What's new

kupno paccaa

Status
Not open for further replies.

chabol

User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Siema. Mam 17 pallka ze skillami 55\35 i mam zamiar kupic pacca. Imam pytanie czy mi sie teraz oplacago kupowac czy moze wbic 25-30lvl i wieksze skile i z rsami na exp leciec?
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: kupno paccaa

Co to za r??nica i tak ten 20-30 wbijesz na paccu w dwa dni :p
 

paxtsw

Advanced User
Joined
May 6, 2009
Messages
195
Reaction score
4
Age
30
Odp: kupno paccaa

wbij skille 70/70 i kup pacca:)
 

chabol

User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: kupno paccaa

Mogl by mi ktos powiedziec gdzie moge skillowac. Zalezy mi na tym zebym mial blisko do dp bo nie podniose duzo kamieni ;> eq:rh, pall armor, golden legi, bohy, demon shield
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: kupno paccaa

Od razu sie oplaca kupic pacca nawet na 1 lvl. Na staminei duzo szybszy exp przez co nie znudzisz sie gra. Dzieki off treningowi nadrobisz po paru lvlach skille, wiec nie ma co sie martwic o skillowanie przed kupnem pacca(z wyjatkiem takim, jak bys mial ochote wbic 80+ skilla od razu na raz, to wtedy mozesz najpierw wbic, ale pewnie i tak ci sie nie bedzie chcialo)...
Sa lepsze expy nawet dla 8 lvl, wiec nie ma sensu tracic czasu i sie meczyc na faccu.
Dla przykladu na faccu do 30 nie wyciagniesz wiecej niz te 40k/h. A na paccu masz respy gdzie wyciagniesz 150k/h jak sie postarasz.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: kupno paccaa

A nie lepiej kupi? pacc i skillowa? na offline? :p
 

chabol

User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: kupno paccaa

No tez tak wlasnie pomyslalem xd mogl by mi ktos gdzie bym mogl expic na 20 lvlu i jakie bym musial mic skille zeby dawac sobie rade
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: kupno paccaa

Skille to nie wazne, bedzies dawac i na 50 i na 80... Tylko bedzie albo wolniejszy albo szybszy exp i albo waste albo profit.
Co do expow...
Dara mino tower - 90k/h.
Termity zao - 50k/h.
Mutated humany yala - 100k/h.
Mistrock cyclops - 90k/h.
Tomby -2-3 - 120k/h.
Tarantule ph south - 60k/h.
Tarantule ph north - 80k/h.
Ape City - 60-70k/h.
Ape City -2(z royalkami?) - 100k/h.
Trapwood(dworki) - ??k/h.
Chakoye - ??k/h.
Barbariany - ??k/h.
Tak na szybko mniej wiecej wymienione z expem na stamince dla poziomu 20-40 z lekkim wastowaniem. Mozna spokojniej biegac i miec np 30% mniej expa i bez waste.
 

chabol

User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: kupno paccaa

sorrki ale wam jeszcze na chwile zawroce gitare ;] na stronce tibia.pl znalazlem pacca na 30 dni za 34 zl i istnieje opcja platnosci "przelew bankowy" i gdzies na necie wyczytalem zeby dokonac takiego przelewu potrzba miec skonczone 18 lat, ale ja pamietam jak z bratem szedlem do banku i on wtedy mial 14 lat i tez wyslalismy. wiec jak to jest?
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: kupno paccaa

Mozna wplacic na konto bankowe normalnie nawet jak sie nie ma 18.
Mozna tez przelac pieniadze na poczcie.
Oczywiscie to wszystko trwa duzo dluzej niz zwykly przelew. Najszybciej jest na allegro pacc scrolla. Przy okazji najtaniej - bo mozna znalezc od 25 zl nawet. Albo kupic cc jesli ponizej 1kk stoi pacc scroll. Wtedy Za 25 masz 1kk i z tego kupujesz scrolla np za 800k i jeszcze ci 200k zostaje - ot taki maly bonusik do pacca a przy okazji taniej ;P
Najprosciej skorzystac z konta rodzicow albo kogos doroslego znajomego... Chyba, ze nie chcesz im mowic, ze wydajesz majatek 25-35 zl na jakas gre... Gdzie pewnie na jakies prezenty wydaja na durne gry po 100 i wiecej w empikach bo nie wiedza gdzie kupic taniej lepsze rzeczy ;P
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: kupno paccaa

Ja na twoim miejscu bym na razie nie skilowa? tylko wbi? jeszcze pare lvl, i na off poskilowa?. A do expienia dla Pallka polecam POH.
 

chabol

User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: kupno paccaa

OK. Jutro lece na poczte :vroam: i chce kupic pacca tzn CC :D i na allegro mam kilka opcji platnosci miedzy innymi " Przelew tradycyjny" i taka fota :woow: sorry za dlugi link :D. I mam pytanie. Czy da rade taki przelew wykonac na zwyklej poczcie? jezeli tak to mniej wiecej jak to sie odbywa itd?
 

Kikimora24

Advanced User
Joined
Mar 18, 2013
Messages
246
Reaction score
29
Odp: kupno paccaa

Wypelniasz tak jak ci kazali wypelnic w aukcji idziesz na poczte, dajesz druczek i kase i tyle ;P
 

chabol

User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: kupno paccaa

ok. czyli tam na poczcie dostane takie gowienko do wypelnienia? :D aha i kase tej babce na poczcie dac normalnie? nie zapakowane w zadna koperte czy cos?:D
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: kupno paccaa

matko boska, a ty przesy?ke b?dziesz robi? czy przelew...
 

chabol

User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: kupno paccaa

Jezu czlowieku nigdy nie wykonywalem przelewu i chce sie dowiedziec o co w tym wszystkim chodzi...
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: kupno paccaa

Prosisz pani? w kasie o druczek do przelewu

druczekkopia.jpg


wype?niasz, idziesz z nim do kasy i p?acisz pieni??ki + prowizj?.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: kupno paccaa

Je?li czego? jeszcze nie b?dziesz wiedzia? to pisz, ch?tnie pomog? : )
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: kupno paccaa

Pacca sie oplaca kupic.
Skillowac z SS'ow sie nie oplaca bo teraz masz Trainier Offline.
Wiadomo ze 24h nie bedziesz grac wiec np w dzien sobie grasz a na nocke na offline stawiasz:)
 
Status
Not open for further replies.
Top