What's new

Legendarni gracze rookgaardu

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
W tym temacie opisz? legendy rookgaardu, czyli osoby, kt?re czym? si? zas?u?y?y/wyr??ni?y na wyspie nowicjuszy. Opisz? tu te bardziej znane i te mniej. =)

Sunrise
Trudno by tu o nim nie wspomnie?, pierwsza setka na tej jak?e skromnej wyspie, gra on od bardzo dawnych, niepami?tnych czas?w gdy to jeszcze z minotaura dropi? brass armor - do tej pory go posiada. Aktualnie ju? nie gra i do ko?ca nie wiadomo co si? sta?o, czasami jednak kto?i (nie wiadomo czy on) loguje si? na t? posta?, heh, mo?e by? tak, ?e sprzeda? konto lub po prostu sko?czy? gra? w tibie.
rookstat%20sun%20100%20lvl.bmp

Slythia
To przez ni? newbie my?li, ?e istnieje quest na spike sword, tak, to ona rozp?ta?a t? wielk? burz?, a zacz??o si? od tego, ?e by?a ona senior tutorem, przebywaj?cym aktualnie swoj? postaci? na rookgaardzie, zosta?a przeniesiona na mainland na jakie? tam zebranie, tp wykona? gm, w wolnej chwili slythia polecia?a do depozytu a tam od graczy dosta?a r??ne itemki - w tym spike sword. jaki? czas p??niej zosta?a z powrotem przerzucona na rookgaard, a tam legendarny miecz odda?a swojemu znajomemu - potty of harmonia, kt?ry pochwali? si? nim. ot co, historia w skr?cie.

Crossfox Rave
Dla wi?kszo?ci znany jako po prostu kros, posiada on najwi?kszy fishing - czyli umiej?tno?? ?owienia ryb dla oczojasno?ci w ca?ej tibii. Wynosi on aktualnie 124 (stan z dnia 27 lipca 2012 roku) i prawdopodobnie ci?gle jest udoskonalany.

Desertfox
Nie jestem pewien czy poda?em prawid?owy nick, legendarny posiadacz scimitara na rookgaardzie, nigdy nie wyja?niono tej zagadki a do teraz s?uch o tym jak?e ciekawym graczu zagin??.
i2myrr.gif

Endriu Welc
Rookstyler posiadaj?cy na saphirze wielkie ilo?ci rare i addon items, opr?cz tego posiada bardzo du?o pieni?dzy, doliczy?em si? z jednego screena takich rzeczy jak: 4 MMN Rune, 72 crystal coin, 23 bronze amulet, 330 wisienek, 24 bear paw, 16 du?ych czerwonych miksturek, bardzo du?o ciastek i wielkanocnych jajek, a to wszystko to tylko to, co pokaza? przy awansie na 100 poziom, aktualnie posiada 115 i jestem pewien, ?e wszystkiego nam nie pokaza?. =)
2i8ent2.png

Rookguardian de'Bove
Osoba, kt?ra zdoby?a ogromne ilo?ci crystalcoins, jako pierwszy posiada? na rookgaardzie 100cc, a nast?pnie 200cc.

Venthuri
Kolejna bardzo ciekawa osoba, zapisa?a mi si? z pami?ci, my?l? o nim "poskramiacz munster?w". Prawdopodobnie to on udowodni? pierwszy, ?e dice wypada z munstera, musia? zabi? a? 87 potwork?w, by to zrobi?.
pacera56.png


nova57.png


berylia61.png


87danera.png



To na razie tyle, w temacie mo?ecie dorzuci? znane nicki bym je tutaj doda?, zdj?cia mile widziane.
Pozdrawiam!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Legendy rookgaardu

Odp: Legendy rookgaardu

Strasznie tego malo. Chcialem sobie poczytac cos ciekawego, a tu nagle po ledwie kilku postaciach koniec. Jestem pewny, ze wiecej legend rooka by sie znalazlo.
Gdzie jest np rookguardian de'bove? Jesli chodzi o bogactwo, to ten twoj ostatni kandytad jest cienki. Co to jest 70 cc jak w dawnych czasach de'bove osiagnal 100 i 200cc. A moze i wiecej, nawet nie pamietam juz.
Moze nawet criesne bym tu wcisnal. W koncu tez z tym levelem pociagnal dosc mocno.
Poszukaj wiecej informacji o legendach, zeby to bylo troche dluzsze i mialo jakis sens...
Poza tym tytul zmienil bym na "legendarni gracze rookgardu". Legendami sa niektore mity. Czy np te legendy ktore maja tworzyc rpg w tibii(np doublet quest posiada swoja legende).
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Legendarni gracze rookgaardu

Ma?a aktualizacja, doda?em dw?ch rookstayer?w, zastosowa?em si? do twoich rad, dzi?ki. ; )

Lord MakinV
rzeczywi?cie, wkrad? si? b??d :)
 
Last edited:

Lord Makin

Advanced User
Joined
Jul 13, 2011
Messages
185
Reaction score
8
Odp: Legendarni gracze rookgaardu

Endriu Welc
Rookstyler posiadaj?cy na saphirze wielkie ilo?ci rare i addon items, opr?cz tego posiada bardzo du?o pieni?dzy, doliczy?em si? z jednego screena takich rzeczy jak: 4 MMN Rune, 72 crystal coin, 23 bronze amulet, 330 wisienek, 24 bear paw, 16 du?ych czerwonych miksturek, bardzo du?o ciastek i wielkanocnych jajek, a to wszystko to tylko to, co pokaza? przy awansie na 111 poziom, aktualnie posiada 115 i jestem pewien, ?e wszystkiego nam nie pokaza?. =)

Ty napisa?e? ?e Endriu Welc pokaza? te wszystkie swoje item na ss z awansu na 111 poziom a na ss dok?adnie wida? ze jest 100 lvl.
Ma?y b??d czy ja mam omamy?
 

Bez Cenzury

Active User
Joined
Jul 22, 2012
Messages
89
Reaction score
3
Odp: Legendarni gracze rookgaardu

No zaciekawi?o mnie to nawet troszke se poczytalem, zrob cos jeszcze ciekawego ;d
pozdrawiam!!!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Legendarni gracze rookgaardu

No + ale mozna by wiecej.
Wrocmy do Rookguardian de'Bove.
Zobacz sobie kanal na yt:

Masz tam ciekawe filmiki.
Przy okazji mozesz napisac o kilku pierwszych rzeczach. Np pierwsza walka z feru na rooku. Pierwsze pokonane rozne potwory z teamem czy tez solo... Masa tego.
Slabo ci idzie wyszukiwanie informacji jesli chodzi o takie rzeczy :p
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Legendarni gracze rookgaardu

Z rookardu nie znam, ale znam 4 legendarne Nicki:

Selenia Shadowbolt, Astronis, Elmari the soullesseone, Gebba Darkrose.

Moim zdaniem ka?dy tibijczyk powinien zna? ich Nicki !

Oto filmik do ich Anni:


Pami?tajcie w tych czasach nie by?o Hotkeys'ow !! Niez?y ogar potk?w i runek !!
 

NescediaStory

New User
Joined
Nov 15, 2012
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Legendarni gracze rookgaardu

Pami?tajcie w tych czasach nie by?o Hotkeys'ow !! Niez?y ogar potk?w i runek !!

Ale by?o TBI GG :]
Samo zak?ada itemy ;p
 

miloszek1995

Active User
Joined
Dec 18, 2012
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Legendarni gracze rookgaardu

Trzeba mie? du?o czasu i ch?ci ?eby taki lvl wbi? na roku gratuluje ;]

---Aktualizacja---

Za pare miesi?cy to pewnie 200 bd biega? po rooku hehe ;]
 

kocz

User
Joined
May 13, 2009
Messages
35
Reaction score
2
Odp: Legendarni gracze rookgaardu

Kolejny temat, nie wiem sk?d wzi??e? informacje do nich. Jako (tak s?dz?), jeden z najstarszych graj?cych na tym forum (w stanie spoczynku) Sunrise nie ma ?adnego rara - opr?cz orange kt?re zdoby? przez Miko?aja oraz scale armor kiedy dzia?a? bug z rookowaniem si? dawno temu.

By?o poda? wi?cej starszych graczy a nie newfag?w typu Endriu Welc... kogo obchodzi co zdoby? botter?
 
Top