What's new

Lekturka Tibijska

Status
Not open for further replies.

d8r8k

Active User
Joined
Jan 3, 2009
Messages
59
Reaction score
4
A wi?c-przepraszam was,ale teraz nie b?d? kontynuowa? opowiada? o historii miast Tibii.A teraz zabieram si? za pisanie Lekturki Tibijskiej-Przygody Mateusza i Marcela.
PS.Przepraszam,wlasnie to edytuje,niechacy dalem juz post do gotowosci.
Wst?p​
Witajcie drodzy czytelnicy.Chcia?bym wam przedstawi? dw?ch bohater?w tej oto lekturki.A wi?c jest to Mateusz i Marcel-bo o nich mowa.Pozwolmy,?e si? przedstawi?.

-Witajcie.Jestem Mateusz i mam 23 lata.Chc? zosta? pot??nym magiem,wi?c zabieram si? z koleg? do treningu.Obecnie mieszkam z najlepszym przyjacielem w Carlin.

-Cze??.Nazywam si? Marcel i mam 19 lat.Chcia?bym by? niezwyci??onym rycerzem.Trenuj? z przyjacielem,w mie?cie w kt?rym si? urodzili?my,czyli Carlin.
ROZDZIA? 1​
A wi?c nasi bohaterowie zabrali si? do treningu.Czy to kiedykolwiek si? uda? Czy oni dadz? rad? by? wojownikami? Wielu ludzi w?tpi,ale to tylko dlatego,?e Carlin w?a?nie przegrywa wojn? z Kazzordon oraz Svargrond.W Kazzordon-Mieszkaj? krasnoludy,a natomiast w Svargrond-barbarzy?cy.Bohaterowie po ci??kim treningu przez ca?y dzie?-udaj? si? na kolacj? i id? spa?.W nocy jednak,podczas pr?by za?ni?cia Mateusza-Marcel ju? spa?,ale go obudzi?y huki mieczy,strza?,topor?w.Obaj patrzyli z przera?eniem na to,co dzieje si? za oknem.Byli bardzo tym zdruzgotani,?e mog? umrze? w ka?dej chwili.Pobiegli na g?r? domu,ubrali-Marcel zbroj? i miecz,a natomiast Mateusz ubra? szat? i r??d?k?.Wyszli przed dom.Obaj walczyli dzielnie.Ale niestety,top?r przeci?? rami? Marcela.Mateusz rano,gdy wojska barbarzy?c?w i krasnolud?w wycofywa?y si? on zabra? Marcela do szpitala.
Marcel,po ci??kiej operacji-niestety,nie odzyska? r?ki.Mateusz zalany ?zami wyszed? z Marcelem ze szpitala po 5 miesi?cach.Marcel trenowa? nadal,cho? jednak tylko z 1 r?k?.Tarczy nie nosi?.Obaj poszli za miasto_Ostrzegano ich,?e tam s? amazonki kt?re zdezerterowa?y.Oni jednak wiedzieli,?e s? w stanie je pokona?.I tak si? w?a?nie sta?o-Pokonali ca?? wie?? amazonek,i wr?cili ze skradzionym z?otem przez amazonki do miasta.Za po?ow? z?ota,kt?r? dostali w nagrod?-kupili u miejscowego handlarza uzbrojenie.Marcel kupi? zbroj? oraz miecz,a Mateusz kupi? szat? magiczn? oraz lepsz? r??d?k?.Trenowali wi?c do zmroku,bo wtedy-zawsze byli ju? zm?czeni ci?g?ym treningiem.A wi?c po kolacji-poszli spa?,bo przed nimi jutro bardzo wa?na misja.A konkretnie-napa?? na zamek ork?w,i minotaur?w z kilkoma pomocnikami z Carlin i zabi? smoka.
Napiszcie co o tym s?dzicie-ja w tym czasie przygotuje rozdzia? 2.
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Lekturka Tibijska

Hehe, tak wg. to tibia jest aby oderwa? si? od szko?y (ale to tak na marginesie)

A co do opowiadania: B??dy ortograficzne, interpunkcyjne i nie zrobi?e? AKAPITU (je?li wiesz co to jest) i praca strasznie pogi?ta (czyta?e? to wg?), przeczyta?em to, lecz i tak nie rozumiem nic.

Nast?pnym razem przepisz sobie na kartk?, g?o?no przeczytaj i zredukuj b??dy :))
 
Status
Not open for further replies.
Top