What's new

Kupno BBota

Status
Not open for further replies.
Joined
Dec 10, 2009
Messages
26
Reaction score
0
witam, mam taki problem poniewa? wczoraj po mass banach dosta?em bana, a u?ytkowa?em tibia auto i bardzo na nim si? zawiod?em, poniewa? nawet nie ustawia?em waypointy podczas expa a jedyne to co by?o mi potrzebne np Auto u?ywanie pot?w,Auto leczenie i auto zbieranie gp, a gdy ju? to expi?em sobie to max 4h dziennie i zawsze wraca?a mi stamina do pe?na na drugi dzie? i chcia?bym ?eby taka si? sytuacja nie powt?rzy?a poniewa? w?o?y?em w moj? posta? du?o czasu na expa a zw?aszcza na skillowanie i tu moje pytanie jest takie czy bbot by?by dobrym rozwi?zaniem dla mnie (oczywi?cie wiem ?e ka?dy bot jest niewykrywalny je?eli si? go nie umie obs?ugiwa?) i jeszcze jedno pytanie czy mo?na bbot mie? za darmo czy trzeba p?aci? a jak ju? p?aci? to za ile i na ile b?d? go ewentualnie go mia? i jak?? pomoc jakbym m?g? dosta? jak go kupi? bo ja angol na s?abym poziomie i mam konto w mbanku ^^
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Kupno BBota

oczywi?cie wiem ?e ka?dy bot jest niewykrywalny je?eli si? go nie umie obs?ugiwa?
To jest wcale nie prawda nie wiem kto ci takich bzdur naopowiada?.Dosta?e? bana dlatego ?e zosta?e? przez kogo? zraportowany i odpowiednie osoby z obs?ugi ci? sprawdzi?y..(chodzi tutaj o otwarte procesy podczas gry w tibie powinien by? 1 a widocznie mia?e? 2 bo tibia auto tez si? w to wlicza w tibia.exe)
Czy op?aca si? zainwestowa? w BBota? moim zdaniem NIE bo posiada bardzo du?o bug?w, co z tego ?e jest ?atwy w obs?udze skoro ma takie bugi i zwieszenia, jeszcze jest do?? konkretnie wykrywalny.Jak inwestowa? to albo w IBota lub Redbota, w inne bez sensu.
 
Joined
Dec 10, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Kupno BBota

ok dzi?ki za odpowied?, a ile by kosztowa? ten ibot,redbot i jakiego by? mi poleci? bardziej i czy je?eli mam konto w mBanku i jedynie pln to da?o by si? go kupic ??
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: Kupno BBota

Jak ju? inwestowa? co? to w Ibota.
Tutaj masz aukcje


A do RedBota Pro jest crack na tym forum


Musisz tylko poczeka? a? wyjdzie pod najnowsz? tibi?. Nie wiem nie ?ci?ga?em go i nigdy nie u?ywa?em RedBot Pro, lecz jest on niewykrywalny tak samo jak Ibot.
Sam jade na ibocie od paru miesi?cy, od tibii 9.8 na p?atnej licencji, bo ju? cracka nie wydaj?, poniewa? ludzie p?acz? ?e ich hackuj? ...
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Kupno BBota

Cracki do ibota s? dalej wydawane :) Wystarczy tylko dobrze poszuka? na brazylijskich forach, sam u?ywa?em ibota i jest to wed?ug mnie najlepszy bot, lecz na pocz?tku wydaje si? strasznie skomplikowany, Redbot Pro jest znacznie przejrzystszy i ?atwiejszy i wygodniejszy w obs?udze.
 

mateusz2277

Advanced User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
402
Reaction score
22
Odp: Kupno BBota

Cracki do ibota s? dalej wydawane :) Wystarczy tylko dobrze poszuka? na brazylijskich forach, sam u?ywa?em ibota i jest to wed?ug mnie najlepszy bot, lecz na pocz?tku wydaje si? strasznie skomplikowany, Redbot Pro jest znacznie przejrzystszy i ?atwiejszy i wygodniejszy w obs?udze.

Nie s?dz?, znalaz?em jeszcze drug? brazylijsk? stron? z botami, ale tam te? nie ma, Dark z torga im to udost?pnia?, ostatni raz pod 9.71 wyda? a potem si? wpieni? ;[
 

Bju

Active User
Joined
Oct 31, 2012
Messages
121
Reaction score
5
Odp: Kupno BBota

Wiec tak, koledzy juz troche przyspamowali i chcia?bym napisa? swoj? opinie dot. twojego wyboru:

Nie polecam darmowych bot?w, przyk?adowo TibiaAuto, moze jest prosty, tak jest wykrywalny, lecz zdarza sie ze mozna 'omin??' mass bany. A co do BBota, r?wniez nie polecam gdyz posiada duzo bug?w - mozliwoscia jest bocenie na niskich poziomach, lecz juz 100+ nie zdaje swojego testu. BBot jest bardzo prosty, wystarczy przeczytac jeden czy dwa poradniki dot. robienia skrypt?w full afk i juz umiesz, lecz r?wniez jest wykrywalny - oczywiscie tez mozna 'omin??' jak pisalem wyzej. Z tego co napisales wywnioskowa?em ze nie chcia?bys otrzyma? kolejnego bana za bota, wiec polecam o kupno Ibota. Koszt 30 dni to ok. 30 z?otych, albo mozna kupic za 800k na non-pvp albo 400k na pvp. Stosunkowo dla newbie moze byc trudne do zrobienia skrypt?w full afk, lecz z czasem, krok po kroku i cos z tego bedzie. A co do crack?w to polecam je usunac gdyz chyba poleci warn, a ten Pan up nie na temat.
 

Davisiak

Banned
Joined
Oct 24, 2008
Messages
175
Reaction score
6
Odp: Kupno BBota

A co do BBota, r?wniez nie polecam gdyz posiada duzo bug?w - mozliwoscia jest bocenie na niskich poziomach, lecz juz 100+ nie zdaje swojego testu.

Chyba kolego nigdy nie boci?e? tym botem, bo mi si? lepiej nim boci?o na 100 ni? na 30.
Zreszt?, jakie ty potworki znajdziesz n niskim lvlu, jak tam s? same ?olfy na 10 lewelach i Ci? zabij? jak nie masz do******ch itemk?w z regenearcj? HP albo Ki noobie.

Nie pozdrawiam.
;|
 

Bju

Active User
Joined
Oct 31, 2012
Messages
121
Reaction score
5
Odp: Kupno BBota

Chyba kolego nigdy nie boci?e? tym botem, bo mi si? lepiej nim boci?o na 100 ni? na 30.
Zreszt?, jakie ty potworki znajdziesz n niskim lvlu, jak tam s? same ?olfy na 10 lewelach i Ci? zabij? jak nie masz do******ch itemk?w z regenearcj? HP albo Ki noobie.

Nie pozdrawiam.
;|
Mylisz sie, boci?em przez d?ugi okres czasu - 5 miesiecy (tyle wykupi?em). Jak kto woli, ja nie polecam bocic nim na 100+ lvlu.
No niby zadnych potworkow nie znajdziesz na niskim lvlu, ale gdy bot sie zatnie to masz deda nawet od tych ?olfuuuf, a jak masz np. full eq na druidzie z 30 lvlem to i tak padniesz od tych 8 ?olfuf. A co do Ki to chyba ci sie z anime pomylilo. A dla Ciebie jestem Panem a nie noobem, dzido.

Wydupcaj, pozdrawiam.
Bju
 

Davisiak

Banned
Joined
Oct 24, 2008
Messages
175
Reaction score
6
Odp: Kupno BBota

Najwyra?niej mnie nie rozumiesz.. Ogarnij to co napisa?em!
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Kupno BBota

Nie s?dz?, znalaz?em jeszcze drug? brazylijsk? stron? z botami, ale tam te? nie ma, Dark z torga im to udost?pnia?, ostatni raz pod 9.71 wyda? a potem si? wpieni? ;[

Korzysta?em z innego cracka ni? ten z plikiem "proxy.exe", jak chcesz to moge strone na pw poda?, a bbot wed?ug mnie jest te? bardzo dobrym botem, poniewa? ?atwo robi si? skrypty full afk i wykrywalno?? nie jest du?a ;d
 

Davisiak

Banned
Joined
Oct 24, 2008
Messages
175
Reaction score
6
Odp: Kupno BBota

Podaj te? mi je?li mo?esz. Dzi?ki.

Pozdrawiam.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Kupno BBota

Chyba zapomnieli?cie o obowi?zuj?cym na forum regulaminie..
19. Rozmowy na temat crackowania gier i bot?w, piractwa, hackingu i crackingu s? og?lnie zabronione na naszym forum.

Tak?e, temat zamykam, kosz.
 
Status
Not open for further replies.
Top