem (mr?wk?, psem, kotem, chomikiem, ptakiem, robactwem...), albo cz?owiekiem kt?rego cz?sto te? dzielimy na r??nego rodzaju kategori?.

Nie jestem zainteresowany czy b?dzie sta? krzy? czy nie, lotto. \o/
 

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Doman08 ju? nawet nie powiem jak niski poziom absurdu osi?gn??e?. Przypomn? tylko, ?e katolicyzm jest mia?d??co dominuj?c? religi? w Polsce. Nie wierz? ci, ?e masz wi?cej ni? 18 lat, to tak tylko na boku, osoba pe?noletnia nie u?ywa takiego j?zyka - chyba, ?e jest zajebi?cie niedojrza?a. Aby upami?tni? wa?ne wydarzenia stawia si? pomniki, w tym wypadku jest to krzy? i dobrze, poniewa? wszystkie ofiary by?y katolikami, jak i pon ad 80% populacji Polski. Upami?tnianie to zostawianie ?ladu po tym na przysz?o??, by pami?ta?y o tym przysz?e pokolenia, nam trudno by by?o zapomnie? o czym?, co wydarzy?o si? nie ca?e 3 miesi?ce temu. I nie udawaj prosz? ci?, ?e widok krzy?a ci? obra?a bo to idiotyzm i w tej chwili to ty pr?bujesz dyskryminowa? 33 miliony katolik?w w Polsce. Ludzie twojego pokroju zazwyczaj sami stwarzaj? sobie problemu wtedy gdy im si? nudzi i nie maj? si? przeciwko czemu buntowa?. A i rozmowa, drogi panie "wiem wszystko i jestem och tak lepszy od was" polega na dyskusji i jako osoba rzekomo doros?? powiniene? to wiedzie?.
 
Last edited:

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Je?eli m?wisz o granicach 89% to si? grubo mylisz.

33 miliony katolik?w w Polsce.
Odlicz kilka milion?w os?b, kt?re deklaruj? inn? wiar? pomimo, i? ich papiery s? w ko?cio?ach katolickich + odejmij kilka milion?w os?b, kt?re nie mia?y wp?ywu na decyzj? rodzic?w podczas chrztu i s? niewierz?cymi.
G??wny Urz?d Statystyczny kieruje si? danymi, jakie ko?ci?? posiada, czyli ile os?b by?o ochrzczonych, a nie raczy si? zaj?? spraw? ile os?b tak naprawd? deklaruje si? katolikiem. Wikipedii w pe?ni nie ufaj. W tym przypadku m?wi?c, ?e 33 miliony na 38 Polak?w to katolicy to jak najbardziej takie stwierdzenie jest puste i poronione.
 
Last edited:

Aleq

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
87
Reaction score
4
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Hmm, aha. To tak jakby twoje zdanie.
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Nie wierz? ci, ?e masz wi?cej ni? 18 lat
Chcesz skan dowodu baranie?
osoba pe?noletnia nie u?ywa takiego j?zyka - chyba, ?e jest zajebi?cie niedojrza?a.
W jakim sensie, powiedz mi, gdzie tu niedojrza?o??, bo jako? tego nie widz?, chyba, ?e w Twoim wykonaniu.
I nie udawaj prosz? ci?, ?e widok krzy?a ci? obra?a bo to idiotyzm i w tej chwili to ty pr?bujesz dyskryminowa? 33 miliony katolik?w w Polsce
Gdzie kurwa napisa?em, ?e mnie to obra?a? Po prostu mi przeszkadza, jeste? wi?kszym imbecylem ni? 3/4 tego forum razem wzi?te.
Upami?tnianie to zostawianie ?ladu po tym na przysz?o??, by pami?ta?y o tym przysz?e pokolenia, nam trudno by by?o zapomnie? o czym?, co wydarzy?o si? nie ca?e 3 miesi?ce temu.
Kurwa, debilu. Sprawd? ile tablic, ile miejsc w gazetach, ile pomnik?w powsta?o o katastrofie w tych 3 miesi?cach, a ile o II wojnie ?wiatowej w tak kr?tkim czasie.
Ludzie twojego pokroju zazwyczaj sami stwarzaj? sobie problemu wtedy gdy im si? nudzi i nie maj? si? przeciwko czemu buntowa?.
Dawno min?? mi okres buntu. Teraz jestem pewien swojego rozumu, zreszt? jak ju? pisa?em, nigdy nie przedstawi? na tym forum swojego ?wiatopogl?du w pe?ni, bo zdarz? si? takie barany jak Ty, co nie umiej? czyta?. Sorry, ale nie dorastasz do pi?t Antoniuszowi, Eldryzif i innym u?ytkownikom. W dupie mam nud?, mi si? rzadko nudzi, a nigdy, imbecylu, nie zape?niam jej szukaniem problem?w i buntowaniem si?. G?wno Ci? obchodzi w co wierz?, a w co nie. Poza tym to nie jest ?aden bunt, gdy? bunt to odrzucenie warto?ci spo?ecznych i zast?pienie je w?asnymi warto?ciami. Moje warto?ci s? budowane na dawno ju? znanych i przetwarzane przeze mnie na moje potrzeby, je?eli tego nie kumasz, to powiniene? uda? si? do lekarza.
Doman08 ju? nawet nie powiem jak niski poziom absurdu osi?gn??e?.
Wiesz co to absurd? Tylko nie rzucaj mi tu cytatami z wikipedii, lecz jak to rozumiesz. Niski poziom absurdu jest dla mnie komplementem, gdy? nie osi?gn??em nieprawdy, a tym jest absurd. Absurd nie jest k?amstwem, ale nie jest te? prawd?, wi?c niski jego poziom zbli?a mnie do prawdy. Dzi?kuj?.
I nie udawaj prosz? ci?, ?e widok krzy?a ci? obra?a bo to idiotyzm i w tej chwili to ty pr?bujesz dyskryminowa? 33 miliony katolik?w w Polsce.
Jak dyskryminuje 33 milion?w polak?w? Zabraniam im wstawiania krzy?a w ko?ciele? Nie. Nie zabraniam im przyj?cia do mnie do domu i spytania si?, czy mog? mi przedstawi? swoje pogl?dy. Gubisz, sorry Ty jeste? debilem, wi?c nie wiesz, co to dyskryminacja. Nikogo nie szykanuj?, nie banuj? za swoje pogl?dy, wi?c o ?adnej dyskryminacji, zapyzia?y idioto nie ma mowy. Jedynie przeciwstawiam si? dyskryminacji wobec ludzi, kt?rzy uwa?aj? krzy? za symbol katolicyzmu i chc? unika? tego symbolu. W dupie mam, czy uznasz mnie za tak? osob?, czy te? nie, bo jeste? debilem, wi?c Twoje zdanie o mnie, mnie g?wno obchodzi. Jest tylko jedno "ale" nie wypowiadaj go na forum publicznym, chyba ?e zrobisz to jak Antoniusz, kt?rego negowanie zachowania, czy te? niezgadzanie si? z pogl?dami, cho? cz?sto wymuszane, to jednak stoj? na poziomie zadowalaj?cym, a nie idiotycznym.
"wiem wszystko i jestem och tak lepszy od was"
Gdzie, jebany debilu, napisa?em, ?e jestem lepszy? Udowodnij mi kretynie. Wyra?aj?c swoje zdanie, zawsze trzeba si? natkn?? na takich imbecyli jak Ty, kt?rzy przez jedyne s?uszne radio, my?l?, ?e osoba uwa?aj?ca inaczej ni? ko?ci?? to heretyk. We? wp?j sobie do tej pustej bani, ?e mam w dupie to w co wierzysz i co uwa?asz za s?uszne, ale nie pozwol? sobie wypisywanie o mnie rzeczy, kt?re nie s? prawd?. Czemu? We wsi przeczyta Tw?j post 10 os?b, gdy ujrzy sprostowanie i cho?by by?o to najdurniejsz? histori? ?wiata, to i tak 9 os?b uzna j? za prawdziw?. Oczerniaj?c mnie w oczach innych ja trac? wiele, a na takie g?wno sobie nie pozwol?, jebany deklu. W dupie mam, czy mnie wyjebi? za te s?owa, ale przegi??e? pa??. Nie cierpi?, gdy kto?, zazwyczaj debil, m?wi o mnie niedorzeczne sprawy, znasz mnie? Ja, kurwa, zazwyczaj zni?am siebie do jak najni?szego poziomu, gdy? nie uwa?am siebie za osob? godn? wystawania poza margines spo?eczny, cho? r??ni mnie od niego wiele, to jednej czuj? si? tam jak w domu. Dlatego pytam si?, po co pierdolisz te bzdury, g?wno wiedz?c na ten temat?
 

imrahil

User
Joined
Jun 25, 2010
Messages
11
Reaction score
2
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Wi?c napisze tak."W pewnym ko?ciele przy o?tarzu by?y 3 krzy?e. Ksi?dz 2 krzy?e przenius? a zostawi? 1 co sprawi?o ?e ludzie zacz?li sia? z?owrog? propagand? przeciwko ksi?dzu. Lecz on im na to ?e w presbiterium (o?tarz) powinien by? 1 krzy?". Wi?c nie jest nic z?ego ?e go przenios? nie ?ebym by? antychrystem czy ateist? ale poco w 1 miejscu a? tak du?o krzy??w. zale?y te? czy politycy chc? go zabra? i przenie?? bo im nie odpowiada bo lewica itd. czy tak jak pisa?em wcze?niej. ja jestm ani za anie przecniw Pozdrawiam
 

radoslawson

New User
Joined
Jul 18, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Krzy? przed Pa?acem Prezydenckim - usun?? czy nie?

Kolega Aleq tej strony. Kr?tko tylko - Damson08 widz?, ?e ju? mnie wyr?czy?e? i nie musz? ci nawet odpowiada? bo sam udowodni?e?, ?e mam racj?.

o/ forum
 
Status
Not open for further replies.
Top