What's new

Liga Hiszpa?ska.

Status
Not open for further replies.

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
W tym temacie mo?emy porozmawia? na temat ligi hiszpa?skiej, chodzi o pi?k? no?n?.

Dyskutowa? mo?na tu o pi?ce no?nej w Hiszpanii, na temat transfer?w klubowych, kontuzji zawodnik?w, formy dru?yny w lidze, w pucharach oraz o problemach klubu. Dyskusja ma by? na poziomie - je?eli zobacz? k??tnie, wyzwiska (bo jeden woli Real Madryt, inny Barcelon?, wi?c trzeba go zjecha?), b?d? srogo kara? za wszczynanie k??tni - ka?dy, kto w tej k??tni we?mie udzia? otrzyma ostrze?enie - lepiej to ignorowa?.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Kto wed?ug Was zwyci??y w Primiera Division, lub komu ?yczycie i kibicujecie zdobycia tego sukcesu? Ja osobi?cie jestem ca?ym sercem za Realem Madrid, kt?ry po ostatnio kupionych umocnieniach z pewno?ci? powinien zosta? mistrzem Hiszpanii. ;) HALA MADRID!
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Ja s?dze ?e Barcelona, Real Madryt robi ze swojego klubu super market ; d

Barcelona stara si? wzmocni? linie obrony, natomiast Real Madryt kupuje kogo wlezie, inwestuj? w gwiazdy co jest dosy? g?upim posuni?ciem.

Nie jestem fanem Barcelony, ale oni s? naprawd? ?wietni.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Heh, nie kupuj? kogo wlezie, dla mnie m?drze zrobili kupuj?c takich zawodnik?w jak C. Ronaldo, kt?ry swoj? gr? na prawd? zadziwia (nieraz) oraz Kak?, kt?ry r?wnie? jest bardzo dobrym graczem, natomiast Barcelona stara si? pozyska? zawodnik?w z Wysp g??wnie, a tam za bardzo szans na zakup nie maj?, co do Barcy to na prawd? ich nie lubie, ale przyznam, ?e Messi i inni zawodnicy s? na prawd? bardzo dobzi, jednak ja jestem ca?ym sercem za Realem.
HALA MADRID :)
 

Kamcius14

Active User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
114
Reaction score
4
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Don ma racje skup gratow robi Real C ronaldo Villa i inna i na h****j im oni?:confused:
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Don ma racje skup gratow robi Real C ronaldo Villa i inna i na h****j im oni?:confused:
Problem w tym, ?e Real Madryt nie kupi? Villi. Na co im ci gracze? S? ?wietni technicznie, wytrzymali i potrafi? czasami jedn? akcj? rozstrzygn?? losy meczu, po to kupuje ich Perez. Kaka, Benzema, Cristiano - to s? go?cie z wysokiej p??ki. C??, nie podoba mi si? ta polityka, ale je?eli Pellegrini b?dzie potrafi? zrobi? z tego pouk?adan? i zgran? dru?yn?, to Real mo?e wr?ci? do czo??wki - ale na wygranie LM raczej nie maj? co liczy? ; ) S? lepsi faworyci.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Liga Hiszpa?ska.

@up2
Nie kupili Villi.

@up
Wed?ug mnie Real Madrid ma du?e szanse na zdobycie Ligi Mistrz?w, ja na miejscu trenera Kr?lewskich zakupi?bym r?wnie? jakiego? zdolnego stopera oraz dobrego skrzyd?owego i by?by wielki powr?t Galacticos. ;)
 

Pitek khos

User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
24
Reaction score
3
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Temat do mnie ;]. Od wielu lat jestem wielkim fanem Realu, mam nadziej?, ?e po tych wzmocnieniach p?jdzie im o wiele lepiej w LM, ogl?da?em wszystkie mecze okresu przygotowawczego Realu i ju? wida?, ?e Benzema z C. Ronaldo si? ze sob? zgrali. Jutro mecz z Borussi?, mo?e by? ciekawie.

Problem w tym, ?e Real Madryt nie kupi? Villi. Na co im ci gracze? S? ?wietni technicznie, wytrzymali i potrafi? czasami jedn? akcj? rozstrzygn?? losy meczu, po to kupuje ich Perez. Kaka, Benzema, Cristiano - to s? go?cie z wysokiej p??ki. C??, nie podoba mi si? ta polityka, ale je?eli Pellegrini b?dzie potrafi? zrobi? z tego pouk?adan? i zgran? dru?yn?, to Real mo?e wr?ci? do czo??wki - ale na wygranie LM raczej nie maj? co liczy? ; ) S? lepsi faworyci.

Real nie "Mo?e wr?ci? do czo??wki" tylko ci?gle w niej s?, przez ostatnie trzy lata 2 puchary Hiszpanii i 1 Superpuchar. A w LM dojd? wg. mnie przynajmniej do p??fina??w.

S?yszeli?cie o tym, ?e jaki? Wietnamski klub jest zainteresowany Gutim i Nisterlooy'em? W?tpie czy z tego co? wyjdzie. Chocia? za Gutim za bardzo nie przepadam :p.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Czytaj, tu chodzi o czo??wk? w lidze mistrz?w. Nie dochodz? dalej ni? 1/8 fina?u, co nie stawia tego 'wielkiego' klubu w dobrym ?wietle. Guti to symbol Realu, tak jak Raul i Casillas - s? tu od zawsze, nikt z nich nie powinien zosta? sprzedany.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Nie lubi? realu, bo kupuj? samych najlepszych, co jest wed?ug mnie idiotycznym posuni?ciem. Barcelony te? nigdy jako? nie lubia?em, bo by? tam Ronaldinho. Teraz ju? go tam nie ma, ale dalej nie przepadam za nimi. Przyszed? Zlatan :(

Maj? fajny styl gry, maj? wielk? szans? na mistrzostwo wg. mnie. Real nie b?dzie si? liczy? w walce o ?aden tytu?. Do gry wchodzi jeszcze Valencia, chocia? zagrozi? mog? jeszcze Sevilla, Atletico czy Villareal.
 

Devosek

Advanced User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
159
Reaction score
16
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Nie lubi? realu, bo kupuj? samych najlepszych, co jest wed?ug mnie idiotycznym posuni?ciem.
Wed?ug ciebie maj? kupowa? samych najgorszych? Nie no mi co? nie pasuje. Idiot

Real nie b?dzie si? liczy? w walce o ?aden tytu?. Do gry wchodzi jeszcze Valencia, chocia? zagrozi? mog? jeszcze Sevilla, Atletico czy Villareal.
Valencia, Sevilla, Atletico i Villareal ? Oni co najwy?ej mog? powalczy? o 3 miejsce no ewentualnie 3. Real w lidze? wed?ug mnie najwi?kszy faworyt, puchar Hiszpanii no mniej wa?y=gorsze sk?ady z regu?y to nie oceniam. Liga mistrz?w 1/8 najdalej.

#tofpic

Nie mog? si? doczeka? trudniejszych mecz?w barcelony w kt?rych b?dzie gra? Zlatan moja nadzieja ?e to b?dzie kolejny shevchenko. R?wnie? ciekawo?? mnie z?era czy Real si? zgra.

#dofn

Z twojego pierwszego zdania wywnioskuj? ?e transferem Zlatana barcelona te? do niczego nie dojdzie?
No i kolejny b??d taki Wenger kupuje m?odych widzisz ostatnio ich w pierwszej 2-?jce ? Bo ja nie.No a Albiol,Benzema,Ronaldo... nie s? m?odzi? Wg. mnie polityka transferowa jest jasna stawia? na wychowank?w, i inwestowa? przy tym w klasowych 25latk?w.Psedokibic? Realu? Dla ciebie w wiadomo?ci jestem fanem Atletico to taki klub kt?ry ty w newsach nazywasz Athletico Madrid.Taka jest ich polityka i co zmienisz, zazdro?cisz ?e jaki? pajac jest nafaszerowany hajsem i kupuje? Wymieni? ca?y sk?ad? wiem ?e jeste? 13latkiem ale pr?buje my?le? tak jak ty. dobra wymieni? ci ich sk?ad Casillas-S. Ramos-Marcelo-Pepe-Albiol-C. Ronaldo-Snejider-Kaka-Lassana Diarra/Xabi Alonso-Benzema/Raul-Higuain teraz podmieniam wiek(oko?o) na ich nazwiska 27-24-21-26-25-26-26?-23/28-21/35?-20 Wed?ug ciebie oni nie s? m?odzi? Odezwa? si? 13letni(sam tak w po?cie napisa?e? :)) fan barcelony?

#Speeder tak Valencia ma kapitaln? dru?yn? ale w d?ugach s? no oczywi?cie jak by d?ugi sp?acili i o wiele zosta?y powi?kszone bud?ety no to paru pi?karzy by przyby?o a z tym mistrzostwo na pewno, no ale to jest tylko takie gdybanie. Villareal nie wiem ale mam do nich antypatie.
 
Last edited:

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Liga Hiszpa?ska.

@up

Heh, kupuj?c najlepszych nie dojd? do niczego, ja polityk? transferow? widz? tak, kupuje m?odych trenuj? ich na gwiazdy, potem dawaj?c takiego do pierwszego sk?adu nie ma problemu z zgraniem gdy? wie on jak jego dru?yna gra i powinien si? przystosowa?, mo?esz uwa?a? ?e si? nie znam, ale to Ty jeste? pseudo fanem Realu, kt?ry my?li ?e przyszed? nowy trener to wszystko si? zmieni, w?tpie Realu nie zmienisz, chyba ?e wymienisz ca?y sk?ad.

Manchester City r?wnie? bawi si? w Real Madryt, nie podoba mi si? to, mog?o by by? lepiej.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Liga Hiszpa?ska.

#Devosek
C??, 2 sezony temu Villarreal wygryz? Barcelonie wicemistrzostwo, w ubieg?ym sezonie kapitalny pocz?tek mia?a Valencia, lecz zdetronizowa?a ich Barcelona i dostali zadyszki, wi?c nie stawia?bym ich jako przegranych, kt?rzy mog? walczy? tylko o 3 miejsce i ni?ej. Valencia ma zadatki na mistrza, ma kapitalnych pi?karzy, kt?rzy potrafi? gra?, tylko c??... od kilku sezon?w dobrze zaczynaj?, lecz gorzej ko?cz?. Mam nadziej?, i? wr?ci im forma z 2004 roku, kiedy zdobywali mistrzostwo.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Devosek said:
Wed?ug ciebie maj? kupowa? samych najgorszych? Nie no mi co? nie pasuje. Idiot

Wystarczy inwestowa? w m?ode talenty. Zamiast tego Ronaldo i Kaki mo?na by kupi? ca?? dru?yn? U-20 i co? ulepszy?, nie chodzi tu o sk?ad.

@Up:

Valencia to ca?kiem dobry zesp??. Te? chcia?bym ?eby w ko?cu co? osi?gn?li. Maj? kilku ?wietnych pi?karzy i wcale nie kupili ich za wielk? kas?.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Robben0201_468x314.jpg


Arjen Robben w Bayernie Monachium!​

Jeszcze nie dawno m?wiono o transferze Holendra do Manchester City oraz Manchesteru United, jednak trener Bayernu Monachium, poinformowa? ?e by?y pomocnik Realu Madryt zosta? pi?karzem Bayernu, kwota transferu opiewa?a na 25 milion?w euro. Holender przeszed? badania medydczne, mo?liwe ?e zagra w meczu z Wolfsburgiem.​
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Na pewno zagra z Wolfsburgiem. C??, transfer robiony pod Ribery'ego, ?atwiej Perezowi b?dzie go teraz wyci?gn??, aczkolwiek pope?nia kolejny b??d po Sneijderze - sprzeda? dobrych graczy, kt?rzy nadawali si? do g??wnego sk?adu to jeszcze g?upsza polityka transferowa ni? nie kupowanie graczy przez Fergusona ; dd C??, na ca?e szcz??cie - jego kasa, jego klub, jego zmartwienie, a ja mam ca?y chuj do gadania, wi?c ko?cz? komentarz : D
 

Stiesse

User
Joined
Jul 1, 2009
Messages
47
Reaction score
3
Age
30
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Z klub?w to ja najbardziej lubi? Barcelone (nienawisc do realu tak mnie wychowano).
Szkoda,?e Eto'o od nich odszed? dobrze ?e nie kupi?em sobie jego koszulki tylko Messiego ;P
 

Woxy

Advanced User
Joined
Apr 16, 2009
Messages
406
Reaction score
96
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Maj? kas? to kupuj?. Nie przeszkadza?oby Wam, gdyby Wasz klub kupowa? najlepszych, nie?

//Przeszkadza?oby mi, wi?c nie p?acz.

P?aka?? O co Ci chodzi?
 
Last edited:

Buciu

Advanced User
Joined
Jun 13, 2009
Messages
263
Reaction score
20
Age
27
Najszybszy cz?owiek ?wiata w Madrycie.

Najszybszy cz?owiek ?wiata w Madrycie.

Usain Bolt na Santiago Bernabeu​
240pxusainboltolympicsc.jpg
Rozpocz?cie sezonu ligowego 2009/10 nie mog?o odby? si? w lepszych okoliczno?ciach. Wczoraj na Santiago Bernab?u spotka?y si? bowiem dwie wielkie dru?yny hiszpa?skiego futbolu - Real Madryt i Deportivo La Coruña. Jakby tego by?o ma?o, odpowiedzialno?? za symboliczne pierwsze kopni?cie pi?ki w tym nowym sezonie przypad?o s?ynnemu kibicowi Kr?lewskich, Usainowi Boltowi. Najszybszy cz?owiek ?wiata stawi? si? wczoraj w Madrycie, by pojawi? si? na murawie Bernab?u przy ogromnej owacji wszystkich zgromadzonych na trybunach kibic?w.

Jamajski sprinter, kt?ry nigdy nie ukrywa? swojej s?abo?ci do Realu Madryt, by? wyra?nie poruszony reakcj? ca?ego stadionu Kr?lewskich. Z wielkim u?miechem na ustach Bolt wykona? najpierw nawet kilka sztuczek z pi?k?, by ju? p??niej symbolicznie rozpocz?? wczorajszy mecz. Na koniec uderzy? jeszcze futbol?wk? ze ?rodka boiska na bramk? Deportivo, by nast?pnie uda? si? do lo?y honorowej i w spokoju obejrze? oficjalny debiut ekipy Manuela Pellegriniego.
 

ZabaQsoree92

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
211
Reaction score
7
Odp: Liga Hiszpa?ska.

Kto wed?ug was jest faworytem w tegorocznej Primera Division...
ja my?le,?e real nadziany gwiazdami ma du?e szanse na zgarni?cie kilku puchar?w i wygraniu ligi...
 
Status
Not open for further replies.
Top