What's new

-Tibia 8.57 Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

Status
Not open for further replies.

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Zapraszamy na...
wstemp.png

Najlepszy serwer w ca?ej sieci nasz serwer jest to po??czenie RL mapy + nowych wysp i czar?w. Nie znajdziecie tu mana run , ani epic profesji , exp scrolli. Serwer jest dla graczy nie dla pieni?dzy z SMS Shopa. Lecz SMS Shop jest potrzebny ?eby utrzyma? serwer dedykowany oraz robi? wiele reklam promuj?cych nasz serwer. Zacznijmy od pocz?tku 1 edycji na start serwera v1 zalogowa?o 170 os?b...
beztytuudm.png

Zdj?cie z otservlist.org

Wiele z nich by gra?o dalej gdyby nie bug w temple kt?ry bugowa? wszystkich graczy znajduj?cych si? w temple. Naprawili?my to ale ju? wi?ksza grupa graczy odesz?a i zapomnia?a o Legionie.

Og?lne info o Legionots.pl
Legionots to jest Real Map + Fibulan, Gengia, Oken, Pyre, Donate Island(Free), Azeroth, Soul Society - Nowe wyspy !
Exp :
1-50 lvl Exp 400x
51-100 350x
101-130 50x
131-150 25x
151-170 15x
171-190 10x
191-200 7x
201-250 5x
251-... 3x
Skille :
Magic 10x
Skills 10x
Loot 2x
Cap powi?kszony 2x
Tasks
Training System - Nie musisz mie? bota!
Real Quest
War System (Tarcze)
Loteria System
Tibia 8.54 - 8.57

Qesty jakie s? na serwerze

INQ :
inq1.png

inq2.png

inqlast.png

inqx.png


Soul Socienty Qestes (Tutaj jest 5 qest?w - Tajeminc? odkryjcie sami)

soulsocienty.png

Arena - Nie co inna ni? na RL mapach

arenao.png


Anni

anni.png


Mamy du?o wi?cej qest?w ale te tajemnice musicie odkry? sami. Je?eli chcecie by? Legionistami

Nasz deposit
30076355.png

Trainy :
trainy.png

Nasz statek
statekm.png


War system

warsystem.png

Expowiska
dragonsfrostokolnir.png

frostyoken.png

wrl.png

I co najwa?niejsze dla naszej administracji .. Mi?a atmosfera
xde.png


START 2 EDYCJI W PONIEDZIA?EK 9 SIERPNIA O GODZINIE 12.00
 

Cichyy

User
Joined
Nov 12, 2009
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

Zajebisty Ots zapraszam wszystkich ;)
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

No to rozumiem!

Jestem pewnien, ?e nie b?dzie to kolejny monotonny server zrobiony dla kasy i ogromnej ilo?ci graczy, ale mimo wszystko nie zaprzeczam, ?e nie b?dzie tam du?o os?b, bo server naprawd? dobrze si? zapowiada, nowe czary, nowe potwory na edytowanej real mapce, oo b?dzie fun!
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

Ehe

newmonster.png

spellsc.png
 
Last edited:

meler28zbw

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

Taki exp bym proponowa? ;// bo troche lipa ze na poczatku tak szybko sie lvl wbija a pozeniej to juz bardzo wolno... i bedzie mozna latwo dogonic z lvl nawet po tygodniu grania ;/ ja bym proponowa? taki i bedzie git majonez

1-50 lvl Exp 320x
51-100 150x
101-130 75x
131-150 35x
151-170 30x
171-190 25x
191-200 20x
201-250 10x
251-... 6x

a skile bym zrobi? tak ?eby jaki? balans profesji by? a nie jak zwykle w top 50: 23-sorcerer 23-druid 2-knighy 2-palladyn ;///

15 magic
45 skill
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

@up.

Je?li inni gracze / u?ytkownicy forum popr? Twoj? opinie zrobimy taki

speell.png
 
Last edited:

zerro

Active User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
147
Reaction score
4
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

ja popieram meler28zbw i tez jestem za tym aby cos zrobic z tym balansem profesji np. powiekszyc hity z exevo mas san o 3x paladynowi a knajtowi exori o 2x :D i bedzie dobrze ! a exp jestem absolutnie za tym zeby powiekszyc :D
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

Jeszcze z 2 osoby i taki zrobimy.
Mo?ecie si? wypowiada? te? na naszym forum

W niedziele zrobimy reset char?w a w poniedzia?ek o 20.00 odpalimy Legionots.pl v2 - Najlepszy Polski Serwer ONILE Dla nas wa?niejsi jeste?cie Wy nisz SMS Shop. Gamemasterzy codzieni? s? onile po 4-5h wi?c mo?ecie raportowa? b??dy w grze oraz zadawa? pytania na Hepie. Na 2 edycji zrobimy test na tutora



Pozdrawiamy wasz
LegionOTS.pl Team
 

jakusi

New User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

ja tam gram i tak druidem ale mozna by powiekszyc hity dla paladynow i knajtow z czarow :D ale watpie zeby to cos im dalo... mozna tez im zrobic lepsze bronie w sms shopie a czary paladynow zgadzam sie z zerro byly do kitu wiec jestem za zeby powiekszyc z 3x exevo mas san przynajmniej bedzie lepsze pvp... a co do expa jestem za zeby powiekszyc koncowke nawet x10 zamiast x6 :D dlatego zeby jakas ta sprawiedliwosc w lvl byla co zaczeli pozniej grac, wiec exp absolutnie mozna powiekszyc do 10x od 250 lvl do XXX lvl :D a tak to mam nadzieje ze bedzie dobrze i czekam na start !
 

meler28zbw

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

niekoniecznie lepsze bronie :D a ze paladyn zawsze byl ciota lepiej zeby admin tego ots skupil sie na pierwszym miejscu na paladynie i zmienil:

-Bron niekoniecznie lepsza lecz zeby bolty sie niekonczyly
-Exevo mas san powiekszyc o 3x czyli zeby przy 18 magic lvl wynosily one po 300-400
-Exura san powiekszyc o 2x zeby przy 23 magic lvl wynosila ona po 800+ health

no i w tedy moze bedzie wiecej w top 50 paladynow moze nawet z 15 a nie jak zawsze 2 :D zawsze tylko wszyscy graja drutami i sorcami wiec wrescie sie to moze zmienic... w koncu jest nowy prezydent i czas na zmiany (hehehe) :D

(jestem mi?o?nikiem grania paladynem i nim zostane)
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

1. Bolty si? nie ko?cz?
2. Tak jest
3. Popracujemy na Exura San

Zobaczycie nasz ots jest inny od normalnych z rl mapa. Ale nie ma mana run itp to jest po??czenie RL z EVO ale my?l? ?e udane.


Zrobi?em najazd na thais bo i tak jutro res. Normalnie robimy najazdy ale orshabala i ferumbrasa oraz ghazbarana w tych samych miejscach jak na rl. Czasami stawiamy te? samuraja jacka ale to w innych miastach.
beztytuuvv.png



ZAPASZAMY OD PONIEDZIA?KU GODZINA 20.00


Exp rates zmieniony
 

zerro

Active User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
147
Reaction score
4
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

a ja mam takiego pomysla zeby po 3 dniach od startu kiedy juz beda 250+lvl lataly to mozna w kazdy dzien rano i wieczorem robic najazdy bossow np. w danym miescie komunikuje admin ze jest najazd i mamy go szukac oczywisiscie informacja zeby male lvl w tym czasie gdzies sie ukryly najlpeiej w depo czy w temple :D i np o 10:00 i 22:00 ... w kazdy dzien gdzies indziej i kazdy ma szukac i gm tylko mowi w jakim miescie i nazwe bossa... np. Hellgorak, Ghazbaran, Morgaroth, Ferumbrass, Orshaabal, itd
 

meler28zbw

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

heh z tymi najazdami to nie jest glupi pomysl :D ja tu wbijam z niezla ekipa z k44 ots wiec sie bojcie ludziska i na bossy tez se bedziemy chodzic rano i wieczorem heh :D
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

a ja mam takiego pomysla zeby po 3 dniach od startu kiedy juz beda 250+lvl lataly to mozna w kazdy dzien rano i wieczorem robic najazdy bossow np. w danym miescie komunikuje admin ze jest najazd i mamy go szukac oczywisiscie informacja zeby male lvl w tym czasie gdzies sie ukryly najlpeiej w depo czy w temple :D i np o 10:00 i 22:00 ... w kazdy dzien gdzies indziej i kazdy ma szukac i gm tylko mowi w jakim miescie i nazwe bossa... np. Hellgorak, Ghazbaran, Morgaroth, Ferumbrass, Orshaabal, itd


Do zrobienia. Ja zastempuje admina bo on teraz ma prace w RL Life.
Liczymy na ok 150/200 graczy onile
 

Destron

User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
22
Reaction score
7
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

Troche debilne te nowe itemy i potwory, w og?le nie pasuje to do real mapki, pozatym nowe terany tez niezaciekawe. taki sobie server.
 

Pafik

Active User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
57
Reaction score
0
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

Ots jest godny pochwa?y..Gratulacje dla za?o?yciela...:p:p
 

jakusi

New User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

admin zrob zeby od 250 lvl byl exp x10 :) a co do tych bossow to moga byc przynajmniej jakis fajne itemki poleca :D najlepiej niech mogorot najczesciej przybywa bo z niego leca duzo itemow co sa w sms shopie hehehe :D
 

jakusi

New User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

admin a niedaloby sie startu przesunac na np. rano w poniedzialek ? np w godzinach 8:00-13:00 ?? wiecej osob by bylo na starcie tym bardziej ze rano nikt nie ma nic do roboty a w wakacje zazwyczaj rano siedzi sie przed kompem :D co ty na to ?
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

@Kto? tam up nr 1

To nie jest 100% RL mapa typu tyrania.net to jest po??czenie EVO z RL

@Kto? tam up nr 2
Z samuraja jacka lec? firewalker boots.
B?d? r??ne eventy. Ale to sekret :)


Ostatnie dni na naszym Legionie v1

beztytuupe.png


huntu.png


orshq.png


xdddddddddddd.png


beztytuuxa.png



admin a niedaloby sie startu przesunac na np. rano w poniedzialek ? np w godzinach 8:00-13:00 ?? wiecej osob by bylo na starcie tym bardziej ze rano nikt nie ma nic do roboty a w wakacje zazwyczaj rano siedzi sie przed kompem co ty na to ?

Zale?y czy b?d? mie? czas..
 
Last edited:

meler28zbw

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Legionots.pl - Potrzebujemy Cie

zapowiada sie znakomicie :D gm niezapomnij expa zmienic od 250lvl ~ x10
 
Status
Not open for further replies.
Top