What's new

Linkin Park - Fans

Status
Not open for further replies.

GtX615

Active User
Joined
Oct 9, 2008
Messages
105
Reaction score
5
Age
31
Witam s?ucham Linkin parka.Szukam fan?w kt?rzy te? go s?uchaj?

linkin_park_1024.jpg

linkin-park-live-top.jpg

normal_Linkin%20Park.JPG


Dawajcie fotki i tytu?y utwor?w.
 
Last edited:

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Linkin Park - Fans

No to spoko te? czasami lubie ich pos?ucha? ;D
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Linkin Park - Fans

Dobrze trafi?e? :D jestem ich najwi?kszym fanem. Jest to m?j ulubiony zesp??. Mam ich wszystkie p?yty kt?re bardzo mi si? podobaj? i czekam na now?, kt?ra na wiosn? b?dzie w wytw?rni nagrywana, by?em na koncercie w Chorzowie - wy?le par? zdj?? z koncertu jak chcecie ;) og?lnie to s?ucham r??nych remix?w kt?re pobieram z lpzion Mam 3-4 koncerty na DVD i zgarniam ?cie?ki z koncert?w np. ostatnio Project Revolutions gdzie przyjecha? r?wnie? Busta Rhymes oraz Jaz-Z Polecam.
 

Marszal

Senior User
Joined
May 29, 2008
Messages
606
Reaction score
18
Age
29
Odp: Linkin Park - Fans

Ja ich bardzo lubie jeden z moich ulubionych zespo??w. Najbardziej podoba mi si? p?yta Minutes to Midnight i Meteora. By?em w Berlinie na koncercie. Potem wrzuce fotki z tego koncertu. Musz? si? pochwali?, ?e z?apa?em pa?eczke od perkusisty xD
 

LPpl

User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Linkin Park - Fans

@Marszal:

Farciarzu ty... xD

@topic:

Kiedy? by?em niemal maniakalnym ich fanem, ale jako? ostatnio mi przesz?o. Ale i tak nadal ich lubi?. :)

Pozdrowienia, LPpl!
 
Last edited:

Drevnyy

Active User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
50
Reaction score
3
Odp: Linkin Park - Fans

1 s?owo wystarczy ?eby ka?dy wiedzia? jak bardzo ich ub?stwiam: PARANOID

@offtopic:

s?ucha kto? system of a Down?
bo ja kocham ich
 

Hoop

Advanced User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
152
Reaction score
15
Age
29
Odp: Linkin Park - Fans

Za?o?y?em Linkin Park CluB ci co lubi? niech do??czaj? .Uwielbiam linkin parka podoba mi si? nuta Somewhere i Belong
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Linkin Park - Fans

Witam, te? bardzo ich lubi?. Nie jestem a? takim wielkim fanem jak kamil, ale zawsze co?. Bardzo lubi? utwory In The End i Faint. Pozdrawiam wszystkich fan?w LP;)
 

Drevnyy

Active User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
50
Reaction score
3
Odp: Linkin Park - Fans

ka?demu pocz?tkuj?cemu da?bym 3 tytu?y:
faint; From the Inside; Somewhere I Belong
najprawdopodobniej nie znacie tych tytu??w ale one wg. mnie pokazuj? ca?e pi?kno tej muzyki ;)
 

maximat

New User
Joined
Dec 10, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Linkin Park - Fans

najlepsz zespu? jakiego s?ucza?em ( i dalej sucham)
noje ulubione posenki By Myself ,- in pieces,numb ,breaking the habit , hit the flor..........................................
wszystkie s? spokx XD
przed tem sucza?em pop-u ,a now rock (czyli ich)!!!!!

pozdro
maximat

Edit: najlepsz zespu? jakiego s?ucza?em ( i dalej sucham)
noje ulubione posenki By Myself ,- in pieces,numb ,breaking the habit , hit the flor..........................................
wszystkie s? spokx XD
przed tem sucza?em pop-u ,a now rock (czyli ich)!!!!!

pozdro
maximat
 

Jozo16

Advanced User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
281
Reaction score
8
Odp: Linkin Park - Fans

Ja tam za bardzo nie przepadam za Linkin Parkiem ,ale nie kt?re kawa?ki s? naprawde spoko i da si? posucha? np. In The End, Shadow of The Day :)
 

J@bucho

New User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Linkin Park - Fans

Hmm co by tu powiedzie? ??? LINKIN PARK I PFK ROX [cho? pfk ju? niegra].Og?lnie super zesp??.
 
E

Ewande

Guest
Odp: Linkin Park - Fans

przed tem sucza?em pop-u ,a now rock (czyli ich)!!!!!
pozdro
maximat
Watpie, zebys mial chociaz w malym stopniu wyrobiony gust muzyczny.
No i Linkin Park to nu-metal, rock w bardzo malym stopniu.

Linkin Park to zespol, z ktorego sie wyrasta. Niedlugo pewnie ta fascynacja nim wam przejdzie, bo LP jest przecietna kapela, ktorej sluchaja w 95% wlasnie 13-letnie dzieci, myslace, ze sa fajne z powodu sluchania 'metalu'.
Ogolnie maja pare calkiem niezlych kawalkow, ale ich tworczosc jest im pozniejsza, tym gorsza.
 

Lakis

Advanced User
Joined
Oct 17, 2008
Messages
226
Reaction score
9
Odp: Linkin Park - Fans

Oni Sa Poprostu Zaje*****.Ostatnio dowiedzialem sie tez skad wziela sie taka dziwna nazwa(a wziela sie z tad ze gdy jechali na koncert-niebyli wtedy znani-musieli wymyslec nazwe dla swojego zespolu i akurat przejerzdzali przez ulice Lincolna Czy Linkin I Mijali Park I Tak Powstala Nazwa Linkink Park-Zrodlo MTV xD
 

alfonzo123

User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Linkin Park - Fans

Witam Witam , te? uwielbiam LP mam ich nowy utw?r ale wiecie jest on jeszcze bez s??w.
Z powodu braku 30 post?w link do tej piosenki wysy?am na gg ;)

Pzd
Krzychu
 

Boaze

Active User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
109
Reaction score
4
Odp: Linkin Park - Fans

Aaaaaaaaaa Uuuuuuuuuuuuuu Eeeeeeee Aaaaaaaaaaaaa Uuuuuuuu Eeeeeeeeee Juuuuuuuuuuuu Aaaaaaaaaaaa Hiiiiiiiiiiii Eeeeeeeee Aaaaaa.

Czy to up jest muzyk? ? jaki? palant si? drze bo go mama nie kocha albo dosta? bana na Harmoni bo wyzwa? MDW, i nagra? piosenk? o tym. NIE PODOBA MI SI? bo to nie muzyka.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Linkin Park - Fans

Ewande said:
Linkin Park to zespol, z ktorego sie wyrasta. Niedlugo pewnie ta fascynacja nim wam przejdzie, bo LP jest przecietna kapela, ktorej sluchaja w 95% wlasnie 13-letnie dzieci, myslace, ze sa fajne z powodu sluchania 'metalu'.

Wida?, ?e si? nie znasz a si? odzywasz. To nie jest ?aden metal a w dodatku jakie dzieci s?uchaj? metalu my?l?c ?e s? fajne? Metal to g?wniana muzyka w por?wnaniu z LP i nie m?w mi o 13 letnich dzieciach bo by?em na koncercie i nie by?o ?adnej osoby poni?ej 16-17 lat. Byli tam jedynie ludzie w wieku 18-40 lat wi?c z tego co si? lubi si? nie wyrasta.

@up:
Dziecinny jeste?. Nie drze si? chyba nie znasz w og?le nagra?. Zanim co? napiszesz o danym zespole to wys?uchaj wi?cej ni? jedno, dwa nagrania.

-----------------------------------------------------------------------------

Dobra wiadomo?? dla fan?w LP jest taka, ?e przyje?d?aj? najprawdopodobniej w nowym roku kwiecie?-maj do Szczecina! Wi?cej mo?na poczyta? na stronach fanowskich np. lpzion. Je?li koncert b?dzie to oczywi?cie jad?. Mo?e b?dzie okazja zobaczy? si? z niekt?rymi u?ytkownikami forum.
 

Lechu

User
Joined
Jun 7, 2008
Messages
13
Reaction score
2
Odp: Linkin Park - Fans

Pos?uchajcie sobie ludzie hardstyle'a a nie LP ^^
 

Sansiak8883

New User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Linkin Park - Fans

JA ICH UWIELBIAM MOJA ULUBIONA PIOSENKA TO NUMB :D ALBO STEP UP lubie tez yellowcard :D

Edit: ttp://skumaj.com/search.php?q=linkin+park tu macie kilkanascie piosenek :D a stronce namp3.net jest tego wiecej :D
 
E

Ewande

Guest
Odp: Linkin Park - Fans

Wida?, ?e si? nie znasz a si? odzywasz. To nie jest ?aden metal
No tak, zapomnialem, ze to przeciez odmiana disco polo. ;'c
Metal to g?wniana muzyka w por?wnaniu z LP
Metal metalowi nierowny, ale w tym wypadku pokusilbym sie o odwrotne stwierdzenie.
i nie m?w mi o 13 letnich dzieciach bo by?em na koncercie i nie by?o ?adnej osoby poni?ej 16-17 lat.
Pomysl - czy rodzice pusciliby dziecko z podstawowki na koncert LP? W tym wieku slucha sie Arki Noego... ;)
Byli tam jedynie ludzie w wieku 18-40 lat wi?c z tego co si? lubi si? nie wyrasta.
No tak, ci to faktycznie mogli wyrosnac. Mogli najwyzej dojrzec muzycznie, chociaz i to jest malo prawdobodobne, bo pewnie wciaz sa kindermetalami.
 
Status
Not open for further replies.
Top