What's new

- ElfBot Leczenie elf bot tibia 8.6

Status
Not open for further replies.

loleczek7

New User
Joined
Apr 8, 2013
Messages
8
Reaction score
0
Witam , gram na otsie na ktorym mam 2 paski hp , potrzebowa?bym skrypta kt?ry b?dzie mnie uha? w % na 2 paski hp.Z g?ry dzi?ki
 

PuzeeL

Active User
Joined
Nov 23, 2012
Messages
113
Reaction score
4
Odp: Leczenie elf bot tibia 8.6

Nie ten kompletnie dzia?..
PHP:
auto 200 if [$hppc < 98] useoncreature iduha self
 

loleczek7

New User
Joined
Apr 8, 2013
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Leczenie elf bot tibia 8.6

Dzi?ki za ch?ci ale ten w?asnie nie dzia?a na 2 paski hp i dlatego szukam , bo nie mam sie jak uha?
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Leczenie elf bot tibia 8.6

Dzi?ki za ch?ci ale ten w?asnie nie dzia?a na 2 paski hp i dlatego szukam , bo nie mam sie jak uha?

Nie rozumiem... po chuj Ci jaki? skrypt na 2x paski ?ycia, skoro ten Ciebie uha od 98% ca?ego hp...

Ewentualnie sprawd? ile masz hp i sobie ustaw np. ?eby Ciebie uha? od 70k czy ile tam potrzebujesz.
 

loleczek7

New User
Joined
Apr 8, 2013
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Leczenie elf bot tibia 8.6

Tylko , ze ja mam 65k hp i w nastepnym pasku 10 k hp i ten skrypt co podales mi sie nie uha Bo mam 2 paski Hp!!!! a ta 2 metoda jest s?aba, bo np jak se ustawie od 45000 i on mi sie uhnie do nastepnego paska to pozniej bedzie spamowal uha bo bot mysli ze mam 10 k hp
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Leczenie elf bot tibia 8.6

Dziwne... jak gra?em na highevo, czy tam candyots, to bez problemowo mia?em skrypta na mr od 98 procent i dzia?a?o bez zarzutu.
 

PuzeeL

Active User
Joined
Nov 23, 2012
Messages
113
Reaction score
4
Odp: Leczenie elf bot tibia 8.6

Dziwne... jak gra?em na highevo, czy tam candyots, to bez problemowo mia?em skrypta na mr od 98 procent i dzia?a?o bez zarzutu.

Ja tak samo :)
Powinno ci dzia?a? ziomek, sprawd? dok?adnie.
 

loleczek7

New User
Joined
Apr 8, 2013
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Leczenie elf bot tibia 8.6

Tylko ze na tych waszyh Ots'ach Jest tak , ze Hp i mana sa podane w 100 , a u mnie na otsie jest tak , ze jest normalnie 65k hp i kolejny pasek i znowu i z mana jest tak samo :/
 

PuzeeL

Active User
Joined
Nov 23, 2012
Messages
113
Reaction score
4
Odp: Leczenie elf bot tibia 8.6

Tylko ze na tych waszyh Ots'ach Jest tak , ze Hp i mana sa podane w 100 , a u mnie na otsie jest tak , ze jest normalnie 65k hp i kolejny pasek i znowu i z mana jest tak samo :/

My gadamy o tym samym co ty..
 
Status
Not open for further replies.
Top