What's new

Kt?ra posta? wybra??

Status
Not open for further replies.

lisekmater

Active User
Joined
Oct 23, 2009
Messages
103
Reaction score
11
Witam, mam do wyboru trzy postacie

35 ms, full eq do mlvla
~~~~~~~~
60 ek, full eq, skille 75/75 (mace ;/)
~~~~~~~~
80 rp, full eq dla palla, skille 95/75


Wszystkie te postacie maja pacc, a raczej beda mialy bo musze wybrac tylko jedna postac i na nia kupic =).
M?wcie kt?ra postac i dlaczego


Z g?ry dziekuje, poleci repucik
 

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Odp: Kt?ra posta? wybra??

Cz?owieku. Chyba jaja sobie robisz z tym pytaniem. Oczywi?cie, ?e RP!
Dlaczego? Posiada du?e skille oraz pe?ne eq. Wi?cej chyba m?wi? nic nie musz? ; )

Pozdrawiam,
vBio.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Kt?ra posta? wybra??

Zale?y jaki ?wiat bo na N-pvp to ci radze Knighta lub Palla, a na pvp to Palla, ma on du?y lvl i dobre skille a do tego full eq (Czyli zwyk?ego tibijskiego noopka masz na hita :p). Lecz je?eli nie umiesz\lubisz gra? Pallem to knighta.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Kt?ra posta? wybra??

60 ek, full eq, skille 75/75 (mace ;/)

Ja wybra? bym knighta, a to, ?e bije z cluba, to chyba nie jest problem, bo mi to nie robi r??nicy - axe/club/sword, no mo?e troszk? si? r?zni?c cen?, ale takim knightem zarobic co? kasy to nie problem.
Polecam postac knighta, poniewa? ma w miare dobre skille i fajnie si? expi knightem, daje rade nawet bez pacc.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Kt?ra posta? wybra??

Ja osobi?cie zgadzam si? w 100 % z vBiao . A mianowicie wybra?bym palladyna . Dosy? , ?e fajnie si? nim expi - tak szybko si? nie nudzi i nie jest zbytnio monotonny , to jeszcze ma full eq i bardzo dobre skille !
 

Xizit

New User
Joined
Oct 18, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Kt?ra posta? wybra??

Zdecydowanie pallek. ;d Lvl + skille+ eq = bdb char,tyle w temacie.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Kt?ra posta? wybra??

Bierz palka i nie marud?, nie do?? ?e skille dobre, to full eq to expienie dla Ciebie b?dzie przyjemno?ci?, do tego z profitem w wi?kszo?ci przypadk?w ;)

Palek rox ^^
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Kt?ra posta? wybra??

Kole? bierz RP i koniec dyskusji czemu?? Dobre skille Dobre EQ Dobry LVL :D. Expienie pallkiem to 110% przyjemno?ci :)
 

Czempion

Senior User
Joined
May 18, 2008
Messages
656
Reaction score
71
Odp: Kt?ra posta? wybra??

Sam gram kinem, i powiem Ci, ?e jest chujowo, szczeg?lnie z takimi marnymi skillami. Ten pall ma dobre umiej?tno?ci, wyposa?enie, niez?y poziom. Na Twoim miejscu nawet bym si? nie zastanawia?, tylko odrazu wybra? Palladyna.


Pozdrawiam.
 

Gwel Lyco

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Kt?ra posta? wybra??

Tak jak 50%+ post?w polecam Ci palka poniewa? sam mam 92 paladina i wiem troche co do gry i jak narazie Moim zdaniem jest to najlepsza profesja mo?e i nie wale super hitow z rs ale za to mam w ch hp i many dzi?ki czemu palem si? ?adko pada a taki sorc to co to jest lag na dragonie i puf ju? po nim a knight za s?abe skille i z?y na takim lvl :(
 
Status
Not open for further replies.
Top