What's new

-Inne Legends of Shinobi 2.0

Status
Not open for further replies.

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
losnapis.png


Jak ka?dy, szanuj?cy si? serwer, staramy si? zapewni? graczom jak najlepszy serwer do gry. Dlatego te? 2 wrze?nia wprowadzony zostanie w ?ycie update oznaczony numerkiem "2.0". W przeciwie?stwie do poprzednich update, w tym postanowili?my naprawd? zabra? si? za serwer, czego rezultatem s? liczne zmiany. Pomy?licie sobie pewnie: "Co oni takiego zmienili?". Zmian jest naprawd? wiele.

Changelog:

--> nowa profesja
--> nowe annihilatory
--> nowe respy
--> nowe misje Akatsuki/ANBU
--> poprawiony balans profesji
--> nowy balans item?w
--> poprawa wszystkich bug?w*
--> ca?kowite wyplenienie elfa z Losa
--> dodane raidy

Ponadto od teraz za wykonanie poszczeg?lnych sag b?dziecie mie? % szans? na wylosowanie itemu. Dla przyk?adu pokonuj?c Temari b?dziecie mie? 5% szans, ?e wypadnie wam Kyodai Sensu. Warto r?wnie? wspomnie?, ?e sagi zosta?y prze?o?one na j?zyk angielski.

Wraz z wersj? 2.0 przesi?dziemy si? na nowe forum, portal i acc maker.

B?d? razem z nami 2 wrze?nia!

Poni?ej zamieszczam par? screen?w:
oyjh.jpg

fnam.jpg

j1dv.jpg

x0ps.jpg

1xal.jpg

18j0.jpg

a686.jpg

01e8.jpg

*O kt?rych istnieniu wiemy.​
 

Rarzillo De Bonzo

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
726
Reaction score
27
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Los ostatnio si? polepszy? pod wzgl?dem liczby online ale pogorszy? si? pod wzgl?dem grafiki. Chodzi mi o wygl?d saia i tego choujiego.
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Los ostatnio si? polepszy? pod wzgl?dem liczby online ale pogorszy? si? pod wzgl?dem grafiki. Chodzi mi o wygl?d saia i tego choujiego.

Nie chc? nic m?wi?, ale ten Choji ma przynajmniej szyje.
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Los ostatnio si? polepszy? pod wzgl?dem liczby online ale pogorszy? si? pod wzgl?dem grafiki. Chodzi mi o wygl?d saia i tego choujiego.

Akurat Chouji jest bardzo dobrze zrobione, wi?c nie rozumiem? Poza tym z wszystkich Naruto server?w Los ma najlepszy grafiki.
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Akurat Chouji jest bardzo dobrze zrobione, wi?c nie rozumiem? Poza tym z wszystkich Naruto server?w Los ma najlepszy grafiki.
;_; tys dojebal kolejny z tymi grafikami
A co to za sens grac znowu na tym losie ;/ Ci co ju? tam dluzej grali znaja kazda najmniejsza kryjowke wiec w 1 noc dobijaj? 100 i co to za sens grac jak nie mo?na by? najlepszym? Czy dodawanie kolejnych sag wogole cos daje? albo kolejne postacie.. nied?ugo ka?dy b?dzie mogl grac konohamaru... Albo Obito jako postac? i gdzie tu polaczenie z naruto jak mog? go ujebac i nie jest najmocniejszy? Albo Juubi kt?rego mog? sobie zabic ;_; gdzie w mandze wali raz i polowa wojsk pada? Z reszta teraz ka?dy nardo ots ju? jest bez szalu ;/ gdyby by? ten nardo ala SO ale Polskie to by by?o branie. AAAAAAle to tylko moje skromne zdanie ludzie graja bo niby jakies nowo?ci sa ale to i juz nie to samo.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Akurat Chouji jest bardzo dobrze zrobione, wi?c nie rozumiem? Poza tym z wszystkich Naruto server?w Los ma najlepszy grafiki.

aktualnie ma, gdyby ns znow powstal mysle ze graloby wiecej osob niz na twoim losiku


kolejna wersja z resetem po 10 miesiacach. powiadasz calkowite wyelminowanie elfa? okej zrobcie to z pozostaloscia botow pod ten protokol ;D nie skusze sie na gre bo wiem jak to bedzie wygladalo ;)




nied?ugo ka?dy b?dzie mogl grac konohamaru... Albo Obito jako postac? .

juz ludzie graja obitem XDD poniekad trudny quest a kazdy zna droge na niego ^^
 
Last edited:

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Legends of Shinobi 2.0

;_; tys dojebal kolejny z tymi grafikami
A co to za sens grac znowu na tym losie ;/ Ci co ju? tam dluzej grali znaja kazda najmniejsza kryjowke wiec w 1 noc dobijaj? 100 i co to za sens grac jak nie mo?na by? najlepszym? Czy dodawanie kolejnych sag wogole cos daje? albo kolejne postacie.. nied?ugo ka?dy b?dzie mogl grac konohamaru... Albo Obito jako postac? i gdzie tu polaczenie z naruto jak mog? go ujebac i nie jest najmocniejszy? Albo Juubi kt?rego mog? sobie zabic ;_; gdzie w mandze wali raz i polowa wojsk pada? Z reszta teraz ka?dy nardo ots ju? jest bez szalu ;/ gdyby by? ten nardo ala SO ale Polskie to by by?o branie. AAAAAAle to tylko moje skromne zdanie ludzie graja bo niby jakies nowo?ci sa ale to i juz nie to samo.

Jak masz problemy z eksploracj? mapy, to wynalezli poradniki na forum i tak w tym patchu dochodzi tyle nowych resp?w, ?e mapa si? wydaje 2x wi?ksza. Posta? jako Obito? Co w tym z?ego? Trzeba zrobi? niebezpiecznie ci??kiego questa, ?eby go wgl. zdoby? a i s?dzisz, ?e Naruto jako Jinchuuriki nie da?by rady z Obito? Zobacz jaki jest stan obecny w animce, Naruto aktualnie jest jedn? z najsilniejszych postaci. Ujeba? Juubiego? Nigdy na Losie Juubi nie zosta? zabity (chyba, ?e obecne exp event na warmodzie gdzie jest on os?abiony i zamkni?ty a bije go 50 os?b).
 

Acios

New User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Jak dla mnie LoS jest ca?kiem fajny, polecam gre tam, obecnie to jest jaki? "war server" z expem duzym tylko tak dla zabawy :p
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Legends of Shinobi 2.0

gunwo. pierdolicie ze kazdy gracz MA SZANSE BYC W TOPCE naprawde? sa dziesiatki osob uwazajacych sie za bossow w tej grze a co za tym idzie maja gildie i na starcie ZADEN random nie ma mozliwosci sie wybic bo to exp zajety pod grozba dozywotniego hunta ;) glupoty gadacie na takim serwie nie da sie wybic ;) zobacza u ciebie fana to leci 10 osob ;D pamietam... XDD bylem w gildii z tavvym ktos dostal w nagrode fana i na tsie glosnym glosem powiedzieli "chodzcie na niego ma wachlarz" :D te akcje ;c znajde team to wejde, a jesli nie to nie bo w pojedynke nie ma szans ;D
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Jak masz problemy z eksploracj? mapy, to wynalezli poradniki na forum i tak w tym patchu dochodzi tyle nowych resp?w, ?e mapa si? wydaje 2x wi?ksza. Posta? jako Obito? Co w tym z?ego? Trzeba zrobi? niebezpiecznie ci??kiego questa, ?eby go wgl. zdoby? a i s?dzisz, ?e Naruto jako Jinchuuriki nie da?by rady z Obito? Zobacz jaki jest stan obecny w animce, Naruto aktualnie jest jedn? z najsilniejszych postaci. Ujeba? Juubiego? Nigdy na Losie Juubi nie zosta? zabity (chyba, ?e obecne exp event na warmodzie gdzie jest on os?abiony i zamkni?ty a bije go 50 os?b).

Wiem ze istnieja poradniki... ale co z tego jak ja wyjde gdzies na expa ze niby od 0-10 lvla expac gdzie kto? inny kto ju? tam gral te 1000 edycji wie ze lepiej isc na inne moby co dadza mu w 10 minut z 50 lvli?? Niebezpiecznie ciezki quest na obito no pewnie.... I polecam czytac Mange
<< powiedz mu prosto w twarz ze nie jest najsilniejszy xD
 

Ciamciaj Bigos

&#3585;&#3657;&#3657;&#3657;&#3657;&#3657;&#3657;&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Legends of Shinobi 2.0

obito jest prosty. na koncu jest trudna misja w zabiciu konan, reszte robi sie solo
 

Shiatek

Active User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
71
Reaction score
1
Odp: Legends of Shinobi 2.0

to jest najlepszy naruto server ! szybkie wyexpienie + niezle wary bo zawsze gra pare teamow nic tylko wbijac :* zapraszamm 2 wrzesnia ta edycja jest moja :*
 

Acios

New User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Legends of Shinobi 2.0

to jest najlepszy naruto server ! szybkie wyexpienie + niezle wary bo zawsze gra pare teamow nic tylko wbijac :* zapraszamm 2 wrzesnia ta edycja jest moja :*

zobaczymy kto przejmie xD

btw. BUMP
 

Shiatek

Active User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
71
Reaction score
1
Odp: Legends of Shinobi 2.0

ale bedzie oro ;_) nic tylko wbijac 300 + bd na bank ^^
 

PiterPosTeam

Advanced User
Joined
Apr 12, 2012
Messages
166
Reaction score
8
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Oczywi?cie ze wbijam ;) z teamem ;)

@edit

Mam Pro?b? do was ...
Wyjebcie te aole kt?re si? nie ko?cz? to zjebane usg itd ...

Pozdrawiam...
 
Last edited:

Shiatek

Active User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
71
Reaction score
1
Odp: Legends of Shinobi 2.0

5 dni panowie ;) b?dzie ororororororo!
 

Ksardas

Active User
Joined
Aug 27, 2013
Messages
96
Reaction score
2
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Wygl?da to strasznie, wybierzcie albo grafiki w stylu Loga albo izometryczne, bo takie po??czenie wygl?da naprawd? odpychaj?co..
 

paziu

Active User
Joined
May 28, 2008
Messages
62
Reaction score
2
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Grafiki maj? chujowe, co to za sens gra? na serwerze gdy po wbiciu chyba 30 levela(od tego jest pvp) ludzie stoj? przy bramie i bij? low? Wyelimnowanie elfa? Zabepieczyli?cie klienta? Ohohoh wyjdzie on to go przerobie.
 

Rarzillo De Bonzo

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
726
Reaction score
27
Odp: Legends of Shinobi 2.0

Gra?em na losie od 1.0 i nie ma sensu ju? tu gra? skoro wszystko wiem a gra? dla nowych postaci nie op?aca si?.
 

Ciamciaj Bigos

&#3585;&#3657;&#3657;&#3657;&#3657;&#3657;&#3657;&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Legends of Shinobi 2.0

przez wasze posty juz stracilem ochote na granie i zmieniam powoli zdanie na temat losa !:C moje terazniejsze zdanie to takie ze admin daje kolezkom czego zapragna, lecz nie za duzo aby innym graczom nie dac do rozumienia i to sie nigdy nie zmieni
 
Status
Not open for further replies.
Top