What's new

Kt?ry char lepszy

Status
Not open for further replies.
Joined
Oct 30, 2010
Messages
44
Reaction score
0
Witam.
Posiadam na serverze N PVP
-Druida 25 lvl / 34 Magol
-Sorca 15 lvl / 34 Magol
Postacie s? na Facc. Moje pytanie brzmi: Ktor? z tych postaci b?dzie mi sie gra?o lepiej i przyjemniej na facc jak i na pacc. Pacc chcia?bym sobie kupi? po 45 lvl. Wi?c prosz? mi nie mowic ze kup se pacca od razu i graj np. sorcem:curse:. Chc? grac na facc do 45lvl.
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Kt?ry char lepszy

Jesli m?wisz, ?e p??niej b?dziesz mia? pacca to radzi?bym Ci gra? Druidem i upora? si? z tym 45 lvl. Sam bym tak zrobi?, lecz granie profesjami to rzecz gustu - jedni wol? sorca bo ma fajny ue a drudzy druida bo mo?e leczy? koleg?w. Najlepiej gdy sam zdecydujesz, kt?r? postaci? b?dzie Ci lepiej nie sugeruj?c si? przy tym zdaniami innych.

Pozdrawiam,
ErMex
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Kt?ry char lepszy

Osobi?cie polecam sorcerera, gdy? ma wi?cej czar?w na FACCu i mo?esz nim szybciej wbi? upragniony 45 poziom, a nast?pnie zakupi? PACCa.
 
Joined
Oct 30, 2010
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Kt?ry char lepszy

Powiem z gory, ze nastawiam sie raczej na solowy exp. Czyli nie bede mia? potrzeby robic za healera;) u druida podoba mi sie to, ze moze robic avalanche i icycle co za tym idzie fajnie moze sie expic na dragach itp. jednakze sorc ma SD i mocne strajki z energii:confused:
 
Status
Not open for further replies.
Top