What's new

Lagi w Tibii... (Problem r??ni si? od innych!)

Status
Not open for further replies.

bartek9182

Active User
Joined
Oct 25, 2010
Messages
54
Reaction score
2
Ot?? w ka?dej grze... Tibia, 4story, Metin2 i wiele innych... Posiadam lagi... W domu s? 3 laptopy. Ka?dy ma takie same IP. I podejrzewam, ?e JA jestem w jaki? spos?b ,,obci??ony". W sensie ,,ja mam lagi, a oni na tym zyskaj? i maj? szybszego neta" Mo?na jako? to wyr?wna? mi?dzy tymi 3 laptopami? Poniewa? siostrze ?miga ka?da gra. Rodzicom te? ?miga laptop. A tylko ja mam lagi. Prosz?, pom??cie. Bo nawet w grze 2D (Tibia) mam lagi, to ju? jest po prostu niewiarygodne... ;( ;( ;( ;( ;(
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Lagi w Tibii... (Problem r??ni si? od innych!)

Zamulaj? ci tylko gry online? czy offline tak?e?
Mo?e masz wirusa,przeskanuj komputer.
Skoro komputer zamula podczas gier online (ca?y komputer a nie gra) to nie kwestia internetu,bo gdyby internet by? wolny zamula?a by tylko gra a nie ca?y komputer wi?c wina le?y po stronie komputera.
Przeskanuj i daj zna?
 

klon52

Advanced User
Joined
May 20, 2008
Messages
495
Reaction score
50
Odp: Lagi w Tibii... (Problem r??ni si? od innych!)

Mo?e to nie wina internetu lecz specyfikacji komputera ? Zbyt s?aba grafika, zbyt ma?o ramu.
 

bartek9182

Active User
Joined
Oct 25, 2010
Messages
54
Reaction score
2
Odp: Lagi w Tibii... (Problem r??ni si? od innych!)

Laguj? mi tylko gry online... Gra?em w Metina 2 lata. Po dw?ch latach zacz??o lagowa?. Gra?em w 4story rok. Po roku zacz??o mi lagowa?... W?a?nie skanuj? CA?Y SYSTEM. Zobacz? co mi wyskoczy i dam zna?.

@UP mam wystarczaj?c? ilo?? ramu. To nie mo?liwe ?e za ma?o... Zawsze gram na najmniejszych wymaganiach. Minecraft te? mi laguje a gram na s?abych wymaganiach...
@UP2 Laguj? mi gry online szczeg?lnie. A offline jedynie takie co naprawd? maj? du?e wymagania. Np. Minecraft.

Zosta?o wykryte zagro?enie: Ko? Troja?ski Poziom zagro?enia: WYSOKI
Ko? troja?ski Poziom zagro?enia: WYSOKI
Ko? troja?ski Poziom zagro?enia: WYSOKI

Rzeczywi?cie s? wirusy...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top